Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Sezon 2 > 2 x 02 Alive and Kicking
o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko
Wasze opinie i wrażenia po obejrzeniu odcinka :)o - (0 sekund temu)
Mikaelson_fun
PierwotnyPosty: 18
Dołączył(a):
Litry krwi: 835

Białe piórko
Oglądałam bez napisów na razie i powiem wam, że rozwaliła mnie scena w ktorej to moon moon pokazala sie naga elijah....... ;/ Reszta odcinka super sceny bylo sporo kola i malego marcela. Teraz czekam nanapisy


Mikaelson
o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
Ja, gdy zobaczyłam jak Elijah patrzy na te osobę, to krzyczałam, aby się odwrócił i nie patrzyła na tę pozbawiana moralności osobę!


o - (0 sekund temu)
Mikaelson_fun
PierwotnyPosty: 18
Dołączył(a):
Litry krwi: 835

Białe piórko
Annie1602 mam pytanko oglądałaś z napisami ten odcinek?


Mikaelson
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Ja to widziałam na gifach. Zrujnowało mi dzień, chociaż byłam już ostrzeżeona przez @Mikaelson_fun. ;p
Nawiasem, wg Was to nie jest obrzydliwa kopia sceny z S4, kiedy bezuczuciowa Elka paraduje nago przed Damonem, Stefanem i Caro? Albo tej sceny z 2x15, jak Kaśka wychodzi spod prysznica Daona "sooo... what about the robe?" ;/ żenada.
Plus, jak słyszę, odtrącenie Marcela przez Elijaha, by Klaus miał się dobrze jako jedyny "ojciec" ma być parallel do Elijaha odtrącającego Moon Moon, by.. Klaus czuł się dobrze jako jedyny facet dookoła niej. Tak twierdzą TO stansi. FUJ. szykuje się klayley endgame. ;/


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Annie1602
DoppelgangerPosty: 243
Dołączył(a):
Litry krwi: 29625

Białe piórko
Nie ogladałam o w nocy/ na żywo. Przez to nie mogłam sie kompletnie skupic na serialu i innych postaciach, już nie wspomnę o to, że tak się wkurzyłam na to paplanie Klausa przy tych wilkołakach, o tym, że jest królowa, że wyłączyłam odcinek!! Dopiero gdy włączyłam tam było już trochę Esther i innych! A co?o - (0 sekund temu)
harry92
ŚwieżakPosty: 45
Dołączył(a):
Litry krwi: 945

Białe piórko
ADA DOKŁADNIE MI SIĘ TA SCENA Z BEZUCZUCIOWĄ ELENĄ PRZYPOMNIAŁA, a potem jak Elijah i Klaus o niej gadają, to 4x21 Damon ze Stefanem "dziewczyna, któracośtam wciąż tam jest i nie zamierzam, się poddać"
Elijah Davinę uratował przed Tatuśkiem <3. Na Mikaelu się nie zawiodłem i mimo iż szkoda mi było Daviny, to jakby zmiękł i pomógł jej to Julie by już postradała totalnie zmysły. Szkoda mi było "Kola" i Kola. Tego pierwszego, bo Esther traktuje go gorzej niż psa, ale dobrze, że skłamał, niech stara pomyśli trochę. Mówiłem, że się przełamie i przejdzie na stronę braci ;D. A ten drugi Kol to jak zwykle wszyscy się nim bawią. I Nate zrehabilitował się paskudnym 5x18 w tym odcinku. Jednak pomysł Daviny i Kola mi nie leży ;/
Podobało mi się również spotkanie Daviny i Marcela <3.
o - (0 sekund temu)
kivi
PierwotnyPosty: 148
Dołączył(a):
Litry krwi: 1145

Nie sądzę, żeby było na końcu Klayley. Gdzieś czytałam (wywiad z Danielem i Tonkin), że ich relacje na razie wydają się chłodne, ale z czasem ulegnie to zmianie. Daniel tłumaczył, że każdy związek potrzebuje czasu itp....itd. oraz że osobiście kibicuje temu paringowi (szok) To samo mniej więcej mówiła Tonkin. Wydaje mi się, że to zagranie ma służyć jeszcze większemu zaciśnięciu ich relacji.
Elijah może nie zamknął oczu, ale podał Moon Moon ręcznik :P wydawała się zawiedziona :P W nocy odcinek tak cholernie mi się rwał, że niewiele z niego wiem czekam teraz na napisy i obejrzę go na spokojnie wtedy napiszę moją opinię.


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8016 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: calineczka16

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.