Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 3 > 3.03 - I’ll See You in Hell or New Orleans
22 październik 2015 o 13:43:24 - (1753 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

24 październik 2015 o 16:34:20 - (1751 dni temu)
hannah
Czarownica

Litry krwi: 775

Białe piórko
ta Aurora to jakaś trzepnięta jest, że ją zamknęli z tymi mnichami? zastanawiam się, może coś ominęłam i nie wiem.

ogólnie dla mnie ta wojna między liniami to całkiem niezły wątek. kto jest dobry, kto chce pomóc, kto kogo zabije etc.

przesłuchanie Luciena trochę kpina, mogliby to odpuścić. CSI: NOLA :P.

seksów bagniaków nawet nie będę komentować, bo mogę zwrócić śniadanie ;p.
Hejli taka wielce stęskniona za córeczką, a już ma dosyć i szybki telefon do Freyi, żeby przyszła poniańczyć Hope. matka roku!

- ciekawi mnie bardzo jaką rolę odegra Marcel.
- nie było Daviny, więc to też na plus, bo mnie ostatnio niezmiernie wkurza
- klan wampirków z linii Elijah może być ciekawy
- fajnie, że było sporo retrosów, szkoda, że nie wpletli tam innych Pierwotnych

ogólnie odcinek na plus. zaczyna dziać się coś fajnego :>

24 październik 2015 o 16:55:15 - (1751 dni temu)
szulu
Nocny Łowca

Litry krwi: 1045

Białe piórko
Aurora jest niestabilna emocjonalnie, Tristan powiedział, że stanowi zagrożenie dla siebie i otoczenia.

24 październik 2015 o 17:06:26 - (1751 dni temu)
hannah
Czarownica

Litry krwi: 775

Białe piórko
to kojarzę. zastanawiałam się tylko, czy zrobiła coś konkretnego etc. ale dzięki :)

24 październik 2015 o 17:44:34 - (1751 dni temu)
Kadom93
Świeżak

Litry krwi: 2140

Odcinek interesujący. Wątek walki między liniami serio wydaje się całkiem ciekawy, ale znając życie to zostanie totalnie skopany.

Ja mam wrażenie, że Tristan i Aurora to rodzeństwo, które ze sobą sypia/sypiało. I jedno i drugie wydaje mi się być zdrowo pierdolnięte.

Lucien- ta postać strasznie mnie intryguje. Już sam nie wiem jakie ma plany. Ogromny minus za uleczenie ugryzienia wilkołaka. Bez kitu... Zaraz się okaże, że normalny kołek oblany moczem Hope będzie w stanie zabić pierwotnych.

Bagniaki- Boże... ich scenę zbliżenia sobie darowałem, bo poczułem płatki śniadaniowe wracające do miski. Niech ktoś już zabije Bagniaka, bo patrzenie na niego sprawia, że chciałbym, żeby April wróciła, aby tylko jego wycięli z mojej pamięci.
Hayley nokautująca Freyę to dla mnie jest jakiś dowcip. Freya niby taka silna, taka uważana, a dała się tak załatwić. PORAŻKA Normalnie będzie zaraz druga Bonnie.

Mam nadzieję, że cała ta wojna linii doprowadzi do tego, że zobaczymy Claire w serialu w obecnym czasie.
24 październik 2015 o 18:03:59 - (1751 dni temu)
syl
Hybryda

Litry krwi: 2595

Białe piórko
Odcinek b. dobry, zaczyna sie rozwijać czesc z walkami rodów plus retrosy do początków linni, dla mnie super.

KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
24 październik 2015 o 23:27:12 - (1751 dni temu)
LoveMikaelson
Pierwotny

Litry krwi: 365

Mnie rozśmieszyło jak Tristan podał chusteczkę Elijah.
25 październik 2015 o 16:53:08 - (1750 dni temu)
sweetCarolinee
Świeżak

Litry krwi: 440

no dobry odcinek , podobał mi się ale nie lubie tych nowych wampirów które się pojawiły . Ogólnie wątek Hayley i jej mężusia hmm jakoś nie podoba mi się ta dzikość , zero romantyzmu ; p
Brak deviny , ciekawe co robi . Widać że Klausowi zalezy na Camie skoro się tak o nią troszczy i ciekawe co robi kiedy jest nieobecna.
Lucien mnie irytuje , tak samo jak ta Aurora i Tristan , tak jak toś tam wspomniał że to rodzeństwo i mogli spać ze sobą obrzydliwe .

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7496 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22946 ● Nowy użytkownik: angiouu

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2020 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.