Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Spekulacje > Co dalej z małą Nołp... znaczy, Hope?!
o - (0 sekund temu)
Yuki
Nocny ŁowcaPosty: 53
Dołączył(a):
Litry krwi: 945

Dziecko się urodziło, ale targanie dzieciaka przez pare lat jest nudne! Raczej nie ma możliwości umarnięcia Nołp, miasto pewnie zostanie w tym sezonie oczyszczone... a co dalej? Mała może niby wrócić, więc może czekają nas pełnegrozy chwile sprawdzania co jest w pieluszce, ekscytacja na pierwszy krok i bolesne chwile wyrastania ząbków?
Sama mam wrażenie że zrobią coś podobnego jak w Zmierzchu i Hope urośnie do dziesięciu - szesnatu lat, zbuntuje się i wypowie małą wojenkę tatusiowi i jego rodzeństwu (bo mamusia mogłaby już nie żyć...)?
o - (0 sekund temu)
Michel_Griffith
CzarownikPosty: 50
Dołączył(a):
Litry krwi: 235

Wiedźmy to nie histeryczki! :P Hołp, jako superwersja mamuśki szma#*, może zagrażać czarownicom, ponieważ jak już wiemy dobrze z TO, magia rodowa uprawiana przez Wiedźmy Nowego Orleanu, polega wprost na wyssaniu magii przodków, boją się stracić dostęp do tak potężnej magii jaką jest moc 9 sabatów, magii którą używała sama Esther zostając poświęcona. Królowanie Wampirów oznacza upadek czarownic, a to one chcą władze nad miastem, taką władze by nikt im nie zagrażał.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Histeryczki. ;p Tyle było gadania w s1, by zabić bachora, i zabrały się za to tak kiepsko, że dzieciak żyje i bawi się białym dębem. Jedno z dwojga, albo toto takie groźne i trzeba je koniecznie zabić, albo od początku nie robić cyrków. To samo było z Silasem - niby taki potężny, czarownice na sam dźwięk jego imienia robiły w gatki, strasząc biednego Kola, i co? I jedynym marzeniem kolesia było kojfnąć.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Michel_Griffith
CzarownikPosty: 50
Dołączył(a):
Litry krwi: 235

To już wina, nie wiedź a tego kto chciał pokazać w s1 że Hołp jest istotnym elementem tej gierki. To że jej nie zabiły wynikało w ludzkiej luce wiedźm jaką jest śmiertelność, a przy okazji zamiar pokazania że bachor tylko ma być pokazany jako istotny leement, a później chwila ciszy i będzię boom.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
No ale tam jest nadal 9 sabatów, i co? i nikt nawet nie próbuje zadźgać nołpa. o ile toto da się czymś zabić.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Michel_Griffith
CzarownikPosty: 50
Dołączył(a):
Litry krwi: 235

Bo bachor zszedł na drugi plan ;) Mówię jeszcze będzię boom z tym czymś.
o - (0 sekund temu)
Diablicaaaa161
ŚwieżakPosty: 48
Dołączył(a):
Litry krwi: 210

Nie wiem jak wam drodzy forumowicze, ale mnie sam motyw dziecka w serialu o wampirach przyprawia o mdłości. Gdyby jakimś cudownym sposobem Eliasz powiększył rodzinkę czy Bex - ok. Ale taki niby niezniszczalny mieszaniec? Ja wiem, to o to chodzi, ze 'fajnie' się niby ogląda kogoś na wzór Ojca Chrzestnego czy kogoś takiego - wielki niezniszczalny sk*rwiel ma jedną słabość - dzieciątko. Na zewnątrz do wszystkich pluje jadem a w domku zamienia się w Tatusia Roku. No ale dajcie spokój... Moim zdaniem totalnie zniszczyli postać Klausa przez dzieciaka i nową blondwłosą miłość życia...
Nie można było tego serialu stworzyć w taki sposób, ze Pierwotni chcą odzyskać Nola, znów trząść miastem i się pogodzić? Nie... za wszystkim musi stać wyłupiaste niemowlę.
o - (0 sekund temu)
patixx
ŚwieżakPosty: 153
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Jak dla mnie w 4 sezonie Hopę odegra wielką rolę! Już widzę pierwszą scenę pierwszego spotkania z Tatusiem po krótkiej przerwie. Nie mogę się doczekać !

Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8016 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: calineczka16

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.