Lista książek z serii „The Vampire Diaries” (Pamiętniki wampirów) oraz książek powiązanych z serią:

TytułPremiera:
Stany ZjednoczoneWielka Brytania Polska
Oryginalne książki:The Vampire Diaries:Pamiętniki wampirów:
1The AwakeningPrzebudzenie199106.08.200903.07.2009
2The StruggleWalka199110.07.2009
3The FurySzał199103.09.200923.10.2009
4Dark ReunionMrok199205.03.2009
Trylogia Powrót:The Vampire Diaries: The Return:Pamiętniki wampirów: Powrót:
5NightfallPowrót o zmroku10.02.200904.03.201018.05.2009
6Uwięzieni13.07.2009
7Shadow SoulsDusze cieni16.03.201006.05.201009.09.2010
8MidnightPółnoc15.03.201103.03.10119.04.2011
Trylogia Łowcy:The Vampire Diaries: The Hunters:Pamiętniki wampirów: Łowcy:
9PhantomFantom25.10.201110.11.201114.03.2012
10MoonsongPieśń księżyca13.03.201201.03.201210.07.2012
11Destiny RisingMoc przeznaczenia23.10.201201.11.201205.03.2013
Trylogia Zbawienie:The Vampire Diaries: The Salvation:Pamiętniki wampirów: Zbawienie:
12UnseenBez szans28.05.201302.05.201315.10.2013
13UnspokenBez słów12.11.201307.11.201302.01.2014
14UnmaskedBez maski06.05.201401.05.201424.04.2015
Cykl oparty na serialu telewizyjnym:The Vampire Diaries: Stefan’s Diaries:Pamiętniki wampirów: Pamiętnik Stefano:
1 OriginsPoczątek02.11.201004.11.201005.07.2011
2 BloodlustŻądza krwi04.01.201106.01.201109.08.2011
3 The CravingPragnienie03.05.201105.05.201106.09.2011
4 The RipperUciekinier08.11.201105.01.201219.01.2012
5 The AsylumAzyl17.01.201205.04.201205.06.2012
6 The CompelledNiewola13.03.201207.06.201204.09.2012
Crissy CalhounThe Unofficial Companion to The Vampire Diaries:Nieoficjalny przewodnik po serialu Pamiętniki wampirów:
1Love You to Death. Season 1Kocham Cię aż do śmierci. Sezon 101.09.201028.10.201008.02.2011
2Love You to Death. Season 2Kocham Cię aż do śmierci. Sezon 201.09.201120.10.2011?
3Love You to Death. Season 3Kocham Cię aż do śmierci. Sezon 301.10.201211.10.2012?
4Love You to Death. Season 4Kocham Cię aż do śmierci. Sezon 401.10.201314.11.2013?

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:




Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
Angielski dla dzieciNauka dla dzieci
OutfityPaznokcie
dobijacze

Reklama

W wolnym czasie
Wersja mobilna - Nasza gra - Blogi


Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2017 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone