Forum Vampire Diaries & The Originals

8 październik 2015 o 19:55:13 - (1767 dni temu)
Life_Sucks
Wampir

Litry krwi: 23755

Białe piórko
Zapraszam do dyskusji.

czasem alergiczne powikłania, innym razem oklaski bakteryjnie zakatarzonych

10 październik 2015 o 7:12:09 - (1765 dni temu)
wikLOVEwampires
Świeżak

Litry krwi: 980

Według mnie odcinek był naprawdę bardzo dobry!

Retrospekcje były świetne. Wreszcie wszyscy pierwotni razem i też mogliśmy zobaczyć ich zupełnie inaczej, byli nieświadomi tego kim się stali, przerażeni, głodni ale mimo wszystko działali razem. Ale czuję trochę niedosyt bo ta naprawdę nie widzieliśmy tego jak Klaus przemienił Luciena, było zaledwie kilka scen... Mogłabym się jeszcze długo rozpisywać o tych retrosach...

Elijah mnie irytował. Latał za panną z bagien nie wiadomo po co... Ale mimo wszystko jego urok i "Forgive me" sprawiają że zawsze będę go lubić.

Klaus i Lucien jak dla mn mają świetną relacje. Widzę w nich dużo więcej emocji niż w Klausie i Marcelu. Ogólnie Klaus jak to Klaus. Jego się nie da nie kochać, a sam Lucien naprawdę mi się podoba. Uważam że może to być bardzo fajna postać. Ma w sobie jakąś iskrę... cóż, czekam na więcej

Cami mnie dzisiaj olśniła (oczywiście nie jako postać bo jest mi totalnie obojętna) ale jeśli chodzi o wygląd. To była po prostu piękna. Widać że sporo schudła, ta grzywka była rewelacyjna i ten makijaż no po prostu kocham Kocham, kocham! Czy nie mogli jej tak wystylizować już w pierwszym sezonie?

Davina to mn doprowadzała do szału. Nawet nie skomentuje jej zachowania. Po prostu rozwydrzony dziecior!

I wisienka na torcie czyli Aurora. Jestem smutna że nic o niej nie wiemy. Mam nadzieję że już w następnym odcinku odwiedzi Nola. Bo bardzo mn zainteresowało to jak Klaus się nią zachwycił (mam nadzieję że coś między nimi było) Klaus kiedyś dał Caroline bransoletkę i powiedział, że należała do pewnej księżniczki prawie tak pięknej jak ona. Może chodziło o Aurorę? Ale to taki mały szczegół. Końcowa scena mn trochę przeraziła. To było niesmaczne. Było dużo więcej lepszych scen zabijania!

A właśnie. Plackowa ma chyba jakiś nowy fetysz. W TVD w jednym odcinku byliśmy w Amsterdamie, Nowym Jorku, i Bóg wie gdzie jeszcze a w TO odwiedziliśmy Francję i Chiny. Jeszcze te podróże w TO to jestem w stanie zrozumieć. Ta Aurora odprawia modły w Chinach, Francja oczywiście retrosy. Ale po co Lily jechała do NY zobaczyć się z Enzem skoro oboje byli w Mistic Falls? Nie no ja nwm co Plec chce tym udowodnić...
10 październik 2015 o 15:16:11 - (1765 dni temu)
dejmyn
Świeżak

Litry krwi: 980

Muszę przyznać że całkiem niezły odcinek.
Jak fajnie było zobaczyć Kola <3 mam ogromną nadzieję, że uda się go przywrócić.
Lucius wydaje się ciekawą postacią... tylko zastanawiam się czemu bawi się w Jokera ^^ jeszcze tylko na miejscach zbrodni brakowało napisu Why So Serious? :P
Kim do jasnej cholery są Ci ludzie którzy zabijają wilki?
Całe szczęście Hayley nic nie jest... już się zaczęłam martwić, ciekawe co takiego Davina od niej chce.
Swoją drogą D też jest biedna bo musi sobie radzić w nowej sytuacji i zacząć panować nad czarownicami bo inaczej kiepsko się to skończy.
Klaus weź Ty się ogarnij jakoś bo sam doskonale wiesz, że jak rodzina jest słabsza to dobrze nie będzie, musicie się zjednoczyć pomimo różnic.
Scena na końcu mocna, z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :)
11 październik 2015 o 17:38:26 - (1764 dni temu)
syl
Hybryda

Litry krwi: 2595

Białe piórko
Odcinek na 8.
Jak na początek sezonu dobrze zawiązali wątki choć mogli dać pare mocniejszch scen.
Plusy:
- Cami ma "profesjonalne" spotkania z Klausem :)
- Lucjen -ciekawa historia z wojnami klanów z róznych linni kwi
Jak to jest z tymi liniami, przeciez Lucjan moze byc tylko jedym z początkujących linie, Klaus moze miec wiele takich linii. Nie wiem czemu zagrożenie dla Lucjena miałaby zaszkodzic Klausowi?
Ta przepowiednia to dla mnie lipa.
Cami z detektyw - tu cos będzie :)
Marcel -miodzio.
Davina-nie do zniesienia.Niech jak jakies wiedzmy pokiereszuja, bo nie da sie jej ogladac.
Eli i piknik na bagnach-no listości, chociaz scena walki z ochrona fajna.
Hejli dalej wilkiem-super.

KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
11 październik 2015 o 18:53:12 - (1764 dni temu)
ewakaaaa
Wampir

Litry krwi: 1985

ja z tymi linami zrozumiałam to tak ze wojny toczą się miedzy liniami rodzeństwa M. linia Klausa z linia np Eliego, nie ma wojny z wampirami które na samej górze maja Klausa. mi brakowało Rebeki w tym odcinku, bo o ile dobrze pamiętam to na koniec sezonu ona zdecydowała sie na pozostanie w ciele tej czarownicy i była z Marcelim, i miała szukać sposobu na przywrócenie Kola ?
11 październik 2015 o 18:58:36 - (1764 dni temu)
szulu
Nocny Łowca

Litry krwi: 1045

Białe piórko
No i pojechała szukać

11 październik 2015 o 21:22:48 - (1764 dni temu)
syl
Hybryda

Litry krwi: 2595

Białe piórko
ok, no to tak -jest Klaus i ma swoją linię wampirów- ale przecież nie jedną raczej? przemienił tego Lucjena a ten kolejne wampiry ale oprócz Lucjena Klaus przemienił pewnie półowe świata wampirowego tak, że ma wiele linii. Chodzi mi o to, dlaczego jedna linia Klausa walczy z np. Linią Eliego? to sie kupy nie trzyma troche.
Jeśli linia Eliego miałąby zyskac, przez to że zabije Klausa i tym samym cała linia Klausa umrze, ale tak na prawdę ich (tej linie Eliego) wrogiem jest Lucjen-bo tak zrozumiamłam- to starczy ukatrupic Lucjena a dac spokój Klausowi.
Dlaczgo inne linie Klausa nie pomagają Lucjenowi???

ten koleś Lucjen cos kręci

KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
12 październik 2015 o 10:34:48 - (1763 dni temu)
ewakaaaa
Wampir

Litry krwi: 1985

Zdecydowanie ten lucjen cos kreci ;)

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7496 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22946 ● Nowy użytkownik: angiouu

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2020 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.