Forum Vampire Diaries & The Originals

o - (0 sekund temu)
Life_Sucks
Wampir

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

o - (0 sekund temu)
harry92
Świeżak

Białe piórko
śmiać mi się chciało ze sceny jak Julian pierze Defana, muzyka była ta sama jak Kaska pierze Defana w 2x07. Sceny w sumie podobne - bracia latali jak ścierki w tych scenach, a jakoś Pierwotnym dawali radę w pojedynkę czasami.
o - (0 sekund temu)
Adria
Pierwotny

Białe piórko
@harry - ale Pierwotni nie dają rady np. Srejli, więc wiesz. ;D

R.I.P. TYLER LOCKWOOD

o - (0 sekund temu)
harry92
Świeżak

Białe piórko
Ahh zapomniałem, że barman i nastolatka mogą zabić pierwotnego. co ja gadam :D
o - (0 sekund temu)
dejmyn
Świeżak

Jaka końcówka... cliffhanger sezonu normalnie.
Ale wracając do początku, Defan szukający Juliana i Damon popijający ajerkoniak coś przezabawnego. Można się było domyśleć, że to będzie pułapka, ale niestety Bonnie się za późno dowiedziała, na szczęście z tamtej sytuacji udało im się wyjść cało.
Caroline jako wampir + hormonowe szaleństwo kobiety w ciąży = mieszanka wybuchowa. Ma rację, że na ten temat nie ma żadnych książek, musi sama do tego dojść, oczywiście z pomocą Alarica.
Pogrzeb Lily skromny, ale ładny, szkoda tylko, że Damon jak zwykle musi palnąć coś "od serca".
Nooo proszę w przyszłości Stefan będzie z Valerie, ta scena na cmentarzu z kwiatkami już dużo mogła powiedzieć.
Caroline nad grobem Liz, łezka mi się w oku zakręciła :(
Mary Louise mnie wkurza niemiłosiernie zabijcie ją ;/
Julian Ty sukinkocie... najpierw zadźgał cham Damona, później Nora po której w życiu bym się tego nie spodziewała ( ale widać, że wszystko zrobi z miłości do tej żmii) zadźgała Stefana... mam ogromną nadzieję, że szybko uda ich się stamtąd wydostać bo inaczej zwariują... Damon w czasach wojny secesyjnej, a Stefan nawet nie wiadomo gdzie ma swoje prywatne piekło.
Teraz czekaj sobie człowieku ponad miesiąc.
o - (0 sekund temu)
Yuri
Pierwotny

Ostatnio pamiętniki są dla mnie ciekawsze niż pierwotni. Fajny widok braci spacerujący razem zwłaszcza Damona z tym kubkiem z rogami. Mnie też ciekawi gdzie trafił Stefan.
o - (0 sekund temu)
ania16
Pierwotny

chłód i groza odcinek przygnębiający jak chyba każdy inny

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8012 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: darkxxchocolate

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.