Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 8 > 8.06- ''Detoured On Some Random Backwoods Path To Hell''
o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

Juz niedługo pojawi się kolejny odcinek!
Ja osobiście jestem bardzo go ciekawa bo w tym odcinku na naszych oczach siostry się po raz pierwszy od dłuższego czasu spotkają.Czekam na ciąg dalszy.

Jeśli juz masz za sobą ten odcinek to nie zapomnij się tu podzielić wrażeniami.

o - (0 sekund temu)
sylwia333
Hybryda

Białe piórko
Prawdę mówiąc mam mieszane uczucia :
Bardzo mi się podobały sceny Boni i Enzo oraz jak Rick krzyczał na Caro wytykając że nie jest matką bliźniaczek,
muszę przyznać że bardzo mnie wzruszyła rozmowa Caroline i Stefana ( gdy Stefan powiedział że żeby uratować bliźniaczki musiał zostać sługą Cade, i gdy Carolin dowiedziała się o przesunięciu daty ślubu na jutro )

Scena zabicia Damona jest najgorsza w tym odcinku ale wszyscy wiedzą że to główna postać 'Pamiętniki Wampirów ' i na pewno wróć

Z niepewnego źródła wiem że Enzo też ma umrzeć a postacie 'Pamiętniki Wampirów ' otworzą piekło by walczyć z diabłem i uwolnią Enzo , Damona i podobno przypadkowo Katerine

Ps. przepraszam za błędy Ortograficzne .
o - (0 sekund temu)
crazolka
Czarownica

Białe piórko
*Genialny plan Caro mnie rozwalił. Ogólnie jej dwulicowość w tym odcinku możnaby chyba spokojnie wpisać do księgi Guinnessa. Ale ogólnie w ostatnich scenach Candice naprawdę się postarała.
*Walka Stefana to była chyba najlepsza scena w tym odcinku. Naprawdę Paul, szacun.
*Scena jak Sybil torturowała Enzo była naprawdę mocna i udana.
*Alaric drący się na Caro - coś pięknego. Jednak totalnie wkurzył mnie w ostatniej scenie :/
*Oczywiście sceny Bonenza jak zawsze super <3
*Fajnie Sybil oszukała Seline.
*Defan na usługach diabła w miejsce syrenek... I don't know what i feel.

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

Okej odcinek był lepszy niż zwiastun baa o wiele lepszy!
Super sceny były pod koniec bo początek take tam.Ale umowa Cade pomiędzy Sybil no porostu łał choć na maxa szkoda mi Stefana, w porównaniu co do Caroline na którą wydarł się Alarick w końcu.

o - (0 sekund temu)
dejmyn
Świeżak

Uwielbiam Benzo <3 wiem, że się powtarzam już, ale są cudowni razem.
Stefan obiecał Caroline, że zrobi wszystko żeby odzyskać dziewczynki i dokładnie to zrobił... ale to na pewno się tak nie skończy, skoro to jest ostatni sezon to dobrze by było jakby się skończyło szczęśliwie.
Ja dokładnie mówiłam to samo co Caroline jak Alaric jej powiedział, że to są jego dzieci, genetycznie owszem, ale ona była z nimi w ciąży, ona je urodziła, wychowała, pokochała i traktuje jak własne, decyzja którą podjęła była strasznie trudna dla niej.
O co do jasnej ciasnej chodzi z końcówką???? Przecież Damon żyje, to był jakiś celowy zabieg.... ja już chce kolejny odcinek.
o - (0 sekund temu)
sylwia333
Hybryda

Białe piórko
co do ostatniej sceny ( śmierci Damona ) na początku nie miałam pojęcia co myśleć ponieważ oglądałam zwiastun następnego odcinka i widziałam w nim Damona ale potem przypomniało mi się że Damon i Stefan służą teraz Cade i nie można ich zabić

więc Damon na pewno wróć
o - (0 sekund temu)
Jenette
Świeżak

Strasznie denerwuje mnie podejście postaci do Damona... Wszyscy są źli na niego, Alaric go morduje, obwiniają go, a nikt nie bierze pod uwagę tego co on musiał przeżyć.
Mam na myśli to, że widział piekło, był w nim. Można się tylko domyslac jak okropnie tam jest i wystraszył się na tyle, że wylaczyl czlowieczenstwo i jest czym jest. To jest biedny facet mocno złamany psychicznie przez doświadczenie, które nie powinno go spotkać...
Z tej strony też wielki podziw dla Enzo, który przeszedł w życiu wielkie cierpienia a mimo to nie dał się złamać. Jest niewyobrażalnie silny.

Szkoda mi Stefano, wiecznie jest takim męczennikiem... Nie jest moją ulubioną postacią, ale podziwiam go za jego nieskończoną lojalność wobec brata i miłość do niego. Fakt, że potrafi poświęcić swoją wieczność za życie bliźniaczek... niesamowita sprawa, kogoś takiego nie powinien czekać los, jaki czeka jego.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.