Forum Vampire Diaries & The Originals

26 luty 2016 o 2:05:44 - (2279 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

27 luty 2016 o 21:16:26 - (2278 dni temu)
naxizy
Świeżak

Litry krwi: 310

Dlaczego do cholery Stefan nie zabrał miecza kiedy wbił się w szybę na stacji benzynowej? Seriously, why dude?!
27 luty 2016 o 22:44:59 - (2277 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

Myślę, że nie wziął dlatego, że musiał uciekać i wyciągnąć miecz przez szybę za ostrze nawet dla wampira to może być problematyczne.
Klaus i Stefan gadający sobie jakby nigdy nic o Caroline ^^
Rozmowa Klausa z Caroline przez telefon świetna, widać, że jej to pomogło i się uspokoiła i przy okazji Josie przestała płakać dla dzieci to ona jest matką i czegokolwiek ona by nie mówiła widać, że je kocha.
Enzo biedny stracił rękę, ale zyskał siostrę coś za coś :D co prawda rękę też odzyskał, ale to taki mały szczegół.
Biedna Bonnie, widać, że nawet Tylera to trafiło porządnie, że mógł ją skrzywdzić.
Ciekawa jestem bardzo co zamierza Damon, uwielbiam przyjaźń Bamona, to jak się o nią troszczy i ona o niego, ale tylko przyjaźń nic poza tym.
Już zaczynam zauważać jakieś malutkie iskrzenie między Alariciem i Caroline, wiemy doskonale, że będą razem, ale ja zawsze lubię oglądać początki związków, mimo, że nadal jest ze Stefanem.
Klaus jak pięknie przywalił Reynie ^^
Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka i przede wszystkim kontynuacji w The Originals :D

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 8011 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Kochanka_damona1978

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.