Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 8 > 8.14 - ''It's Been Hell of a Ride''
o - (0 sekund temu)
Annie1602
Doppelganger

Białe piórko
Komentarze po obejrzeniu odcinka :D

o - (0 sekund temu)
crazolka
Czarownica

Białe piórko
*Kai wymiatał. Genialna była ta scena kiedy ciągnął topór po podłodze w Armory. Do złudzenia przypominała retrospekcje z 6 sezonu. I to karaoke <3 Coś pięknego.
*Bonenzo jak zawsze super.
*Defan rządził <3 Wzruszyłam się ,kiedy Damon poświęcił się za Stefana i Elkę.
*Tak mi się smutno zrobiło kiedy Damon umierał :( No ,ale wrócił.
*Stefan pokazał trochę starego siebie. Fajnie ,że rozwalił Cade'a.
*Katherine is back!!! Tak się podjarałam ,że razem z Damonem w ostatniej scenie powiedziałam: ,,Katherine''. Ale wszystko wskazuje ,że wraca w ciele starej Donovanowej.
*Pomysł z tym a la Hogwartem ,nie powiem ,całkiem spoko.
*No ekstra zaręczyny Steroida 2.0 :/ W 8x02 to przynajmniej przed nią nie uklęknął. Teraz - a jakże.
*Fajnie ,że wreszcie wrócono do wypowiadania tytułów w odcinkach.
Genialny odcinek.

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

o - (0 sekund temu)
dejmyn
Świeżak

Odcinek genialny!!!!
Ja już tęsknie za TVD a zostały jeszcze 2 odcinki... coś czuje że po zakończeniu będzie rewatch.
Kai wymiatał w tym odcinku, karaoke genialne!!! później w Armory to hello Clarice mnie rozwaliło na łopatki ^^
Benzo jak ja ich uwielbiam, mam nadzieję że jakimś cudem Enzo wróci...
Już wiadomo że to Armory źle działa na dziewczynki, ale na szczęście Bonnie wszystko naprawiła.
Stefan w końcu dopiął swego i zabił Cade'a ale zanim to się stało, cała akcja po drugiej stronie była bardzo dramatyczna i wbijała w fotel dosłownie, Damon o mały włos a wylądowałby w piekle, Bonnie i Stefan uratowali Damona i skończyło się pięknie.
Wiadomo że jedyną osobą która może Stefanowi przemówić do rozumu jest Damon i dzięki temu będzie ślub i weselicho ^^ Wzruszyłam się na oświadczynach.
Kai jest w swoim małym piekiełku dzięki Bonnie i dziewczynkom ^^
Pomysł Alarica na stworzenie szkoły dla Jossie, Lizzie i dzieci im podobnych jest strzałem w 10.
Wreszcie pokazali Elenę w trumnie... do tej pory tylko jej rękę było widać, bez twarzy, ale jak już wiadomo że Nina wraca to mogli poszaleć xD
Jak Kai zaczął wymawiać te słowa że po śmierci Cade'a gorsza osoba rządzi piekłem to ja już zaczęłam skakać ze szczęścia, a później jeszcze jak Bonnie zaczęła opowiadać Damonowi i to "błagam tylko nie wypowiadaj tego imienia" ja już miałam łzy w oczach ze szczęścia i też na końcu razem z nimi wymówiłam Katherine <3 tak dawno nie słyszałam tego imienia... ale jak ona serio wróci w ciele Kelly to moja furia nie będzie miała granic... jasne ważne że w ogóle wraca, ale come on... akurat ta puszczalska alkoholiczka?
Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków.
o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

Odcinek najważniejszy ale KATH <3 aaaaaaaaaaaa rozwaliła mnie
o - (0 sekund temu)
Illyria
Świeżak

Katherine. Jak ja dawno nie słyszałam tego imienia. Tak jak w poprzednich sezonach, gdy wszyscy w końcu zdali sobie sprawę, że za większością złych rzeczy stoi Katherine. Yes! Yes! Yes! Nina wraca, Kat też:) Czułam, że nie mogli ot tak skończyć jej wątku. Co za odcinek. Jeszcze jestem w szoku i nie mogę uwierzyć, że to już prawie koniec.
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Białe piórko
Widzialam ostatnio 5 sezon VD któryś odcinek, nie pamiętam. Jak dobrze kojarzę, że niektórzy już wtedy krytykowali pamiętniki. Ale szczerze, dla mnie to był świetny sezon, Delena, Silas, Amara, podróżnicy, Kath, college, badania, Enzo&Damon, Bonnie jako kotwica, powiew świeżości po odejściu pierwotnych, i wtedy to jeszcze było logiczne w miarę, teraz zastanawiam się jak do cholery Katherina nagle jest pania piekła. Kiedy, w jaki sposób? Nic nam nie zostało pokazane. Wgl Cade, i to całe piekło, przestrzeń którą wytworzył, którą wytworzyła Bonnie, te Syreny, to wszystko jakoś mi pasuję, nie odpowiada, wiec cieszę się, że Pamiętnisie się kończą, niżeli miałyby osiągnąć szczyt głupoty.
Mimo wszystko dobrze mi się to ogląda.
Dla mnie w tym odcinku wygrały dwie sceny.
* Bonnie walcząca o Damona, w szczególności gra aktorska Kat.
* Damon, wybierający Siebie i ratujący Stefana i Elenę.
fajny był również Kai. O zgrozo ja go nie lubiłam kiedyś, ale dobrze się na Niego patrzy, nie wiem może wkurwia mnie Alaric, te dzieciaki, i Caroline, wiec fajnie by mi się patrzyło jakby im coś zrobił.

Ogolnie czekam z niecierpliwością na finał :)

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.