Forum Vampire Diaries & The Originals

o - (0 sekund temu)
Annie1602
Doppelganger

Białe piórko
Opinie, ocena, wrażenia po obejrzeniu odcinka.

o - (0 sekund temu)
hannah
Czarownica

Białe piórko
Cami ostatnio była zbędna w serialu. dostała poroniony wątek z dark objects i tylko o tym gadała, co wychodziło, wg mnie, żałośnie.

mam tylko nadzieję, że jej śmierć nie będzie przepustką dla Care albo Hejli.

o - (0 sekund temu)
Michel_Griffith
Czarownik

Dokładnie i tu się zgadzam. Choć tak wchodzi mi do głowy pomysł że skoro tyle o tych mrocznych objektach mowa była, to może i pomogą w zabiciu Luciena? Hejli i Care niech się bujają od Klausa ;)
o - (0 sekund temu)
hannah
Czarownica

Białe piórko
to by nie było takie złe, bo ten wątek jest trochę taki z dupy, więc mogliby coś z nim zrobić.

chociaż Lucien mówił Cami, że go nie ruszają te jej zabaweczki.

+ może rozwalenie przodków wpłynie na to, że Lucien będzie łatwiejszym celem.

o - (0 sekund temu)
Michel_Griffith
Czarownik

Myślę że jak ruszą głową to zrobią ;) Nie ruszają bo zadają "zwykłe" razy fizyczne, ale kto wie ile tego szitu było, i jakie jeszcze mają właściwości.

Może niekoniecznie rozwalić przodków, bo to niemożliwe - Magia Rodowa którą uprawiają NOLAowskie wiedźmy pochodzi od przodków, wprost wysysa z nich magię, więc upadek przodków oznaczałoby totalny brak magii rodowej w NOLA. Swoją drogą zmiana regentów co 3 odcinki to też kopnięta sprawa, pytanie czy przodkowie wiedzą kogo chcą i co robią, bo stworzenie super wampira o zdolnościach arcypierwotnych jest wbrew naturze, a wiedźmy słyszałem mają być strażnikami jej równowagi - no trochę im nie wyszło ;) Lucien na pewno zginie, bo raczej innej opcji nie ma, pytanie tylko: kosztem jakich jeszcze ofiar?
o - (0 sekund temu)
hannah
Czarownica

Białe piórko
trochę mi się nie podoba, że zaczynają jakiś wątek, np. nowe regent Van? nawet nie pamiętam jak się koleś nazywa, dlatego że wystąpił raz czy dwa. przejął władzę, poodgrażał się i tyle go widzieliśmy. trochę wkurza mnie takie urywanie, bo wg mnie ten regent mógłby nieźle namieszać. widać, że mściwy chłopak i porywczy, mogłoby coś z tego być.

wkurza mnie też takie zlewanie czarownic. na początku serialu czarownice były takie potężne etc. a teraz Davina i Vincent, a reszta gdzieś w ogóle w dupie.

może Freya stworzy tą bestię, która zabije Luciena, a potem zajmie się pierwotnymi?

o - (0 sekund temu)
Michel_Griffith
Czarownik

Chyba Van :D No tak nowy regent, popyskował szczeniak i go nie ma. Co do wątku i zlewania czarownic, hmm... No niestety racja, najpierw w niewoli Marcela, a gdy tylko odzyskały NOLA, znikły. Dziwne. Freya a tak mi się wydaje, opcje są dwie, albo użyje tego samego zaklęcia które go stworzyło, i odbierze mu siły, lub też wzmocni swoich braci, albo bardziej prawdopodobne, Davina umarła na chwilę, powróci i jako dziewczyna ze żniw, która została przez przodków wskrzeszona, zaatakuje wraz z Freyą. Jest dużo opcji, ale Freya pod koniec odcinka wyraźnie robiła coś z krwią Luciena, co za tym idzie, zapewne osłabi go, lub też kogoś wzmocni :)
o - (0 sekund temu)
hannah
Czarownica

Białe piórko
już niech Davina nie wraca, niech zostanie sobie w zaświatach. niech tam się przyczyni do pokonania Luciena.

Freyę powinni bardziej doceniać. pewnie ona się przyłoży najbardziej do pozbycia się Luciena, a traktują ją trochę jak 'przynieś, podaj, pozamiataj'.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7536 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22946 ● Nowy użytkownik: Fgfhvfh

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2020 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.