Forum Vampire Diaries & The Originals

19 listopad 2015 o 16:12:00 - (1430 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

20 listopad 2015 o 17:44:50 - (1429 dni temu)
WikLOVEwampires
Świeżak

Litry krwi: 980

Cały odcinek był bardzo, bardzo dobry! Ale ja jako największa fanka tego serialu chyba nigdy nie powiem, że odcinek był zły więc... mogę być nieobiektywna ;D

Plusy:

- Klaus i Aurora (ja ich kocham) po prostu>>> czekam na następny odcinek i wiem, że się zejdą!!! :D Swoją droga uwielbiam scenę 'walki' psiej queen i Aurory! Ruda ma zajebiste teksty!
Hayley: 'How about a werewolf bite, you psychotic bitch?'
Aurora: 'By all means if only I can laugh in your face when Nik heals me' Podsumowując kocham Aurorę i Klausa razem czy osobno!

- Tristan i Lucien, fajna ta ich chora nienawiść! Takie dwa śmieszki hehe ;**

Minusy:

- Po co Klaus tak desperacko chce uratować nic nie wartą Cami?! Mam nadzieję, że Plec nie spierdoli tego aż tak i nie zrobi tak chorego shitu jakim jest Klamille!

- Freya/Hejli one są najgorzej zryte w tym serialu! Dwie sieroty pozbawione jakiej kolwiek kultury! A na Freyę to po prostu nie mogę patrzeć! Puszczalska, żałosna, niewychowana, sukowata wiedźma! Jak ona śmie nazywać się Mikaelson?! Mam nadzieję, że zdechnie, ale wątpię w taki obrót sprawy :(

- Myślałam, że Davina podniesie się z popiołów, że stanie się silną, młodą kobietą, że zacznie walczyć i wreszcie zrozumie jak działa ten świat ,ale ona staje się coraz gorzej irytująca z odcinka na odcinek!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Poza tym odcinek naprawdę na wysokim poziomie! Pominęłam kilka szczegółów, ale chciałam wypisać tylko to co najbardziej mnie zaintrygowało i zirytowało :D reszta była taka letnia więc ją pomijam ale ogólnie bardzo, bardzo mocna 9/10 może nawet 9,5/10! Czekam na następny odcinek!
21 listopad 2015 o 14:44:35 - (1428 dni temu)
LoveMikaelson
Pierwotny

Litry krwi: 365

Jackson wypiął się na Hayley. Czuję rozwód.
21 listopad 2015 o 17:13:07 - (1428 dni temu)
Adria
Pierwotny

Litry krwi: 1450

Białe piórko
z orzekaniem o winie czy bez? no i ciekawe, jak uregulowana jest prawnie kwestia ojcostwa Nołpa... jeszcze Bagniak zdobędzie prawo opieki i Srejli będzie mu alimenty płacić ;D

R.I.P. TYLER LOCKWOOD

22 listopad 2015 o 9:18:35 - (1428 dni temu)
Szulu
Nocny Łowca

Litry krwi: 1045

Białe piórko
Chyba Klaus ma prawa, ale już naszczęście się na Nołpka wypiął, od pięciu odcinków nie wspomniał o niej ani słowem

22 listopad 2015 o 13:29:52 - (1427 dni temu)
hannah
Czarownica

Litry krwi: 775

Białe piórko
nie zdziwiłabym się, gdyby Bagniak dostał prawa do Nołpa. w końcu cyba tylko on się nim zajmuje XD. i w sumie to by było całkiem niezłe rozwiązanie, gdyby oboje zniknęli.

23 listopad 2015 o 0:16:48 - (1427 dni temu)
Adria
Pierwotny

Litry krwi: 1450

Białe piórko
Bagniaka połączyć z Cami/Freyą i niech wychowują ;D

R.I.P. TYLER LOCKWOOD

23 listopad 2015 o 10:54:00 - (1427 dni temu)
hannah
Czarownica

Litry krwi: 775

Białe piórko
nie, bo pewnie wtedy zostaliby w serialu, a tak to bagniak wrócił do swojego naturalnego środowiska. mógłby zabrać tam nołpa i wychowywać go z jakąś laską z watahy. end of story.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 1 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
black_bird80

Statystyki
Liczba użytkowników: 7180 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22943 ● Nowy użytkownik: nearsire

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2019 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.