Forum Vampire Diaries & The Originals

5 listopad 2015 o 17:09:07 - (1500 dni temu)
Annie1602
Doppelganger

Litry krwi: 29625

Białe piórko
Opinie po obejrzeniu odcinka.

6 listopad 2015 o 17:24:22 - (1499 dni temu)
wikLOVEwampires
Świeżak

Litry krwi: 980

Odcinek był genialny! Zwłaszcza dzięki Klausowi i Aurorze. Są tak idealni dla siebie nawzajem! Mają tyle chemii, emocji (wystarczy że przy sobie oddychają i już czuć jak obydwojgu wzrasta ciśnienie)

Flashback był perfekcyjny pod każdym względem, zwłaszcza tajemnica Aurory i Elijaha. Myślałam że wyjdzie z tego lipa a jestem zachwycona!!!

Bójka Mikaelsonów też wymiatała! Klaus miał wyrzuty do Elijaha, co naprawdę było słuszne. Teraz Już rozumiem dlaczego Elijaha zawsze próbuję zbawić duszę Klausa... próbuję ją zbawić przez wyrzuty sumienia!

Cami irytująca ale nie było najgorzej...

Davina z jednej strony mi się podoba, z drugiej irytuje mnie jak cholera a z trzeciej śmieszy. Z jednej strony nawet zaczyna ogarniać o co chodzi w dowodzeniu ludźmi, ale jednak jest tak żałosna z tym piciem piwa i wstążkami na szyi... nie wiem sama co ja o niej myślę

Mimo irytujących momentów w tym odcinku (takich jak Cami czy Hejli) Klaus i Aurora rozwalają system, wygrywają odcinek całkowicie!
A porównując do TVD to Originalsi ich rozpieprzają na wstępie! Aż mi szkoda że TVD które naprawdę było jednym z lepszych seriali tak nisko upadło...
6 listopad 2015 o 22:39:14 - (1499 dni temu)
Allie
Rada Nieumarłych

Litry krwi: 905

oglądałam odcinek urywkami ze względu na brak czasu, wiec wypowiem się trochę chaotycznie. takze moje spostrzeżenia;
-aurora mi przypomina sułtankę hurrem ze wspaniałego stulecia XD
- lucjusz nie wiem jak to zrobił ale urzekł mnie swoją osobą i zaczynam należeć do fanek które shippują siebie z postaciami- tak nisko upadłam
- klatwa sratwa kazdy nią przezywa (w koncu jeden z głownych watkow), wiadome ze unikna jakims magicznym sposobem smierci, jestem tylko ciekawa kto spelni przepowiednie. ktos kogos obstawia? macie juz faworytow do spelnienia przepowiedni?
i poki co na tym zakoncze ;3
8 listopad 2015 o 16:17:20 - (1497 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Retrospekcje genialne!!!!
Uwielbiam Klausa z Aurorą wtedy i teraz, chemia jest tak wielka, że rozsadza mój monitor prawie.
Elijah nauczył się zauroczenia w dość osobliwy sposób, ale przez to rozdzielił Klausa z ukochaną... ciekawa jestem czy gdyby tego nie zrobił byliby razem...
Zastanawia mnie co planuje zrobić Cami i Vince z Lucienem... i czy faktycznie on od początku współpracuje z Tristanem.
Davina jakoś sobie radzi jako przywódczyni, miejmy nadzieję, że będzie lepiej i że już nie będzie potrzebowała ochrony.
Tak się cieszę, że Davina cofnęła zaklęcie i Hayley może być człowiekiem już bez pomocy świecy.
Cami aresztowana... ten detektyw nie wie wielu rzeczy i myślę, że jeśli się dowie to bardzo mocno się zdziwi.
Walczący bracia... czyżby to faktycznie Elijah miał być zgubą dla Klausa i jak doskonale wiemy nie tylko dla niego?
8 listopad 2015 o 19:43:02 - (1497 dni temu)
syl
Hybryda

Litry krwi: 2595

Białe piórko
Eli jak dla mnie udaje ze bedzie toczył wojne z bratem żeby wszyscy uwierzyli w to i żeby mógł sie dowiedziec co ten typ Lucjei i ten drugi od Aurory brat kombinują

KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
9 listopad 2015 o 13:02:34 - (1497 dni temu)
hannah
Czarownica

Litry krwi: 775

Białe piórko
nadal nie rozumiem po co ten detektyw w serialu. trzyma się gdzieś z boku i jak na razie tylko aresztował Cami. wielkie mi halo. teraz Klaus zostanie superhero i wyciągnie ją z paki

10 listopad 2015 o 17:53:40 - (1495 dni temu)
wikLOVEwampires
Świeżak

@dejmyn Mega się cieszę, że ktoś poza mną widzi tę chemię między Klausem i Aurorą. Idealnie to ujęłaś. Mi ich chemia też prawie rozsadziła ekran! Uważam, że w tym serialu nie było lepszego paringu!

Przez pierwsze 3 dni od obejrzenia odcinka byłam nimi tak podniecona, że oglądałam ich prawie co chwilę!

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7219 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22943 ● Nowy użytkownik: ikea1986

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2019 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.