Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 5 > Dyskusja na temat 5.03- "Ne Me Quitte Pas"
2 maj 2018 o 21:58:44 - (48 dni temu)
Annie1602
Doppelganger

Litry krwi: 29265

Białe piórko
Komentarze po obejrzeniu odcinka

4 czerwiec 2018 o 23:00:30 - (15 dni temu)
mirabel16
Świeżak

Litry krwi: 0

Odcinek bardzo mi się podobał, fajnie było zobaczyć innego Elijah niż wcześniej. Według mnie znacznie bardziej pasuje on do Antoinette niż do Moon Moon. Tak słodko grali sobie na tym pianinie <3. Właściwie nic nie mam do Hayley, ale EM to stary wampir, który już naprawdę wiele przeszedł i jest wyrafinowany, ma taką klasę, jak wcześniej wspomniana elegancka, eteryczna Antoinette. Tworzą razem dobrze dopasowaną parę. Chętnie zobaczę ich dalsze perypetie, choć znając życie, dawny Elijah niedługo wróci, rzucając się w ramiona Hayley.
Z drugiej strony, zrobiło mi się przykro, kiedy Klaus zrozumiał, że stracił brata, tak jakby został odrzucony.

Wracając do poprzednich odcinków - zawsze uwielbiałam Rebekę, ale tym razem mnie wkurzyła. Od TVD aż do tutaj ciągle słyszeliśmy, że chce być kochana i że pragnie własnej rodziny. Kiedy Marcel się jej oświadczył, zaczęła zasłaniać się problemami Mikaelsonów, jakby nie mogła ich rozwiązywać będąc z nim w małżeństwie. Po czym zniknęła. Może pojawi się w 4 odcinku?
Spodobała mi się również przyjaźń Frey'i i Vincenta. Niestety sama wiedźma robi się nudna, ciągle to samo; tylko czaruje, pomaga bliskim (co w sumie jest bardzo kochane), a zapomina o sobie. Mogliby jej dorzucić jakiś dodatkowy wątek oprócz Keelin. Zastanawia mnie jeszcze dlaczego była przedstawiana jako jedna z najpotężniejszych czarownic na świecie zaraz po Dhalii, a potem okazało się, że wcale taka silna nie jest i wielokrotnie miała problemy z niektórymi zaklęciami, musiała np. korzystać z mocy pierwotnych. No chyba że te zaklęcie były takie silne.
Poza tym, nieco rozczarowała mnie Hope. Myślałam, że będzie ruda tak jak za dzieciaka XD. No i jakoś bezmyślnie się zachowuje, ale coż - nastolatka.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 6913 ♥ Liczba tematów: 886 ● Liczba odpowiedzi: 22605 ● Nowy użytkownik: Stanka

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
outfitypaznokcie
dobijacze
rym do

Reklama

W wolnym czasie
Wersja mobilna - Nasza gra - Blogi

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2018 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.