Forum Vampire Diaries & The Originals

10 grudzień 2015 o 16:40:11 - (1408 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

12 grudzień 2015 o 2:09:40 - (1406 dni temu)
sweetCarolinee
Świeżak

Litry krwi: 440

piękne sceny Klausa i Camile boże jaki on delikatny i kochający dla niech ! nie rzucił się na nią a ni nic , boże jakie to cudne . Mam nadzije że ona przeżuje że ją ożywią czy coś , Camile i Klaus musza być razem.
Odcinek dobry , Rebekha oh oby znów wróciła poryczałam się jak widziałam Klausa załamał się na widok martwej Camile mam nadzieje że ona zyje. Nie cierpie Aurory !
12 grudzień 2015 o 19:35:30 - (1406 dni temu)
WikLOVEwampires
Świeżak

Litry krwi: 980

Największy plus odcinka (gigantyczny wręcz) - Śmierć Cami
Tyle na to czekałam, oby jej tylko nie wskrzesili, bo się wkurzę!

Rebekah/Klaus/Elijah - to jest prawdziwa rodzinka pierwotnych, ich wzajemna miłość do siebie naprawdę chwyta za serce. Mieli piękne sceny przy tym ''ognisku''. Pełne nostalgii za szczęściem. Ah uwielbiam takie smutne zakończenia, oczywiście zasztyletowanie Rebeki przez Elijaha też było świetne, łezka mi sie zakręciła w oku, przyznam!

- Kolejny genialny aspekt odcinka to oczywiście Rebekah targająca Hejli jak brudną szmatą, wreszcie! Jedyna osoba, która powiedziała jej prawdę!

- Jestem chyba jedyna, ale uwielbiam, ubóstwiam wręcz Tristiana! Trochę przypomina mi Elijaha z 2 sezonu, ale tak minimalnie. Ten złowieszczy śmieszek, chytry umysł i te niebieskie oczka :3 Zresztą uwielbiam obydwu członków rodziny De Martel

Minusy...

- Bagniaki

- nie/Sprowadzenie Finna (ale coś czuję, że jednak jeszcze go zobaczymy)

- Pocałunek Klami/Klamille (długo nie wyprę tego horroru z pamięci) mogłoby być tak pięknie, gdyby zostali tylko przyjaciółmi, gdyby mieli taką czysto przyjacielską więź, ale nie! Trzeba ich sparować! ...to nie na moje nerwy

Pewnie jak zwykle o czymś zapomniałam, ale ogólnie odcinek bardzo porządny! Czekam na kolejny, zwłaszcza przez zwiastun, który jest bliski perfekcji :D
12 grudzień 2015 o 20:25:42 - (1406 dni temu)
Menevieve
Barbie

Litry krwi: 1410

Białe piórko
Specjalnie weszłam w ten wątek sprawdzić, czy tylko ja mam odruchy wymiotne na widok tej całej sielanki z Klamille. Zgadzam się @WikLOVEwampires, przez dwa sezony świetnie budowali przyjaźń między tą dwójką, co więcej - ośmielę się stwierdzić, że niektóre sceny mieli naprawdę dobre. Trzeci już coraz bardziej zaczął zmierzać w tym kierunku, no i bum, mamy punkt kulminacyjny. Ughh.
Biorąc pod uwagę cały mid-season stwierdzam, że jakoś specjalnie mnie nie zachwycił. Ostatnio nawet przyłapałam się na wspominaniu czasów za sezonu pierwszego, więc ogółem o odcinku niestety nie powiem więcej niż zwięzłe "okej". Plusem jest Bekah - lubię, gdy Claire powraca do serialu. No i ciekawi mnie jak potoczą się sprawy z Vincentem.

13 grudzień 2015 o 0:10:34 - (1405 dni temu)
sweetCarolinee
Świeżak

Litry krwi: 440

a ja uwielbiam ich razem i mam nadzieje że śliczna blondynka będzie żyła i Klaus i Camile będą razem , może w wampirzycę się zmieni . Co macie do niej ;] ja nic do nich nie mam lubie ich razem.
13 grudzień 2015 o 14:06:54 - (1405 dni temu)
Menevieve
Barbie

Litry krwi: 1410

Białe piórko
Do nich jako do dwóch osobnych jednostek to nic nie mam - tak jak mówiłam, przez pewien czas ta ich przyjaźń fajnie się rozwijała. I Cami i Klaus są ok, dopóki no niestety, nie są razem.

13 grudzień 2015 o 15:22:45 - (1405 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

And the Oscar goes to... Claire Holt.
Genialnie odegrała rolę szalonego wampira, niemalże rozpruwacza... szkoda tylko, że nie udało jej się wyleczyć a przez moment wyglądało, że będzie tak pięknie.
Nooo proszę czyli Jackson też potrafi stanąć w obronie rodziny Hayley... bardzo dobrze bo gdyby nie to Freya już by nie żyła.
Sceny Klausa i Cami cudowne, ile on ma w sobie ciepła dla niej i delikatności, aż miło popatrzeć jak on jest szczęśliwy.
Aurora menda jedna wszystko zrujnowała ;/ ale myślę, że zabicie Cami by było zbyt proste i że w jakiś sposób zostanie wampirem, Klaus na pewno nie pozwoli jej umrzeć.
Vincet już jest zastraszany przez Tristana, łatwego życia jako regent na pewno nie będzie miał.
Niestety Rebeki nie udało się wyleczyć, choć bardzo mi smutno to myślę, że podjęła dobrą decyzję, ciekawe czy uda się Elijah utrzymać to długo w tajemnicy.
Teraz ponad miesiąc oczekiwania na kolejny odcinek.
14 grudzień 2015 o 20:30:25 - (1404 dni temu)
missdevil2
Świeżak

Litry krwi: 410

Ja czekałam całe 3 sezony aż wreszcie Klaus i Cami się pocałują a tu potem bum bo głupia Aurora doprowadziła do jej śmierci ale mam wielką nadzieję ,że powróci Cami jako wampir i wreszcie będą razem.
Jackson i jego zatrybienie ,że Hayley kocha Elijahe.
Biedna Freya miała pecha przez cały odcinek póki Jackson nie wbił w nią strzykawki i to jej złapanie powietrza było the best :D
Vincent został regentem i jeszcze dostał wisionek Freyi=witaj Finn.
Liczę na szybka śmierć Tristana lub Marcela ,oboje mnie wkurzają.
Biedna Rebekah chwili spokoju nie dają jej.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7178 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22943 ● Nowy użytkownik: Justyna25

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2019 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.