Forum Vampire Diaries & The Originals

o - (0 sekund temu)
patixx
Świeżak

Hej jak wam podoba sie odcinek ? Ja jeszcze nie oglądałam ale wy pewnie juz tak, piszcie jak wam sie podobało.

Juz obejrzałam no i łał nie zawiodłam sie odcinek był okej, były super sceny itp... Serio fajny odcinek który dotkną moje wspomnienia. A oglądałam bez napisów nie znając dobrze angielskiego i jakoś sobie poradziłam :D
o - (0 sekund temu)
Szulu
Nocny Łowca

Białe piórko
Zajebiste! Tylko jedno małe pytanie. Skoro Enzo ma kontrolę nad swoim ciałem, czemu po prostu nie odejdzie? Skoro poszedł zostawić to ciało dla Bon, to wcale nie musiał wracać. Chyba, że to było chwilowe przebicie. Bezno na plus, to chyba jedyna para od kilku sezonów, której miłostki mnie nie mdlą. Caro też była spoko, Stefan daje sobie radę, jedynym minusem jest Staroline.

o - (0 sekund temu)
Illyria
Świeżak

Co za odcinek. Rewelacja. Mroczna atmosfera, nawiązania do pierwszego sezonu i nie chodzi mi tylko o słynne "Hello brother". Damon nadziewa ludzi na hak i czyta Greya. Wielkie Zło okazało się jakąś starożytną syreną. Ciekawe, co będzie dalej. Teraz czekam cierpliwie na napisy:)
o - (0 sekund temu)
crazolka
Czarownica

Białe piórko
Ten klimat pierwszego sezonu <3 Muzyka ,mgła. Wzruszyłam się na ,,Hello Brother''. Nawiązanie do mitologii greckiej pozytywnie mnie zaskoczyło. Fajne flashbacki z Benzem <3

,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO

o - (0 sekund temu)
sarczi021
Świeżak

Fajny odcinek. Te tortury były nawet dobre, i słodkie było to jak damonowi przyśniła się Elena jak ją spotkał 1 raz. W tym ostatnim sezonie kroi się coś ciekawego ;) nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Jeżeli ktoś chce obejrzeć odcinek z napisami normalnie to już wyszedł na tej stronce :

http://iitv.pl/pamietniki-wampirow
o - (0 sekund temu)
Ultraviolence
Wampir

Białe piórko
Odcinek był niezły!!
Bez porównania do pierwszego odcinka sezonu 7 ^^
Wszystko było ciekawie przedstawione, chcę się oglądać dalej!
Niektóre sceny aż aż ciarki przeszły :)
Na plus wspomnienia Damona o Elenie i Bonnie o Enzo! Moje dwa ulubione paringi <3
o - (0 sekund temu)
dejmyn
Świeżak

Genialny odcinek!!!!
Tak cudownie poczuć klimat 1 sezonu, aż mi się łezka w oku zakręciła przy Hello brother <3
Benzo ¦ jak ja ich uwielbiam razem tak samo Steroline.
Enzo na szczęście nie wyłączył człowieczeństwa i zostawia Bonnie wskazówki, nie spodziewałabym się, że chodzi o syrenę, bardzo mi się podoba nawiązanie do mitologii greckiej którą osobiście uwielbiam.
Alaric podrywany przez młodszą dziewczynę ^^ może coś z tego będzie, trzymam za to kciuki, on zasługuje na szczęście takie które będzie trwałe, owszem ma córki, ale zasługuje na spełnioną szczęśliwą miłość.
Damon czytający 50 twarzy Greya <3 koooocham go i też się cieszę, że mimo tej ciemności i opętania przez syrenę trzyma się dalej miłości do Eleny, także jest dla niego ratunek i Stefan się nie podda.
Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki i już troszkę zaczynam żałować, że 8 sezon jest ostatni, ale też dobrze bo zakończą serial z klasą i dobrym mocnym sezonem, na to się zapowiada.

o - (0 sekund temu)
Mirimirimiri
Świeżak

Odcinek mega mega, dużo wrażeń. Sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Ciekawe jak to wyjdzie z tą syrena i co ona od nich dokładnie chce

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.