Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 8 > 8.03- ''You Decided That I Was Worth Saving''
4 listopad 2016 o 19:42:51 - (73 dni temu)
Annie1602
Barbie

Litry krwi: 19435

Białe piórko
Opinie po obejrzeniu odcinka. Zapraszamy do komentowania.

5 listopad 2016 o 18:08:10 - (72 dni temu)
patixx
Świeżak

Litry krwi: 1340

Jeju jak dla mnie był to kolejny boski odcinek :D
Dla mnie Bonnie wygrała ten odciek była boska i to jak grała arrr az się wzruszyłam oglądając tą scenę kiedy Ezno wyłączył człowieczeństwo.

Serio odcinek super i oby tak dalej... :)
5 listopad 2016 o 18:48:45 - (72 dni temu)
crazolka
Świeżak

Litry krwi: 20

Białe piórko
*Walka Damona i Enzo ze Stefanem w tle była świetna.
*Jeśli chodzi o wyłączenie człowieczeństwa przez Enza ,to nie wiem co myśleć. Niby ciekawy wątek ,ale zrobiło mi się żal Benza. Ich scena zanim Enzo wyłączył była bardzo wzruszająca. Oczywiście ryczałam ,jak to ja.
*Bonnie mnie wkurzyła tym co powiedziała Stefanowi. Rozumiem ,że jest w rozsypce no ,ale ludzie - jak może mieć do niego pretensje ,że wybrałby utrzymać przy życiu swojego brata zamiast kogoś ,kogo przez długi czas był wrogiem? WTF?!

,,That kind of love never dies''

6 listopad 2016 o 12:32:16 - (71 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 870

Muszę przyznać że sezon trzyma poziom, mam ogromną nadzieję, że tego nie popsują.
Sybil mnie wkurza strasznie, coraz bardziej niszczy wspomnienia Damona i przez to coraz trudniej jest go odratować...
Zaczynam shipować Georgie i Alarica :D tym bardziej teraz jak dowiedziała się jakiegoś fragmentu prawdy i już wie, że to nie ma nic wspólnego z książką, to tak łatwo nie odpuści.
Scena Benzo zanim Enzo wyłączył człowieczeństwo była cudowna <3 chociaż gdzieś z tyłu głowy myślę, że udaje... ale zobaczymy.
Tyler miał niezłe wejście, szkoda tylko, że wrócił tylko po to, żeby umrzeć... chyba, że jakimś cudem przeżyje. Poczekamy zobaczymy.
Ciekawa jestem bardzo kolejnych odcinków.
6 listopad 2016 o 19:44:31 - (71 dni temu)
Victoria_Somerhalder
Świeżak

Litry krwi: 100

ODCINEK MEGA MOCNY!1!1! Ten sezon NAPRAWDĘ dobrze się zapowiada! Nie wiem dlaczego ale jakoś z tyłu głowy myślę, że Tyler jakimś cholernym cudem przeżyje bo po prostu jego powrót na tak krótką chwilę nie miałby większego znaczenia. Chyba ,że chcieli pokazac jak mocne jest oddanie Damona dla Sybil. Jeśli chodzi o Ezno to myślę, że mimo wszystko on nadal walczy i walczył będzie. BonBon na pewno da sobie radę z resztą jak zawsze <3 Jak kilka osób przede mną napisało ja tez zaczynam shipowac Georgie i Alarica. Podsumowując ODCINEK MIAZGA!1!1! <3
12 grudzień 2016 o 19:10:46 - (35 dni temu)
sylwia333
Hybryda

Litry krwi: 15

Białe piórko
jeśli sezon będzie trzymał poziom tego odc to zanosi się super sezon
nie mogę się doczekać następnego odc i sceny Bonni i Enzo
ta dzisiejsza była super
11 styczeń 2017 o 19:24:47 - (5 dni temu)
Zuzika
Świeżak

Litry krwi: 100

beznadzieja ;/ jak ten babsztyl mnie wkurza!!!

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 6 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Elenka_001, _Delena_X, Nefin, lavenda1234, damilena3, hopeless_penguin.

Statystyki
Liczba użytkowników: 5486 ♥ Liczba tematów: 798 ● Liczba odpowiedzi: 20270 ● Nowy użytkownik: Hooba

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
Angielski dla dzieciNauka dla dzieci
OutfityPaznokcie
dobijacze

Reklama

W wolnym czasie
Wersja mobilna - Nasza gra - Blogi

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2017 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone