Forum Vampire Diaries & The Originals

29 październik 2015 o 17:25:18 - (1450 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

31 październik 2015 o 7:11:54 - (1448 dni temu)
Cukier_Puder
Świeżak

Litry krwi: 440

żadne bo nigdzie nie da się go obejrzeć...
31 październik 2015 o 23:13:55 - (1448 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

Muszę przyznać, że podobał mi się odcinek.
Dowiedzieliśmy się o Strixie i jestem w szoku, że Elijah przemienił tylu ludzi... w tym Tristana co mi się bardzo nie podoba, ale przecież nie musi ginąć Elijah, żeby zginął Tristan.
Marcel z pomocą Hayley świetnie sobie poradził podczas inicjacji.
Pijany Klaus i Lucien byli genialni ^^
Bal sam w sobie był wspaniały, suknia Hayley podobałaby mi się gdyby nie ten podwójny dół, ale każdy ma swój gust.
Pewna byłam, że Aurora przybędzie z hukiem do miasta i tak się stało, pytanie tylko czy wizja była prawdziwa czy podszyta trucizną? Bo jeśli Klaus zginie to doskonale wiemy, że zginą wszyscy których lubimy... a tego nie chcemy.
Ciekawa jestem co wydarzy się dalej.
1 listopad 2015 o 19:37:22 - (1447 dni temu)
wikLOVEwampires
Świeżak

Litry krwi: 980

Dla mnie odcinek był perfekcyjny pod każdym względem!!! Jestem chyba jedyną osobą, która pokochała Tristana. On ma w sobie taką magnetyczność, jestem nim zachwycona. Uwielbiam jego akcent. Byłam zachwycona jego tańcem z Hejli. Średnio ze strony Hejli ale ze strony Tristana wyczułam takie emocje! Ogólnie bardzo podoba mi się jego sposób bycia, jest szarmancki ale przy tym zachowuje się jak wampir! Kocham go i nie mogę się doczekać następnego odcinka!

Lubię też relacje Hejli/Marcel, ktoś kiedyś powiedział że Hejli nie ma pojęcia o lojalności i rodzinie, ten kto to powiedział powinien obejrzeć ten odcinek bo naprawdę było widać jak bardzo Hejli starała się uratować Marcela. Była naprawdę dobrą przyjaciółką. Kiedy Marcel prawie upadł po walce z tym wampirem i Hejli go złapała to w głowie miałam takie zdanie "Nie pozwolę ci upaść" w dosłownym i nie dosłownym sensie ^^^

Oczywiście jestem też zachwycona Aurorą i jej przyjazdem. Uwielbiam tą postać wizualnie ale widzę w niej również potencjał jeśli chodzi o osobowość!

Klaus/Lucek też wymiatali! Nawet nie będę się rozpisywać o tym bo udawanie pijanych było perfekcją w każdym calu!

Odcinek był tak jak wyżej wspomniałam perfekcyjny! Począwszy od fantastycznie dobranej muzyki i kostiumów kończąc grą aktorską i genialnym scenariuszem. Jest to zdecydowanie mój ulubiony odcinek jak dotąd wszystkich sezonów! Miałam swoje ulubione odcinki z 1 sezonu ale ten zdecydowanie bije wszystkie inne na głowę. Ogólnie chciałbym jeszcze raz podkreślić że według mnie ten sezon jest świetny, nie tylko poprzez ten odcinek (ddużo lepszy niż TVD) czułam że 3 sezon będzie świetny ale nie sądziłam że uzależni mnie od siebie aż tak... kocham, kocham, kocham TO

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7178 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22943 ● Nowy użytkownik: Justyna25

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2019 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.