Przewodniki po serialu autorstwa Crissy Calhoun
1. Kocham Cię, aż do śmierci. Nieoficjalny przewodnik po serialu (Love You To Death – The Unofficial Companion to The Vampire Diaries)

Zajrzyj w najbardziej mroczne zakamarki Mystic Falls z przewodnikiem po każdym odcinku Pamietników wampirów.

Serial Pamiętniki wampirów pojawił się w samym środku wampirzego szaleństwa, ale udowodnił, że jest czymś więcej, niż tylko kolejnym kandydatem do wypełnionego po brzegi kręgu popkultury nieumarłych. Ten film – połączenie romansu, horroru, dramatu i komedii – podwyższył oglądalność stacji The CW, zdobył międzynarodowe uznanie i gromadzi rosnącą wciąż grupę oddanych fanów.
Z tej książki dowiesz się wszystkiego o serialu Pamiętniki wampirów. Poznasz:

- Historię L.J. Smith, która stworzyła Elenę i braci Salvatore w serii swoich bestsellerowych powieści
- Życiorysy Kevina Williamsona (Jezioro marzeń, Krzyk) i Julie Plec (Kyle XY) – mistrzów stojących za filmową adaptacją powieści
- Biografie aktorów, którzy powołali mieszkańców Mystic Falls do życia (… i do życia po życiu)
- Dokładne prześledzenie każdego odcinka, informacje o bogatej historii i mitologii świata paranormalnego, odwołania do innych filmów, ewolucję poszczególnych postaci i dużo, dużo więcej!

a także…

- Ekskluzywne wywiady z gwiazdami Pamiętników wampirów, na przykład z uwielbianą Malese Jow (Anną) oraz z nieustraszonymi przywódcami fandomu.

Wypełniony fotografiami członków niesamowitej obsady i miejsc, gdzie kręcono serial, Kocham cię aż do śmierci łączy w sobie wariacką zabawę, wampirze kły i wielkie przerażenie, a więc wszystko to, co zadecydowało o sukcesie Pamiętników wampirów.
2. Kocham Cię, aż do śmierci. Nieoficjalny przewodnik po serialu. Sezon 2 (Love You To Death – The Unofficial Companion to The Vampire Diaries. Season 2)

Wracając do nawiedzonego Mystic Falls, fikcyjnego [miasteczka znanego z] przeboju stacji CW The Vampire Diaries, ten nowy przewodnik obiecuje w dalszym ciągu zaspokajać [ciekawość] lojalnych widzów serialu. Zbierający tydzień po tygodniu wysokie wyniki oglądalności dla stacji, The Vampire Diaries - mieszanka horroru, romansu, dramatu i świadomości własnego potencjału, w [trakcie trwania] drugiego sezonu przyciągał coraz większą liczbę fanów. Ta część podąża śladami poprzedniego przewodnika przez dogłębne badanie bogatej historii każdego odcinka, nadnaturalnej mitologii, odniesieniach do filmu, rozwoju postaci i wiele więcej. [Przewodnik] zawiera zarówno rozdziały o podaniach na temat wampirów, wilkołaków i doppelgangera, które były inspiracją serialu, jak i szczegóły zza kulis dotyczące tworzenia serialu, ludzi, którzy w nich występują i fandomu, który podtrzymuje [atmosferę wokół niego]. Wraz ze zdjęciami obsady, której nie można się oprzeć i świetną lokalizacją kręcenia serialu, ten drugi tom po raz kolejny przyciąga zabawę, kły i strach, który czyni tą mrożąca krew w żyłach produkcję tak epicką.
3. Kocham Cię, aż do śmierci. Nieoficjalny przewodnik po serialu. Sezon 3 (Love You To Death – The Unofficial Companion to The Vampire Diaries. Season 3)

Zanurz się w sercu Mystic Falls z najnowszą częścią przewodnika. Love You To Death zawiera wgląd w każdy odcinek 3 sezonu wraz z informacjami na temat bogatej historii, paranormalnej mitologii, filmowych odniesieniach oraz rozwoju postaci; a także rozdziały o paranormalnych wierzeniach ludowych, które stały się inspiracją dla serialu, szczegółach kręcenia serialu, ludziach nad nim pracujących oraz widzach trzymających serial przy życiu. Popularność i uznanie The Vampire Diaries stale rośnie, a Love You To Death podtrzymuje to szaleństwo pasjonując fandom przewodnikiem, po który wielokrotnie sięgają.

Zawiera wywiady z producentką wykonawczą Julie Plec, reżyserami Joshuą Butler’em i J. Millerem Tobin’em, a także z Princem Peterson’em z portalu TV.com.
4. Kocham Cię, aż do śmierci. Nieoficjalny przewodnik po serialu. Sezon 4 (Love You To Death – The Unofficial Companion to The Vampire Diaries. Season 4)

Ulubiona seria fanów Love You To Death powraca z kluczowym przewodnikiem po 4 sezonie hitowego serialu stacji CW, The Vampire Diaries. Przewodnik po 4 sezonie prowadzi przez zwroty akcji obecne w każdym odcinku, odkrywa warstwy bogatej historii, paranormalnej mitologii, historyczne i pop-kulturowe odniesienia, a także złożoność i motywacje zapadającej w pamięć obsady. Dodatkowe rozszerzone rozdziały o powstawaniu serialu, ludziach ożywiających świat Mystic Falls oraz niezmiernie lojalnej widowni napędzającej serial czynią ten przewodnik tak hipnotyzujący i uzależniający, jak sam serial.Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.