Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > KLEFAN
o - (0 sekund temu)
mrs_mikaelson
BarbiePosty: 99
Dołączył(a):
Litry krwi: 1005

Białe piórko
Co sądzicie o tym shippie? Czy myślicie, że w przeszłości mieli swoje "sceny"? Czy to może się jeszcze wydarzyć?
Ja osobiście uwielbiam Klausa i Stefana, jestem pewna, że mieli wspólne sceny. To widać po ich zachowaniu. Wierzę, że jeszcze się spotkają ;>
A wy co myślicie? Zapraszam do rozmowy.<3 NADRIA <3

o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
A ja mam wrażenie, że odcinek z Connorem miał wybadać, czy Klamon (?) jako bromance zamiast Dalarica by się nadał, ale to było bezczelne. Nie dosć, że Damon lata z pieprzem za każdą laską Stefana (Kath, Elena, nawet Rebekah), to jeszcze Klausa mu chciał zabrać. Mi się ich scenki podobały, ale bez szału. Zawsze uważałam, że to fascynujące, jak między Klelijah i Defanem przyciągają się przeciwieństwa - Klaus ma w dupie Damona, do którego jest tak podobny, a Elijah zawsze lata za Damonem, chociaż niby prawi Stefciowi komplementy w stylu "you're a very honorable man", to jednak chemię ma z Damonem. :D A Klaus ze Stefanem.

Ale właśnie ta patologiczna zazdrosć Klausa pokazywała jego uczucia. Tak samo zazdrosny był o Rebekę czy Elijaha - o swoją rodzinę. Stefana kochał tak bardzo, że mu ta zazdrość padała na mózg, jednoczesnie nigdy go tak naprawdę nie skrzywdził fizycznie (parę kołków, co to jest - chodzi mi o to, że nie chciał go zabić, mimo że Stefan próbował co chwila zabić jego).
Nie chcę być wredna, ale Klaus nigdy nie okazywał takiej zazdrości o Caroline, jak o Stefana. hehe.

@Kama - zgadzam się, żadnych crossoverów. Stefan jest po blond lobotomii, swoją zabawnośc też stracił, Klaus tam nie ma czego szukać.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
XxElosexX
PierwotnyPosty: 107
Dołączył(a):
Litry krwi: 530

Białe piórko
W sumie, nie miałabym nic przeciwko nim xD Byleby nie patrzeć na żadnego sobowtóra albo na księżniczkę srejli albo psycholożkę. :pBy Ann. for me.

o - (0 sekund temu)
Diablicaaaa161
ŚwieżakPosty: 48
Dołączył(a):
Litry krwi: 210

Co się przeczytało to się nie odprzeczyta...XD Nie jestem fanką homoshipów i nigdy nie będę. Klefan fajny jako nibyprzyjaźń. Myślę sobie teraz "Spokojnie, Klaus nie był zazdrosny o Stefa w taki sposób, nie, nie, kurwa nie." Ej, zaczekajcie, przecież Klaus był shipperem SE :/ "That kind of love never dies." <33
Naprawdę wierzycie, że w Chicago coś się działo? Klaus to może i byłby zdolny na takie coś, ale Stef miałby czuć pociąg do kolesi? xd
o - (0 sekund temu)
crazolka
CzarownicaPosty: 125
Dołączył(a):
Litry krwi: 80

Białe piórko
@Diablicaaaa161 - ja też uważam ,że Klaus był shipperem Steleny. ,,The only thing stronger ,then your craving for blood ,is your love for this one girl'' <3
Ale jeśli chodzi o Klefana to wcale nie jest taki zły. Absolutnie ,ich nie shippuje ,bardziej mnie to śmieszy. Zwłaszcza w crackach.


,,That kind of love never dies''

DEFAN

STELENA&KLAROLINE&BONENZO


o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Pff, Klaus dwa razy chciał zajebać Elkę, bo stała mu na drodze do serca Stefana. Ponadto Klaus tak napalony, co na Stefana, nie był na nikogo.
Stefan z kolei tylko przy nim okazywał jakieś pragnienia seksualne i potem wylewal frustracje i obawy, że jest homo, na obiekcie swoich uczuć. Moim zdaniem nie raz, nie dwa się zerżnęli w Chicago, może pierwszy raz dla żartu, po pijaku, a może w trójkącie z Bexy, ale szybko przerodziło się to w coś więcej. Zresztą, Klausy-boo ma na punkcie Rippah obsesję.

Nawiasem, to nie tylko seksualny pociąg, to miłość. Klaus jako jedyny akceptuje obie części Stefana - tego dobrego i tego złego. Ba, jako jedyny uważa, ze rippah jest w ogóle częścią Stefana i kocha go za to zło mocniej, niż za dobro. Podczas gdy inni - Elena, Caro, nawet Damon - chcą Stefa "naprawiać". Klaus kocha go bezwarunkowo. Amen.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Diablicaaaa161
ŚwieżakPosty: 48
Dołączył(a):
Litry krwi: 210

Adria, proszę nie niszcz mojej psychiki XD Z tym shippowaniem to żartowałam tak po części, bo właśnie każdy wie jaki był Klaus. Ale ja myślę, że on chciał dobrze dla Stefa żeby był z Eleną, bo raz też wspomniał, że ona z Damonem tylko traci czas ;pp


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8016 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: calineczka16

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.