Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Spekulacje > Klaroline!
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
To pytanie chyba do ich fanów, ale zapraszam do dyskusji również antyfanów :) Myślicie, że ta dwójka ma jakąś nadzieje? Muszę przyznać, że lubię ich razem oglądać, ale czy otaczające ich napięcie seksualne jest dobrym powodem by ich parować? Ja nadal nie mogę rozgryźć co jest między tą dwójką. Powiedziałabym, że Klas kocha Caro, ale czy nie zauważyliście, ze na Cami patrzył podobnie i gdyby kiwnęła palcem przespałby się z nią? Scenarzyści do końca sami nie wiedzą co zrobić by znowu nie rozpętała się burza wśród fanów dlatego przeciągają ten wątek miłości erotycznej w nieskończoność. Ja (chodź bardzo ich uwielbiam) uważam, że ta dwójka nie ma szans.


o - (0 sekund temu)
patixx
ŚwieżakPosty: 153
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

<3 Czekam na to gdy nadejdzie koniec Caroline przejdzie do The Orginals. I w tej sytuacji wszystko się zmieni. Bo przecież koniec TVD nie oznacza końca TO !

o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
oo, dałaś gif z najbardziej upośledzoną sceną Klausa w TVD. "Obyczaje godowe wampirów. Samiec Pierwotnego zachowuje się jak 13 latek na pierwszej randce. Próbuje zaimponować plastikowi. Następnie pójdą do McDonald's na 2 for you. Czytała Krystyna Czubówna". ;D


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
zuhiszcz
ŚwieżakPosty: 37
Dołączył(a):
Litry krwi: 335

Białe piórko
Też czekam tylko na to, aż Car opuści MF, te niby swoje bachory, Stefana i mogą sobie z Kluskiem Paryże zwiedzać. I jebać resztę lolololoask me to stay


o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
Niech ona się nie wpieprza do TO. Nie chcę jej tam widzieć.
A na tym gifie powyżej z Klaroline to Klausowi chyba ślina z pyska chlapie ;p
o - (0 sekund temu)
klausmikaelsonsfan
HybrydaPosty: 115
Dołączył(a):
Litry krwi: 415

Białe piórko
O ile Klaroline lubiłam do pamiętnej końcówki 4 sezonu TVD, nie chce żeby powróciło. Za dużo się nadziało, żeby slejac tych dwojga ponownie. Nie sądzę rowniez, że Caroline przyjedzie do NOLA. Oby nikt z TVD nie przeszedl do TO :Ddid you bring alcohol?o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Jesteśmy po TVD, które dało cień nadziei fanom Klaroline, i po czwartym sezonie TO i dla mnie Klaroline od dawna nie ma racji bytu, a nawet nigdy nie miało.
Zacznijmy od niby ich wielkiej miłości, której wcale nie było, a ich scena z z 5x11, potwierdziła tylko teorię, że tak było między nimi napięcie, czy pożądanie, ale nie żadna miłość.
Caroline miała wielu facetów, o tym już pisać nie będę, ale uważam, że nawet na koniec S8 TVD , jest osoba dosyć płytką, powierzchowną, a jej postać zamiast się rozwijąć cofnęła się. Może i w S8 już tak bardzo mnie nie denerwowała, jednak dalej nie mogę powiedzieć, że jest osobą którą pasowałaby mi do Klausa.

A przechodząc do Niego- Jego związek z Cami, pokazał że on wcale w tym Nowym Orleanie nie tęskni za Forbes. Cami Go zmieniła, pomogła mu, umiała wysłuchać, zaakceptowała Go, pomogła mu pokonać lęki, dla Niej i przy Niej był lepszy i byli szczęśliwi, niedługo bo niedługo ale byli. Widać było między nimi tą więź, i uczucie- jak porównuję to do Klaroline, to wydaję mi sie to totalną dziecinadą.
Poza tym Klaus zmienił się równiez i dla Hope, stała się dla Niego wszystkim, tego nigdy nie widziałam u Caroline, która zwykle jest tam gdzie jej samej to odpowiada.

Czytałam różne komentarze o tym, żeby ich spiknąć, i aż krzyczę nie. Nigdy bym chciała Caroline w TO, ona tam nie pasuję i do niczego nie jest potrzebna. A dlaczego nie lubię Klaroline to napisałam wyżej :D
Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.