Forum Vampire Diaries & The Originals

o - (0 sekund temu)
Annie1602
Doppelganger

Białe piórko
Opinie i komentarze po obejrzeniu 8.10. Zapraszam

o - (0 sekund temu)
crazolka
Czarownica

Białe piórko
*Szczerze mówiąc fajnie było zobaczyć parę znajomych twarzy.
*Naprawdę Matt aż tak BARDZO nienawidzi Damona? W dodatku pragnę przypomnieć ,że to Stefan zabił Vicky no ,ale cóż jakoś trzeba podtrzymywać #winę Damona. Niezależnie od tego ,jak bardzo jest wyssana z... palca.
*Caroline i jej ,,I love you. The other you. Good you.'' wręcz mnie rozbawiło ,bo już naprawdę nie wiedziałam jak zareagować. Chyba już nawet fanom Steroida się powoli odechciewa. Ech ,kogo ja chcę oszukać...
*Scena Bamona super ,z tym listem i w ogóle. Tęskniłam za nimi.

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

Poryczałam się gdy zobaczyłam Bonnie babcie i mamę Caro
TYLE W TEMACIE - super odc <3
o - (0 sekund temu)
dejmyn
Świeżak

Cudowny odcinek, taki powiew starego dobrego TVD, chociaż przyznaje, że ten sezon jest naprawdę dobry.
Vicky, Liz i Tyler do tego babcia Bonnie i już byłam cała we łzach.
Cholernie mi było szkoda Damona jak mu ta łza spływała z policzka i jak cierpiał, na szczęście Stefan swoim tekstem o zniszczeniu miasta sprowadził go z powrotem, to się nazywa patriotyzm ^^
Rozmowa Matta z Damonem również wywołała uśmiech na mojej twarzy i do tego tekst Damona że zawsze lubił szeryfów w tym mieście <3
List Damona do Bonnie mnie rozwalił całkowicie, już się dusiłam łzami, pomyśleć jakie mieli początki, a teraz najlepsi przyjaciele co jest cudowne, bo Damon potrzebuje kogoś takiego jak Bonnie w swoim życiu.
Siostrzyczki pięknie się paliły, teraz Cade rozpęta piekło na ziemi coś tak czuje.
Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka i ciekawa bardzo jestem finału bo już jest potwierdzone że wraca Nina :D
o - (0 sekund temu)
Delena2012
Świeżak

#Coraz bliżej finału i coraz lepsze odcinki<3
#Trochę szkoda że nasze syrenki spłonęły bo wprowadzały akcje. Trochę tak to wyszło jak z Kai'em...gdy skończyły im się pomysły - po prostu go zabili. Mam co do tego mieszane uczucia.... Ale bardzo dobrze że pojawił się Cade. Trochę ich..rozerwie ;p
# już miałam nadzieje że nagle pojawi się Elena żeby wyciągnąć z prywatnego piekła Demona, ale nie. Jednak moje marzenia będę jeszcze niezaspokojone do czasu finału ;D
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Białe piórko

Jako że jestem fanką Damona w każdym wydaniu, ten odcinek był długo wyczekiwanym przeze mnie ;)
Scena z Bonnie, była świetna. Ich relacje zawsze były pokręcone, ale zależy im na Sobie, nie no co mówić wiecej, cholernie mi się to podobało, ten list, i to że w końcu Damon jest normalny, bez tego swojego człowieczeństwa, jest ciekawy ale jednak co za dużo to niezdrowo. Nawet jego scenka z Mattem mi sie podobała.

A zapomniałam. Bonnie i Enzo, sa uroczy. Nie wiem czemu na początku tak wiele osób było sceptycznie nastawionych. Przecież oni są idealną parą. Nie sa ani nudni, ani sztuczni.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.