Forum Vampire Diaries & The Originals

4 marzec 2016 o 17:11:03 - (1324 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

5 marzec 2016 o 19:16:30 - (1323 dni temu)
gornik
Świeżak

Litry krwi: 310

Rewelacyjny. Jeden z lepszych odcinków w tej serii wg. mnie :)
PS: znalazłem wersje przetłumaczoną, może się przyda komuś
http://maxtube.tv/videogallery/originals-s03e15-napisy-pl/
5 marzec 2016 o 19:35:56 - (1323 dni temu)
domczix
Świeżak

podeślijcie linka z napisami błagam, ten wyżej nie działa :(
5 marzec 2016 o 23:18:00 - (1323 dni temu)
secundus
Świeżak

Nie wiem czemu, ale pojawienie się fina i zmartwychwstanie kola jest naciągane. w TVD jak pokonali silasa i jego żonke załatwili zaświaty z istotami nadprzyrodzonymi...więc skąd się biorą przodkowie w Originals? a dwa...jeśli nie ma zaświatów, to twórcy się najwidoczniej pogubili...pamietam jak w zaswiatach któregoś z braci ta otchłań wessała jak kathrine...
6 marzec 2016 o 20:51:53 - (1322 dni temu)
hannah
Czarownica

Litry krwi: 775

Białe piórko
Kol nie był tam, gdzie były ziomeczki z MF. 'żył' sobie z wiedźmami w zaświatach.
a Finn 'żył' w naszyjniku Freyi.

7 marzec 2016 o 12:48:12 - (1321 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

So many Kolvina feelings <3 Jak ja ich uwielbiam razem <3
Rzut Klausem przez dziedziniec genialny ^^i to zdziwienie malujące się na ich twarzach, a później przytulas <3
Oczywistym było że Klaus zabije tego typka ( nie zapamiętałam imienia) teraz ma przerąbane jak linia jest zerwana bo jak było widać bardzo dużo wampirów chce go zabić.
Dobrze zrobił wyjeżdżając, Hayley powiedziała Elijah, że go kocha, ale też wyjechała, może jak nie będzie go widywać codziennie to zatęskni.
Wspólna noc Kolviny <3 coś cudownego, wiedziałam, że nie będzie tak łatwo powstrzymać głodu... co tam robił Finn?
9 marzec 2016 o 0:29:23 - (1320 dni temu)
Allie
Rada Nieumarłych

Litry krwi: 905

w koncu serial o pierwotnych zaczyna wygladac tak jak powinien. wielki plus za przywrocenie finna w oryginalnej postaci, jako czarny kon za bardzo mi nie pasowal. wyjazd kluski troche taki bezsens, nawet rzeklabym ogromny. rozumiem, ze dziecko, stracil polaczenie i wgl, ale dla kluski z tvd to bylaby mobilizacja do dzialan, a nie do ucieczki. rzyg, belt, rzyg za scene haylijah czy jak to sie tam zwie, to samo z kolvina. czuje sie taka osamotniona na forum, bo nie przepadam chyba jako jedna z nielicznych za tym paringiem. ten nowy lepszy kol- bitch please XDD to wampiry nie przytulne misie, to tkwi w ich naturze. ogolnie to odc dobry, daje okejke :)
9 marzec 2016 o 15:37:42 - (1319 dni temu)
hannah
Czarownica

Litry krwi: 775

Białe piórko
@Allie nie jesteś sama! również nie rozumiem fascynacji kolviną i zbiera mnie na wymioty przy ich głupich scenach.

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7180 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22943 ● Nowy użytkownik: nearsire

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2019 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.