Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 8 > 8.05-''Coming Home Was A Mistake''
o - (0 sekund temu)
Kama
Pierwotny

Białe piórko
Ocena, wrażenia po obejrzeniu odcinka.

o - (0 sekund temu)
wicza77
Świeżak

Sybil i Seline to zołzy i jak mogła Seline porwać bliźniaczki. To straszne.
o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

Muszę przyznać ze dla mnie odcinek był słabszy niz poprzednie jakoś tak mnie nie ują oprócz scen Bonnie i Enzo <3

o - (0 sekund temu)
crazolka
Czarownica

Białe piórko
*Bonenzo <3
*Caro wkurzała mnie jeszcze bardziej niż zwykle ,o ile to w ogóle możliwe. Już prawie Damon ,,wrócił'' ,a ona musiała wszystko ,,jakże bohatersko'' spieprzyć.
*Widać było w tym odcinku moc Defana.
*Motyw z Seline i bliźniaczkami intrygujący.
*Stefan mnie poważnie wkurzył z ,,uśpieniem'' Damona ,ale oprócz tego bardzo mi się podobał w tym odcinku.
*W dziwny sposób uczcili pamięć Tylera ,ale ciekawie.
*Wzruszyłam się kiedy Stefan wspomniał o Elenie <3 Ale oczywiście musiało to być później zbeszczeszczone Steroline ,jakżeby inaczej :/
*Ucieszył mnie stary dobry Alaric.
Ogólnie odcinek chyba najlepszy dotychczas w tym sezonie.

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

o - (0 sekund temu)
sussen18
Hybryda

Proszę podajcie link do tego odcinka z polskimi napisami , gdyż szukam pół dnia i nie mogę nigdzie znaleźć ;(
o - (0 sekund temu)
crazolka
Czarownica

Białe piórko
@sussen18 - http ://allt ube.tv/pamietniki-wampirow-the-vampire-diaries/odcinek-5/odcinek-5-sezon-8/81473
Usuń spacje.

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

Aż mnie sceny Boezno natchnęły
Oto filmik z scenami z tego odcinka-

https://www.youtube.com/watch?v=dlr1_x_5n9c&t=7s

o - (0 sekund temu)
dejmyn
Świeżak

Faktycznie odcinek całościowo troszkę słabszy niż ostatnie, ale też bardzo sentymentalny. Nigdy Tylera aż tak bardzo nie lubiłam jednak w tym odcinku łzy same cisnęły mi się do oczu, najbardziej szkoda mi było Matta, to był jego najlepszy przyjaciel jeszcze w czasach gdy wszystko było normalne.
Bonnie zrobiła dosłownie wszystko dla Enzo, łącznie z poświęceniem swojego życia i na szczęście to się opłaciło, już się bałam, że Enzo zginie, ale koniec końców wszystko skończyło się szczęśliwie. Uwielbiam Benzo <3
Wydawać by się mogło, że sytuacja z Damonem jest opanowana, ale niestety nic nie jest takie piękne... Sybill musiała się wydostać i na dodatek uwolnić Damona, Matt dzięki papierom od Tylera dowiedział się, że Seline jest drugą z syren...tylko czy nie jest za późno? Myślę, że wymazała pamięć dziewczynkom zanim je zabrała... oby udało się je uratować.
Niecierpliwie czekam na kolejny odcinek.

1

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.