Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 6 > 6 x 01 - I'll Remember
o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko
o - (0 sekund temu)
Bonia
ŚwieżakPosty: 1
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Po raz pierwszy w życiu popłakałam się na pierwszym odcinku sezonu TVD ;-;
o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
Ja nie pierwszy raz, ale dopiero ścieram łzy. Stefan ranił w odcinku. Elena płakała, płakała a ja z nią. I ta scena pod koniec Damona i Bonnie co to do cholery było??


o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
Tyler i jego testosteron, Caroline jak dzwoniła cały czas do Stefana, a te dureń kurcze!!! Alarick the best z ta swoją krwią.


o - (0 sekund temu)
She_Vamp
PierwotnyPosty: 149
Dołączył(a):
Litry krwi: 1365

Generalnie odcinek na poziomie. Całkowicie rozwaliła mnie ostatnia scena z Damonem i Bonnie. Sielankowe śniadanie po drugiej stronie :D Nie dziwię się Stefanowi , że zachowuje się w ten sposób, próbuje iść dalej, dlatego odcina się od wszystkiego. Ciekawa jestem czy Alaric zauroczy Elenę ,żeby zapomniała o uczuciach do Damona.. swoją drogą cieszę się ,że mamy belfra z powrotem :) I jakoś nie widzę Tylera i Liv razem..
o - (0 sekund temu)
wikaaa1
ŚwieżakPosty: 1
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Stefan - wkurzał mnie, no ale skoro taką dostał rolę, to trudno... Nie dziwię się, że chce odciąć wszystkich od siebie, w końcu stracił brata, ale nie powinien odpuszczać!
Alaric - oh, jak mi go brakowało! :)) Uwielbiam jego postać i naprawdę +100 dla serialu, że ponownie możemy go oglądać :3
Elena i ziółka? Na początku miałam wielkie pretensje, że wybrała tak prymitywny sposób, ale później jak zobaczyłam Damona, jak ona z nim rozmawia itp. To trochę ją zrozumiałam. Szkoda mi jej, ale pomysł, żeby zapomnieć Damona?! NIE, NIE, NIE! Alaric nie może jej zahipnotyzować. Niestety tu Elena mnie całkiem zawiodła. Przecież lepiej mieć wspaniałe wspomnienia i oczywiście cierpieć, ale czuć ukochaną osobę, pamiętać o niej, MIEĆ W SERCU DAMONA, to najpiękniejsza rzecz, jaką można posiadać :C Mam szczerą nadzieję, że Rick okaże się mądrzejszy i nie zrobi tego.
Większość odcinka czułam łzy, które spływały mi po policzkach, natomiast końcówka mnie ROZWALIŁA. Dosłownie. Happy Damon, w koszuli w kratę(wow!), co prawda śmiesznie wyglądał XD, ale robiący śniadanko i podający je, równie happy Bonnie. SZOK! Ale na sam koniec, choć trochę pozytywnego aspektu, że nie cierpią :)
Odcinek dobry, oby tak dalej!
o - (0 sekund temu)
sarita
CzarownicaPosty: 10
Dołączył(a):
Litry krwi: 11635

Elena i jej decyzja by zapomnieć o Damonie egoistyczne to ponieważ ok kocha Damona i nie może się pogodzić z jego stratą ale poprosić Ricka o zahipnotyzowanie by go całkowicie zapomnieć też mam nadzieję że Rick tego nie zrobi.A czemu Luke i Liv nie mogą znależść zaklęcia które przywróci Bonnie i Damona w końcu są czarownikami.
o - (0 sekund temu)
Karolina
ŚwieżakPosty: 1
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Pierwszy odcinek 6 sezonu za nami. Smutno było patrzeć jak Elena próbuje sobie radzić ze śmiercią Damona. Płakałam jak mu dziękowała za wszystko...przykro było patrzeć jak walczy ze sobą. Nie wiem w jaki sposób producenci chcą przywrócić Bonnie i Damona ale tam gdzie są jak widać było na końcu nie mają tak źle. Stefan niby powiedział Elenie ,że poddał się a po rozmowie z Rickiem można co innego sądzić. Caroline jakby wie ,że oni odeszli ale nadal uważa ,że jest szansa i może dlatego tak nie odczuwa żałoby. Mam nadzieję,że skoro to ostatni sezon to będzie najlepszy bo brakuje mi klimatu 1-3 sezonów w TVD.


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8016 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: calineczka16

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.