Obsada i postacie:

Nina Dobrev jako Elena Gilbert
Ian Somerhalder jako Damon Salvatore
Paul Wesley jako Stefan Salvatore
Candice King jako Caroline Forbes
Kat Graham jako Bonnie Bennett
Zach Roerig jako Matt Donovan
Steven R. McQueen jako Jeremy Gilbert
Michael Trevino jako Tyler Lockwood
Marguerite MacIntyre jako Szeryf Liz Forbes
Sara Canning jako Jenna Sommers
Susan Walters jako Carol Lockwood
Jasmine Guy jako Sheila "Grams" Bennett
Kayla Ewell jako Vicky Donovan
Malese Jow jako Anna Zhu
David Anders jako John Gilbert
Matthew Davis jako Alaric Saltzman
Taylor Kinney jako Mason Lockwood
Arielle Kebbel jako Lexi Branson
Joseph Morgan jako Klaus Mikaelson
Claire Holt jako Rebekah Mikaelson
Daniel Gillies jako Elijah Mikaelson
Nathaniel Buzolic jako Kol Mikaelson
Phoebe Tonkin jako Hayley Marshall
Alice Evans jaki Esther Mikaelson
Sebastian Roché jako Mikael Mikaelson
Jodi Lyn O'Keefe jako Dr Jo Laughlin
Chris Brochu jako Luke Parker
Penelope Mitchell jako Liv Parker
Michael Malarkey jako Lorenzo
Elizabeth Blackmore jako Valerie Tulle
Scarlett Byrne jako Nora Hildegard
Annie Wersching jako Lily Salvatore
Elena Gilbert główna bohaterka serialu. Została przemieniona przez krew Damona. Elena jest miła, dobra, troskliwa, bardzo dobra przyjaciółka. Jest również uparta i bezpośrednia. Ma dwie najlepsze przyjaciółki- Bonnie Bennett oraz Caroline Forbes. Odtwórczynią roli Eleny, jest Nina Dobrev.


Damon Salvatore jeden z głównych bohaterów serialu. Został przemieniony w wampira przez Katherine Pierce. Ma młodszego brata Stefana, z którym byli najlepszymi przyjaciółmi, poróżniła ich Katherine. Później Damon zakochał się w Elenie. Najlepszym przyjacielem Damona jest Alaric Saltzman oraz Bonnie Bennett. Rolę Damona gra Ian Somerhalder.Stefan Salvatore jest jednym z głównych bohaterów ''The Vampire Diaries''. Młodszy brat Damona. Został przemieniony przez Katherine Pierce. Był zakochany w Elenie. Najlepszą przyjaciółką Stefana byłą Lexi, w latach 20. XX wieku przyjaźnił się z Klausem Mikaelsonem. Przyjaźni się także z Caroline. Rolę Stefana gra Paul Wesley.


Caroline Forbes jedna z głównych postaci. W 1 odcinku 2 sezonu zostaje przemieniona w wampira. [W ostatnim odcinku 1 sezonu ma wypadek, Damon karmi ją swoją krwią, dzięki temu udaje jej się przeżyć. Jednak zostaje zabita przez Katherine.] Jest przyjaciółką Eleny Gilbert i Bonnie Bennett oraz Stefana Salvatore. Caroline jest dobrą dziewczyną, stara się pomagać przyjaciołom. Rolę Caroline gra Candice Accola.


Bonnie Bennett -najlepsza przyjaciółka Eleny Gilbert i Caroline Forbes, w 6 sezonie zaprzyjaźnia się z Damonem Salvatore. Jest czarownicą. [Bonnie jest spokrewniona z Emily Bennett, która była czarownicą z Salem.] Bonnie to miła, dobra i wierna przyjaciółka. Zawsze pomaga bliskim, często poświęca swoje życie, by ich ratować. Odtwórczynią roli Bonnie jest Kat Graham.


Matt Donovan-przyjaciel Caroline, Eleny i Bonnie oraz Tylera i Jeremiego. Z powodu opuszczenia przez matkę, musiał wcześniej dorosnąć, by zaopiekować się nieodpowiedzialną siostrą Vickie. Matt jest dobrym, lojalnym przyjacielem. Czuje się odpowiedzialny za Mystic Falls oraz jego mieszkańców. Jest funkcjonariuszem policji. Rolę Matta gra Zach Roerig


Jeremy Gilbert jest przybrany bratem głównej bohaterki serialu. Jest łowcą wampirów. Przyjaźni się z Tylerem Lockwodem oraz Mattem Donovanem. Był zakochany w Bonnie Bennett. W 1 sezonie jest buntownikiem, ma problemy ze szkołą oraz był zamknięty w sobie. Spowodowane to było utratą rodziców. Jednak w 2 sezonie dzięki przyjaźni z Bonnie widzimy zmianę, jaka w nim zachodzi.

--------------------------------------------------------------------


Michael Trevino jako Tyler Lockwood.


Marguerite MacIntyre jako Szeryf Liz Forbes

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2021 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.