Forum Vampire Diaries & The Originals

12 listopad 2015 o 16:34:35 - (1437 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

13 listopad 2015 o 6:15:54 - (1437 dni temu)
wikLOVEwampires
Świeżak

Litry krwi: 980

Cieszę się, że obejrzałam ten odcinek bo wreszcie mi się trochę rozjaśniły układy między Thrinity ;D

Zacznę od plusów:

- Rebekah w swoim ciele! Fajnie było na to popatrzeć! Ogólnie Claire zagrała świetnie, co mnie zresztą nie dziwi, ale jednak za każdym razem kiedy ją widzę, brakuje mi jej w serialu!

- Klaus/Aurora trochę mało tych ich scen ale naprawdę bardzo przyjemnie się na nich patrzy! Czekam na więcej, mam tylko nadzieję, że tg w najbliższym czasie nie spieprza!

- Luciena bardzo lubię, ale jednak szkoda, że nie jest po stronie Klausa, bo bardzo lubię ich relację, no ale czego ja się spodziewałam...

Minusy:
- Płaczliwa kłin mnie irytowała, użala się nad sobą i desperacko chce należeć do elity NOLA

I to chyba wszystko... ogólnie odcinek mnie nie powalił ale był naprawdę bardzo pożądny!

15 listopad 2015 o 16:09:16 - (1434 dni temu)
syl
Hybryda

Litry krwi: 2595

Białe piórko
dobra, odcinek fajny ale niech mi kto objaśni co ten Eli nawywijał z tymi pierwszymi liniami bo nie ogarniam juz?
To on ich sam wszystkich poprzemieniał czy jak?

KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
15 listopad 2015 o 16:10:39 - (1434 dni temu)
syl
Hybryda

Litry krwi: 2595

Białe piórko
Ta Aurora cała jest od Beczki a Lucien do Klausa ale reszta od kogo? Ten brat Aurrory?

KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
15 listopad 2015 o 18:52:56 - (1434 dni temu)
Aurora
Świeżak

Litry krwi: 440

Kolejny udany odcinek. Z Elijah to niezły numer. Zauroczył Aurorę żeby myślała, że jest Rebekah, Luciana, że że jest Klausem a Tristana, że jest nim... nie dziwie się, że go nienawidzą. Zrobił z nich idiotów, którzy przez 100 lat uciekali. Na plus zdecydowanie sceny Aurory i Klausa. Nie mogę się doczekać co dalej między nimi... i ta końcowa scena "now... come back to bed"... Klaus widać, że już całkiem nie wie czy jej wierzyć czy nie. Coś czuje, że prędko Aurora nie odda ciała Rebekah.
15 listopad 2015 o 23:09:08 - (1434 dni temu)
Kadom93
Świeżak

Litry krwi: 2140

@syl, Brat Aurory jest od Elijah.

Kurczę powiem Wam, że odcinek całkiem fajny. Wkurzyło mnie tylko to, że zabili Rebekah-czarownica została zabita, a Rebekah-pierwotna została "uśpiona", a to oznacza, że nie będzie ani tej ani tej w serialu. Ja liczyłem chociaż na Beczkę wiedźmę :( Przyznam szczerze, że super było zobaczyć Claire nie tylko w retrosach, TO bez niej to nie to samo.

Aurora coś knuje... Jeszcze nie wiem co, ale mam wrażenie, że ona nie jest po czyjejkolwiek stronie. Na Pierwotnych chce się pewnie zemścić jak Lucien i Tristan, ale nie spiknie się z braciszkiem, bo on ma ją za wariatkę i trzyma w zamknięciu. Coś czuję, że dziewczyna sporo namiesza :D
16 listopad 2015 o 18:10:48 - (1433 dni temu)
WikLOVEwampires
Świeżak

Jedyne czego na ten moment się boję to to, że w jakiś magiczny sposób Klaus wybierze szlajanie się za Cami i pieprzenie z nią o głupotach (według mnie ona nie ma w sobie nic z dobrego psychologa, mnie rozmawianie z nią by dobijało) niż tak fascynującą kobietę jak Aurora! A wszystkie te wątpliwości zasiał we mnie opis 3x08! Mam nadzieję, że to tylko tak dziwnie brzmi i Klaus nawet przez moment nie pomyśli o tym, że mógłby mieć z Cami coś więcej niż te ich popieprzone 'little chats'! Ani Cami ładna, ani mądra, ani intrygująca, ona jest po prostu chodzącym workiem krwi, który Klaus powinien wypić, albo najzwyczajniej ZABIĆ!
19 listopad 2015 o 11:45:31 - (1430 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Dobry odcinek.
Elijah niezły jest... zauroczył Tristana, Aurorę i Luciena żeby myśleli, że są Mikaelsonami... niezła sztuczka, wcale im się nie dziwię, że są źli na niego.
Jak cudownie było zobaczyć Rebekę jako Rebeką a nie jako Eve :)
Z Luciena jest niezły psychopata, nic go nie powstrzyma przed zdobyciem tego czego chce.
Freya w genialny sposób pomogła Rebece, lubię je razem, mają podobne charaktery :)
Uwielbiam Aurore i Klausa razem, ostatnia scena booooska widać, że Aurora nie pozwoli na to, żeby cokolwiek złego stało się Rebece i wcale jej się nie dziwię, w końcu od tego zależy jej życie.
Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki.

1

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 1 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
black_bird80

Statystyki
Liczba użytkowników: 7180 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22943 ● Nowy użytkownik: nearsire

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2019 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.