Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Ulubione postaci
o - (0 sekund temu)
Bexy
BarbiePosty: 150
Dołączył(a):
Litry krwi: 730

Białe piórko
Jacy są Wasi ulubieni bohaterowie w TO? Pamiętajmy o argumentacji. ;)
endgame: klaroline & delena
o - (0 sekund temu)
Trissizmaribora
CzarownicaPosty: 67
Dołączył(a):
Litry krwi: 805

Białe piórko
Marcel :-) Wciąż mnie intryguje, nie wiem czy jest dobry czy zły... a to powoduje że nadal mam ochotę śledzić jego losy :-)
Jedyna szansa że Marcel "spadnie z piedestałku" to większa rola Mikaela w serii... Dla przebiegłego uśmieszku Sebastiana Roche z przyjemnością zmienię zdanie :-)
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Zdecydowanie Davina.

Szczerze mówiąc, 2 odcinki TO i znienawidziłam familię Mikaelsonów. Hipokryta Elijah, ryczący Klaus... pozostaje Rebekah, ale zrobili z niej kogoś, kto zdradził Nicka Mikaelowi, więc jest pewien niesmak.
Marcel ma potencjał, ale schrzaniony. Hejli i Cami nijak brak pod uwagę. Jest Josh, ale widziałam go w 3 scenach na krzyż.

Natomiast Davina ma w sobie moc. Siłę. Biedna dziewczyna tyle przeszła, ale nie poddaje się, walczy. Ma piękną relację z Marcelem, świetną przyjaźń z Joshem. Z Pierwotnymi zaś - Klausem i Elim - jest wielka chemia. Oni zawsze lecieli na wiedźmy. Dodatkowo Danielle jest najśliczniejsza w obsadzie i umie wytworzyć napięcie nawet w niewinnej scenie.
W sumie Davina to jedyna postać z naprawdę dużym potencjałem i chętnie przywitam ją w TVD, jeśli anulują TO.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Oczywiście Klaus, jedyna postać która dla mnie jest ciekawa, zła i czasem dobra.Walczył przez wieki z rodzicami, którzy nie kochali go a powinni, zabili i zrobili wampirem a nie powinni. Bez wsparcia ze strony połowy rodzeństwa-jak Fin i może czasem Kol, dla zabawy. Jednie Becka i Elijah sa przy nim i to nie do końca, bo Becka wiadomo co nawywijała ostatnio z Marcelem w latach 20-stych.
Nie może być zawsze zły, bo byłby jednowymiarowy, dobre momemnty jak z Cami sa potrzebne i ciekawe.
Gra JoMo a szczególnie akcent -mogłaby go słuchac godzinami.KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Bexy
BarbiePosty: 150
Dołączył(a):
Litry krwi: 730

Białe piórko
Klaus Mikaelson.

Wprawdzie bardziej go kochałam w TVD, bo w TO zrobili z niego płaczliwego idiotę, ale nadal mam do niego ogromny sentyment, no i jednak wychodzę z założenia, że na tle całego rodzeństwa, jego i tak najmniej zniszczyli.
Zgadzam się z większością wypowiedzi mojej poprzedniczki. Od siebie dodam tylko, że najbardziej kocham tą jego złą, bezwzględną i demoniczną wersję, ale lubię też patrzeć, jak dla niektórych osób jest lepszy (byle nie dla Nołp). Poza tym mam słabość do popieprzonych artystów z brytyjskim akcentem i nic na to nie poradzę. ;)
endgame: klaroline & delena
o - (0 sekund temu)
Allie
Rada NieumarłychPosty: 72
Dołączył(a):
Litry krwi: 905

Kiedyś bym miała dylemat pomiędzy Klausem i Elijah. Dziś mówię Mikael. Dużo zależy od postaci, ale jeszcze więcej od aktora który ją zagra. Można postać zepsuć jak i urozmaicić. Właśnie Seb robi to drugie! Jest po prostu genialny. Sama postać w sobie nie jest zła. Bezwzględny tyran polujący na swoje dzieci przez tysiące lat. Dobry pomysł i dobrze wcielony w życie. Mam nadzieję, że pobędzie trochę w tym serialu, bo to naprawdę intrygująca postać! Może ktoś go uzna za nienormalnego za to jak traktował Klausa, ale hej! Jakby w czasie drugiej wojny światowej dali wam syna Hitlera do wychowania jak byście go traktowali? Tak wiem, drastyczny przykład! :P Szkoda tylko, że z góry jego postać jest skazana na porażkę.
o - (0 sekund temu)
ange31
PotępionyPosty: 653
Dołączył(a):
Litry krwi: 1420

Białe piórko
W pierwszym sezonie to oczywiście Marcel i Davina. Od początku drugiego sezonu zaintrygował mnie również Mikael i Esther. Super aktorzy, którzy wczuli się w swoją rolę, dzięki czemu jestem zakochana. Nic nie poradzę, że uwielbiam dobre, czarne charaktery w serialach.


o - (0 sekund temu)
She_Vamp
PierwotnyPosty: 149
Dołączył(a):
Litry krwi: 1365

Marcel , Davina, Rebekka ( do momenty w którym była )


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8008 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Hermiona0011

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.