Forum Vampire Diaries & The Originals

20 maj 2016 o 19:17:28 - (241 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 16340

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu finałowego odcinka?

Kiss me, or kill me. Your choice, honey.

23 maj 2016 o 14:37:46 - (238 dni temu)
Michel_Griffith
Czarownik

Litry krwi: 125

Świetne zakończenie. Rodzina Pierwotnych niby nie żyje ale są w chambre de chasse, co jest miłym zaskoczeniem od reżyserki, bo lepszego zakończenia tego sezonu dać nie można było moim zdaniem. Srejli tylko nie chce gryźć piachu... Marcel odzyskał ( na razie) to co chciał, przywództwo, i władzę w mieście. Vincent coś czuje że w kolejnym sezonie, ładnie da popalić Marcelowi, i nie tylko ;) świątynia którą założy zapewne założy lub złączy sabaty NOLA w zupełnie innej formie, tym razem słabszej (?) maggi ofiarnej? Dużo o niej mowa ostatnio. Czekam strasznie na kolejny sezon, a jeszcze szmat czasu.
26 maj 2016 o 13:06:42 - (235 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 870

Świetne zakończenie sezonu.
Cudownie było zobaczyć Rebekę <3 baaardzo się za nią stęskniłam, wychodzi na to, że jednak słusznie pozwoliła swojej złości wziąć górę, bo dzięki temu mimo że uśpieni Mikaelsonowie żyją, a Hayley na pewno nie spocznie dopóki nie znajdzie lekarstwa, już zaczęła być szczęśliwa z Elijah, ale mam nadzieję że jeszcze wszystko przed nią. Bo czym byłby serial o Pierwotnych bez Pierwotnych. Swoją drogą chambre de chasse jest przepiękne <3 Teraz trzeba czekać do mid seasonu na kolejny sezon, powodzenia nam wszystkim życzę i wytrwałości :)
26 maj 2016 o 17:43:16 - (235 dni temu)
syl
Hybryda

Litry krwi: 2485

Białe piórko
hej, sto lat mnie nie było
zatem odcinek finałowy
na 8- no były lepsze, były np. jak Hejli umarła niby
Ten też nie jest zły, dobry pomysł z tym, ze cała przepowiednia jeszcze nie ustała i tym, ze całość rodzeństwa musi być uśpiona bo jak nie to poumierają.
Sąd na Klausem- no czysta hipokrycja Marcela i tyle. Zły jest za Davine ale to Klaus obrywa.
Załoze sie ze Marcelowi dosc szybko przejdzie i bedzei tesktnił za "starym".
Ciekawe jak ich obudzą- jedno jest pewne-potrzebuja do tego czarownicy, zeby ich odczarowała z klątwy, jadu itd.
Czyli tu wkroczy do akcji pewnie nowa postac- młoda dziewczyna zamiast Daviny- czyli nastoletnia Hope.

Czarownice w mieście sie odrodzą i nie bedą chciału miec Marcela nas sobą. Znów bedzie walka o miasto i pewnie albo jedni albo drudzy (obstawiam ze czarownice obudza Klausa) bedą potrzebowac rodzinki Klausa do uspokojenia Marcela.

KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
22 lipiec 2016 o 15:37:50 - (178 dni temu)
patixx
Świeżak

Litry krwi: 1340

Jak dla mnie to najlepszy sezon był i na dodatek super finał <3
20 sierpień 2016 o 16:56:49 - (149 dni temu)
Cassandra
Świeżak

Litry krwi: 100

Finał mistrzostwo, ale ten sąd Marcela nad Klausem wzbudził we mnie śmiech.
Swoją drogą, Marcel swój wybór motywuje tym, że El i Freya poświęcili Davinę. Jednym z jego celów jest pomszczenie Daviny. Ciekawe jak młoda czarownica zareagowała by na wieść, że Marcel postanowił zabić jej miłość życia i osobę, za którą oddała by wszystko, nawet siebie.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 6 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Elenka_001, _Delena_X, Nefin, lavenda1234, damilena3, hopeless_penguin.

Statystyki
Liczba użytkowników: 5486 ♥ Liczba tematów: 798 ● Liczba odpowiedzi: 20270 ● Nowy użytkownik: Hooba

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
Angielski dla dzieciNauka dla dzieci
OutfityPaznokcie
dobijacze

Reklama

W wolnym czasie
Wersja mobilna - Nasza gra - Blogi

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2017 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone