Forum Vampire Diaries & The Originals

26 luty 2016 o 18:52:26 - (635 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 21415

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

Jakie macie wrażenia po obejrzeniu odcinka?

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

28 luty 2016 o 12:57:48 - (633 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

No to linia między Klausem a innymi została zerwana, sama nie wiem czy to dobrze czy nie, bo mimo wszystko nie chciałabym żeby Klaus zginął, ale teraz jeśli zginie to innym nic się nie stanie, taki tego plus.
Davina po raz pierwszy mnie wkurzyła i to mocno... ale też dzięki temu sprowadziła Kola, to powiedzmy, że jej wybaczam :D
Ciekawa jestem co teraz będzie z Reyną bo została w NOLA i Aya nie żyje dzięki uprzejmości Hayley bo Elijah nie odważyłby się na ten krok. Aurora jest zamurowana w ścianie a Tristan pływa z rybkami... kto będzie kolejnym wrogiem?
Podoba mi się Lucius i Freya ^^ tak z nią flirtował aż miło, niewykluczone, że coś z tego będzie i nawet nie miałabym nic przeciwko.
28 luty 2016 o 22:26:10 - (632 dni temu)
dorota13310
Świeżak

Litry krwi: 440

Ogólnie odcinek bardzo dobry az sie zdziwilam tylko mnie troche wkurzylo ze zerwali te linie Klausa ..Dobrze ze przywrocili Kola ;) Sceny Klausa i Stefana bardzo fajne :D Lucien i Freya a to niespodzianka jak dla mnie pasuja do siebie :*
Kolejnym wrogiem podobno ma byc Cortez lowca wampirow ..Czekam na wiecej Halijah <3 Wlasnie Cami nie bylo w odcinku ?! Czekam az wyjma sztylet z Rebeki :-)Mam nadzieje ze bedzie wiecej takich dobrych odcinków :) Jakies lepsze te odc jak nie ma bagniaka ;))
9 maj 2017 o 11:33:15 - (197 dni temu)
Dobreva26
Świeżak

Litry krwi: 0

Powie mi ktos, dlaczego Stefan przybyl ratowac Klausa, ktory rzekomo jest jego stworca, skoro przemienila Go Katherine? Chyba, ze o czyms zapomnialam, ale nie moge skojarzyc. :/
30 czerwiec 2017 o 23:16:36 - (144 dni temu)
Adria
Pierwotny

Litry krwi: 1450

Białe piórko
Dobreva - rychło w czas, ale odpowiem, może akurat przeczytasz ;p Stefan został bezpośrednio przemieniony przez Kath, która została przemieniona przez Rose. Rose pochodzi z linii krwi Klausa. Dlatego Klaus jest w tym sensie stwórcą Stefana i jak on umiera, to umierają wampiry też "pośrednio" pochodzące od niego.

R.I.P. TYLER LOCKWOOD

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 4 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
harry92, Nynaeve, flyhigh123, Dabien.

Statystyki
Liczba użytkowników: 6679 ♥ Liczba tematów: 871 ● Liczba odpowiedzi: 22583 ● Nowy użytkownik: KatarinaMacczak

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
outfitypaznokcie
dobijacze
rym do

Reklama

W wolnym czasie
Wersja mobilna - Nasza gra - Blogi

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2017 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone