Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Najbardziej znienawidzona postać w serialu.
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
Piszemy. ;)


o - (0 sekund temu)
fallsey
CzarownicaPosty: 452
Dołączył(a):
Litry krwi: 680

Białe piórko
Liv
Vicki
Hayley
Caro w 6 sezonieo - (0 sekund temu)
BSalvatorex1864
Nocny ŁowcaPosty: 89
Dołączył(a):
Litry krwi: 650

Jules, Stefan w pierwszych sezonach, Kol, April, Tyler, Caroline w pierwszych sezonach i Matt.
o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada NieumarłychPosty: 447
Dołączył(a):
Litry krwi: 605

Białe piórko
To u mnie chyba będzie to Caroline, gdyż po tym jak mnie denerwuję szybko zapomniałam o jej dobrych momentach w S1, S2. w 3 zaczęła mnie irytować i od tego czasu jej nie trawię.
Lexi, niby taka dobra a tak naprawdę skłóciła Salvatorów.
Lily odkąd tylko się pojawiła.
Chyba tyle. xD


o - (0 sekund temu)
DarkBlood
ŚwieżakPosty: 14
Dołączył(a):
Litry krwi: 500

Caroline, Tylera, Jo, Liv, Stefan, ten od Eleny (s6), Lily, Hayley i Matt ! Mogliby go w końcu zabić? Wkurza mnie od 1 sezonu już !
o - (0 sekund temu)
Mati7Manc
ŚwieżakPosty: 12
Dołączył(a):
Litry krwi: 460

-Matt
-Vicki
-Liv
-Luke
-Jo
-Kai
-Mama Salvatore
-April Young


Matt - Sztywniak i nudziarz, najbardziej drętwa postać w TVD.
Vicki - Po prostu irytująca idiotka.

Reszta, którą wypisałem po prostu nie pasuje mi do TVD. Nie wiem jak to określić, po prostu moim zdaniem przez tego typu postacie Pamiętniki straciły swój klimat, który był w sezonach 1-3. Specjalni jeszcze wyróżnię dwie postacie:

Enzo - Jak się pojawił, to wydawało się, że będzie mega ciekawa postać z wielkim potencjałem, ale to co oni z nim zrobili w szóstym sezonie to jakiś kryminał. To wyglądało tak, jakby robili wszystko, byleby tylko był w tym serialu i "coś" robił (a co - to już nieważne)

Alaric - Największa SIEROTA w TVD. Ten człowiek jest tak żałosny, że nawet się zabić nie potrafi, co pokazał nam finał 6 sezonu. Odkąd się pojawił w PW to go polubiłem i to trwało aż do początku 3 sezonu. Od 3 sezonu był prawie tak samo sztywny, nudny i irytujący jak Matt. Ciekawe było oczywiście jego alterego i to, co dzieje się z postacią Alarica, ale sam Ric już nie. Odkąd wrócił w 5 sezonie jest masakryczny. Nuda, nuda, nuda i co najgorsze - nie zanosi się, że w siódmym sezonie coś się zmieni odnośnie tej postaci.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Enzo to jeden z najlepszych przykładów zmarnowanego potencjału (jak caly wątek Augustine, który naprawdę mógł się udać!). Szczerze mówiąc, w retrosach Damona mi smierdziało jakąs manipulacją na kilometr - że tak naprawdę Enzo to cały boss stowarzyszenia, ów słynny Augustine i że to część badań nad damonem - rzekoma przyjaźń, możliwość ucieczki... ale nie, okazało się, że to koleś, którego dobre 50 lat torturowali i który ma obsesję na punkcie uprzykrzenia Stefanowi życia, nic ciekawego, taka podróbka Damona. W S6 jedynym pomysłem na jego postać było chyba carenzo, które szybko zarzucono, bo przecież steroline nie mogło mieć przeszkód.
Tak czy inaczej ja tam nie rozumiem psychofanów Enzo - ani specjalnie sexy (no, akcent ma fajny), ani zły, ani inteligentny... miał potencjal, ale zmarnowany do tego stopnia, że aż żal patrzec, może byłoby dla niego lepiej, gdyby zginął.

O Ricku już wielokrotnie pisałam, jego przywrócenie to pomyłka, jego wątek z Jo to jeszcze większa pomyłka (ludzie, NIC z tego nie wynikło, strata czasu antenowego), zrobienie go z powrotem czlowiekiem to juz wgl chybiony pomysł. Szkoda postaci, którą kiedyś się lubiło, a dzisiaj ogląda z niesmakiem i zniecierpliwieniem - "no zabij się i oszczędź nam tego!" ;D Pozostaje liczyć, że Matt Davis znowu dostanie gdzieś rolę i spierdzieli z TVD.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
flyhigh123
ŚwieżakPosty: 230
Dołączył(a):
Litry krwi: 990

Białe piórko
OOO, właśnie, stara Salvatore, kolejna perełka do mojej kolekcji, dzięki za przypomnienie Mati! :D

Kolejna matka roku, a nawet stulecia, otrzymuje moje zaszczytne wyróżnienie za całokształt! Za ciągle tę samą minę, za olanie swoich dzieci, za jakieś psychopatyczne pojmowanie idei rodziny, za selfie na Twitterze.
"Don't you worry, brother - our bond is unbreakable"


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.