Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 8 > 8.07 ''The Next Time I Hurt Somebody, It Could Be You''
o - (0 sekund temu)
Annie1602
Doppelganger

Białe piórko
Komentarze po obejrzeniu odcinka.

o - (0 sekund temu)
sylwia333
Hybryda

Białe piórko
przyznaje że najbardziej czekałam na Bonanzo i się nie zawiodłam

choć te odc był słabszy myślę że scena gdy Enzo mówi Bonnie ( wystarczy słowo a już nas tu niema) uratowała odc

bardzo mnie zaskoczył Damon Carolin wykazała się inteligencją dając mu naszyjnik Eleny nie spodziewałam się że to on zabije Selin
o - (0 sekund temu)
dejmyn
Świeżak

Też najbardziej w tym odcinku podobali mi się Benzo <3 kolacja Wigilijna z piekła rodem normalnie... ciekawa jestem co takiego Stefan obiecał, że wystarczy tylko rok... Damon ma przebłyski i dzięki temu Sybil nie żyje z czego się bardzo cieszę, ciekawe co będzie dalej.
Moment w którym Stefan wyłączył człowieczeństwo i ta zmiana mimiki twarzy na ten uśmiech, coś pięknego.
o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

Scena w której Damon daje prezent Sbybil rozwaliła wszystko
o - (0 sekund temu)
crazolka
Czarownica

Białe piórko
*Akurat na ostatni dzień wolności Stefana przypadły święta.... Niezwykły przypadek
*Retrosy były dość słabe ,zawiodłam się ,ale ogólnie bardzo się cieszę z powrotu Rippah <3
*Podobało mi się to ,jak Damon wygarnął reszcie ,że też nie są święci.
*Benzo jedzie do Paryża <3
*Sam widok naszyjnika obudził we mnie miłe wspomnienia ,ale robienie z niego symbolu Deleny to naprawdę grube przegięcie. No sorry ,ale to Stefan dał go Elce :/

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

@crazolka ale od tej chwili ,tego momentu kiedy to Damon dał jej prezent na urodziny stał się on dla niej kimś innym ~~ jeśli nie pamiętasz to od tej chwili Elana powiedzmy zakochała się w Damonie :)
o - (0 sekund temu)
sylwia333
Hybryda

Białe piórko
a mówi się że prezentami nie da się kupić miłość
o - (0 sekund temu)
crazolka
Czarownica

Białe piórko
@crazolka - no i to według mnie przegięcie. Chyba nawet niektórym delenowcom się nie podoba ta teoria.

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

1

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.