Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 3 > 3.20 - Where Nothing Stays Buried
6 maj 2016 o 20:24:43 - (1318 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

8 maj 2016 o 13:02:28 - (1316 dni temu)
Michel_Griffith
Czarownik

Litry krwi: 235

Tak jak podejrzewałem użyli zaklęcia Esther. I tak jak nie podejrzewałem Przodkowie zjedli Davine :( nad czym delikatnie ubolewam. Co do regenta: Ciekawe kogo teraz dadzą, Vincent powróci na stanowisko? Bo zmiana co rusz regenta NOLA jest już nudnym wątkiem, co pokazuje niezdarność Przodków i wiedźm. Ogólnie odcinek dziwny, ale fakt iż w końcu pokazali trochę więcej magii niż zawsze był miłym zaskoczeniem. Fani Kola rzeźnia się cieszą? :P Podoba mi się jednak Marcel w nowej roli, z Vincentem, gdzie będą polowali na oryginalnych ;)
8 maj 2016 o 20:08:32 - (1316 dni temu)
hannah
Czarownica

Litry krwi: 775

Białe piórko
ta ciągła zmiana regentów to jakiś żart chyba. jednego nie pokażą dobrze i już wybierają następnego. nie podoba mi się takie 'lekkie' traktowanie wiedźm. tak samo Kol za łatwo zabił tego Vana. mogli dać tu trochę więcej akcji.

9 maj 2016 o 10:45:53 - (1316 dni temu)
Michel_Griffith
Czarownik

@hannah - myślisz że Kol wskrzesi Dav? Myślę że nie na darmo Kol pokazał ten Kamień Krwi - La Gemme Vital, i może być tak że Dav powróci, bo zapewne skoro idzie duszę rozwalić na kawałki, to i będzie szło ją zcalić ;) Chyba że Dav faktycznie miała być początkiem do wątku z 4 sezonu, iż nowym śmiertelnym wrogiem będzie Marcel z Vincentem i wiedźmami.
9 maj 2016 o 17:57:57 - (1315 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

Kurcze szkoda wielka że Daviny się nie udało przywrócić :( ale za to ogromny plus Lucien został pokonany, Marcel biedny przeżywa utratę D, Kol zresztą tak samo, ma chłopak wyrzuty sumienia i wcale mu się nie dziwie, kochał ją, ale głosy w jego głowie były silniejsze.
9 maj 2016 o 21:45:56 - (1315 dni temu)
hannah
Czarownica

Białe piórko
@Michel podobno Kol ma iść z Vincentem w zaświaty/wysłać tam naszego Sherlocka/whatever, tak? może coś tam zdziałają. chociaż nie wiem, w końcu ten Van powiedział, że jak próbował wskrzesić Davinę to tak jakby jej tam nie było, więc może jej dusza się rozpadła i to taki definitywny koniec.

10 maj 2016 o 0:38:30 - (1315 dni temu)
Michel_Griffith
Czarownik

W zaświaty? Tzn? Może coś przeoczyłem. Opcje są dwie albo da się odwrócić oznaczenie kamienia krwi i ją przywrócić - zcalić ją spowrotem albo faktycznie nie da się odwrócić kary przodków i co za tym idzie definitywnie Davina przepadła i ustępuje wraz z Cam miejsca nowym aktorom/ką. Choć znając potencjał reżyserki opcja jest albo koniec bo bedą nowości albo kolejne magiczne pierdoły tak jak ten kamień o którym koluś jakoś wcześniej nie wspominał a teraz mu się przypomniało...
10 maj 2016 o 15:23:08 - (1314 dni temu)
hannah
Czarownica

Białe piórko
chodziło mi o tą drugą stronę, gdzie są przodkowie.

okaże się tak jak z Lucienem. nie ma rozwiązania, a potem nagle wielkie olśnienie, że jednak da się coś z tym zrobić.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7220 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22943 ● Nowy użytkownik: angelka

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2019 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.