Forum Vampire Diaries & The Originals

o - (0 sekund temu)
Annie1602
Doppelganger

Białe piórko
Komentarze po obejrzeniu odcinka :D Zapraszam

o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

Odcinek mega jak dla mnie był
Sceny stefana na przesłuchaniu, Bonnie z mamą i ta ostatnia gdy Kai się wita <3 Najlepsze !! boze az się uśmiechnęłam na koniec gdy zobaczyłam tego sierotę <3

zapraszam na filmik o pozganianiu Enzo <3
https://www.youtube.com/watch?v=h9CKxvRUx2M
o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

Aaaa ta scena gdy zgadza się na powrót eleny boska w zwiastunie przez niego będę się ciągle śmiać w kolejnych odcinkach <3
o - (0 sekund temu)
crazolka
Czarownica

Białe piórko
*Scena kiedy Stefan spytał Caro ,czy chodzi jej tylko o ich ślub ,była czymś na co czekałam od dłuższego czasu. Ale ,niestety za wiele nie dała. Ciągle są Steroidem.
*Sceny z Bonnie bardzo mnie wzruszały. Kat jest naprawdę świetną aktorką. Tak mi się smutno zrobiło kiedy Abby spaliła ciało Enzo. Wiem ,że to zrobiła ,żeby ją uratować ,ale i tak mi przykro. Znowu się poryczałam :/
*Retrospekcje naprawdę świetne ,klimatyczne. Historia wciągająca. Uważam ,że Sybil lepiej wyglądała w strojach z 19 wieku ,niż w tych ze współczesnych czasów.
*Ric wyjątkowo wkurzający. Za to Damon mnie wzruszył tym ,co zrobił dla Stefana.
*To porwanie Stefa pod koniec było zaskakujące. Pewnie to Dorian ,który dowiedział się ,że Stefan ma coś wspólnego ze śmiercią jego rodziny.
*Kai wrócił! Jej! Wejście miał super. Przywróci trochę kolorów do serialu. Już w zwiastunie 8x13 widać ,że będzie się działo.
Odcinek fantastyczny.

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

o - (0 sekund temu)
dejmyn
Świeżak

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca.
Odcinek bardzo dobry, wciągający, poryczałam się patrząc na cierpienie Bonnie, jak Abby spaliła ciało Enzo to już w ogóle dławiłam się łzami, to raczej oznacza, że już go nie zobaczymy, chociaż ostatnio po necie krążyła fotka ze scenariuszem bodajże 14 odcinka z nazwiskiem Malarkey... także skoro ma scenariusz to może nadzieja jest.
Stefan jako człowiek, dalej stara się robić dobre rzeczy, trochę mi go szkoda, że widzi całe zło które uczynił, ale zabicia Enza mu nie daruje.
Retrospekcje były świetne, dobrze pokazana i opowiedziana historia, Maxwellowie i Benettowie się przyjaźnili od dawna, dobrze że Matt przyszedł do Bonnie i powiedział jej, że jest silna i da radę.
Kai!!!! W życiu nie myślałam, że tak się ucieszę na jego widok, może fakt, że wrócił oznacza jakieś złamanie klątwy którą rzucił na Elene i Bonnie... poczekamy zobaczymy, bardzo ciekawa jestem jego planu zabicia diabła.
o - (0 sekund temu)
Delena2012
Świeżak

KAI KAI I JESZCZE RAZ KAI
KOCHAM ICH ZA TE WIELKIE POWROTY
wiecie za niecały miesiąc wyjdzie OSTATNI odc TVD?
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Białe piórko
Odcinek niezły.
+ Dużo się wyjaśniło, chodź jak dla mnie za dużo Matta, ale cóz. Historia nawet ciekawa, zastanawiał mnie ten dzwon, i dziennik a teraz w miarę trzyma się to kupy.
+ powrót Kai'a. Kurcze szczerze nie byłam jego fanką, ale wejście miał niezłe. Jakiś duecik z Damonem? byłoby super. Sa świetni. Ucieszyłam się, na jego widok.
+ Defan. Pamiętam piękne sceny defanów, np 4x15 na ganku, po tym jak umarł Jeremy, z 6 sezonu kiedy Stefan mówił do Damona, a okazało się, żę wrócił.
Kiedy ratował go a ten szedł przez snieżycę, teraz ten odcinek był w pewnym stopniu, pokazaniem braterskiej miłości Salvatorów, a ja to uwielbiam :)
+ Bonnie. Uważam, że Kat gra bardzo dobrze. Postać Bonnie, jest jedną z nielicznym fajnie prowadzonych w pamiętnikach.

- Rick, o maj gat. co się z nim zrobiło.

o - (0 sekund temu)
kolina
Świeżak

Już dawno odcinek tak szybko mi nie zleciał, nawet po mimio tak obszernego wątku z Mattem i jego nie aż tak szarej rodzinki. Do Kaia miałam neutralne nastawienie, ale kiedy pojawił się w tej jaskini, ucieszyłam się. Nie mogę się doczekać jak bardzo namiesza w kolejnym odcinku, bo to chyba oczywiste, że namiesza.

1

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.