Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > KLAUS
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Czas na głównego bohatera. Klaus, hybryda, najsilniejszy i niepokonany. Walczy ze wszystkimi którzy nie robia tego co chce, a chce aktualnie rządzic NO.
Dla mnie -najfajniejsza postać, z charakterem.

a co Wy myślicie?


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
kivi
PierwotnyPosty: 148
Dołączył(a):
Litry krwi: 1145

Moze miał niezdrową wizję rodziny :D ,albo nie był z nimi aż tak blisko jak z Elijahem czy Rebeką ,a jednocześnie wolał mieć ich na oku żeby nie kombinowali na jego niekorzyść Tak czy inaczej wydaje mi się że reszta rodzeństwa trzymała się na uboczu. A Kol jak sie okazało nigdy nie wybaczył Klausowi jedynie pozwoli zeby inni tak myśleli.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Mam wrażenie, że retrosy w TO nie tyle ukazują nam przeszłość, co ją zmieniają, by pasowało do fabuły. Byśmy kibicowali tylko Klelijahom (ewentualnie Rebece, ale jej się dostała zdrada na rzecz Mikaela ;/ ), a Finna i Kola uważali za tych złych niczym Esther i Mikael (i może nieszczęsny Ansel).
Finn nic nie zrobił - kiedy Łowcy z The Five go zasztyletowali, Klaus nie wyjął z niego sztyletu. Przynajmniej tak zrozumiałam 4x04 TVD.
Kol przynajmniej miał w sobie więcej wampiryzmu niż reszta braci razem wzięta. ;p Zamiast wychowywać Marcela, wolał go przerażać i przemienić w baby-vampa. ;D To jest wampir! ;p

PS Dlaczego niby dla dobra Hope Elijah miałby zabić rodzonych braci? ;/ Hope jest jego "przyrodnią" bratanicą, a Finn czy Kol pełnymi braćmi. Jak dla mnie mógłby w takiej sytuacji ewentualnie ich zasztyletować, by nie stanowili zagrożenia, ale nie pozbawić życia na zawsze. ;/


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Effy
PierwotnyPosty: 88
Dołączył(a):
Litry krwi: 815

Białe piórko
Wkurza mnie, że scenarzyści zmieniają zdanie co chwilę i mięszają w fabule. Nie potrafią też doprowadzić niczego do końca. Pierwotni byli najlepszym pomysłem Julie...ale ten serial powinien prowadzić ktoś inny. Ona już dawno się wypaliła.o - (0 sekund temu)
kivi
PierwotnyPosty: 148
Dołączył(a):
Litry krwi: 1145

Nie wyjął sztyletu bo Finn był upierdliwym, ogromnie zazdrosnym, nienawidzącym swojej egzystencji frajerem :P Czy ja wiem czy tak zmieniają historie? być może czegoś nie pamiętam ,ale jak tak myślę ,to w sumie historia pierwotnych była tylko liźnięta w TVD.W TO mamy możliwość przyjrzeć się tym wydarzeniom dokładniej, a scenarzyści mają czystą kartę.
Kol może zachowuje się najbardziej wapierzowato, ale ja go nie lubię jest taki niedojrzały i dziecinny. Jako młody wampir mógł być taki lekkomyślny, ale jako pierwotny wypada dla mnie słabo. Co do Elijaha, myślę ze prędzej pozbył by się Kola i Finna niż dał "skrzywdzić" Klausa, ma jakąś taką niezdrową obsesje na jego punkcie. Po za tym łączą ich( E i K i R) nie tylko więzy krwi , ale też braterska (chora) miłość. Nie widać tego jak patrzy się na relacji z Finnem i Kolem
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
A jak wytłumaczysz fakt, że Finn przemienił Sage? To oznacza, że nie mógł wtedy hejtować wampiryzmu, skoro zrobił to swojej prawdziwej miłości. Wg mnie coś się stało później, trudno powiedzieć, co. Oczywiście, tego nie dostaniemy, bo w TO ważniejszych jest pierdylion retrosów z małym ludzkim Klausem. ;/


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
kivi
PierwotnyPosty: 148
Dołączył(a):
Litry krwi: 1145

Może był samolubny na tyle, że pomimo miłości do Sage nie mógł z niej zrezygnować? ;D Albo nakarmił ją swoją krwią, a ona się zabiła z miłości do niego? Widzisz tego nie wiemy,a fani mają taką tendencję że przyjmują coś za pewnik. Dlaczego wychodzisz z założenia że nie dostaniemy więcej na temat przeszłości starszego Finna? Teraz kiedy wchodzi do obsady mamy na to całkiem sporą szanse.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Nieee, bo Sage nie miała żadnych pretensji poza tym, że jej nie szukał bo wyjściu z trumny. A mogłaby mieć.
Headcanony to cały urok shipowania. ;p
Myślę, że nie dostaniemy, bo serial skupia się na klelijahu. A poza tym o Casparze ani widu, ani słychu, a we flashbackach on musiałby grać.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.