Forum Vampire Diaries & The Originals

17 marzec 2017 o 23:01:44 - (946 dni temu)
Annie1602
Doppelganger

Litry krwi: 29625

Białe piórko
Opinie po obejrzeniu odcinka. Zapraszam.

18 marzec 2017 o 22:07:38 - (945 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

Wrócili!!!!
Genialny odcinek po tak długiej przerwie, nie nudziłam się ani sekundy.
Hayley jest badass, uwielbiam ją, zdominowała cały odcinek.
Marcel rządzi Nowym Orleanem jak potrafi, ale bez pomocy Klausa sobie nie radzi za bardzo, spójrzmy prawdzie w oczy gdyby nie Niklaus Alistair dalej by żył i zagrażał Marcelussowi... a ten w podziękowaniu wbija mu przeklęty sztylet w serce...
Dzięki Hayley i Freyi cała rodzina żyje i ma się dobrze, Hope jest przeurocza, bardzo intrygują mnie jej moce... kim ona jest?
Hylijah <3 ich scena była cudowna, mówcie co chcecie, ale ja uwielbiam ich razem i to się nie zmieni.
Tylko i wyłącznie dzięki jej uporowi i wytrwałości udało się obudzić Freye, wyleczyć Elijah, teraz pozostaje uwolnić Klausa co już może być trudniejsze do wykonania, ale jestem pewna że się uda.
Niecierpliwie oczekuję na kolejny odcinek.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 1 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
black_bird80

Statystyki
Liczba użytkowników: 7180 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22943 ● Nowy użytkownik: nearsire

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2019 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.