Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Elijah Mikaelson
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Znany z TVD i teraz TO. Niby ten "dobry" brat. Zawsze w garniturze. Zawsze poprawny do bólu. Nawet jak myśli to kochance brata to pewnie cos w guście "a co ludzie powiedza, nie wypada"

Wiecznie na misji uratowania duszy Klausa który wcale nie potrzebuje tak bardzo tego ale co tam, pozostaje niezniechęcony niczym.

W TVD był super, groźny, z charakterem, mniej zablokowany przez swoje wyobrażenia o tym co powinien a co nie.
W TO lubie go tylko dlatego, że rzuca co jakis czas śmieszne komentarze do Klausa ( "ten okres nazwiemy "nie maluje nic"") ale poza tym nie trawie go. Sztywny, garnitur nie pasujący do bycia wampierem, jakies blokady co do tego że Hejli nie dla niego a potem że ona taka straszna bo jest hybrydą, jakby do brata nie przywykł juz przez tyle wieków. Jak jakis stary pierdziel a nie wampir z krwi i kości.
Mało kiedy jest ciekawy.
KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Menevieve
BarbiePosty: 1149
Dołączył(a):
Litry krwi: 1410

Białe piórko
Właśnie, właśnie, zgodzę się z wami. Chociaż Klaus też z początku wydawał mi się trochę aseksualny...
Ale w każdym razie to jest i będzie Elijah. Honorowy, empatyczny, może trochę staroświecki, ale Elijah. :)


o - (0 sekund temu)
Mikaelson_fun
PierwotnyPosty: 18
Dołączył(a):
Litry krwi: 835

Białe piórko
Uwielbiam go!!Dla mnie najgorsze sceny z nim były na początku pierwszego sezonu TO ....Ale za to w drugim sezonie jak na razie jest ok <333333


Mikaelson
o - (0 sekund temu)
She_Vamp
PierwotnyPosty: 149
Dołączył(a):
Litry krwi: 1365

Adria- dzięki za pomoc z obrazkiem :)

Esssuuu ,ale z Eleną to już wybitnie go nie widzę :P Może dlatego, że wygląda na wiele starszego od dziewczyn w obu seriach. Może trochę go widziałam z Sabine ( tzn. Celeste) :)
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Oj, dla mnie Elejah miało mega chemię w S2 i S3 - przyznam szczerze, wolę ich od kalijah - chociaż kalijah też lubię, po prostu mi do siebie nie pasują. No i liczyłam że w S3 Elka oleje Defanów i weźmie się za Eliego. ;p
Elijah był nią zafascynowany, ale też ją szanował i podziwiał. Mieli wspólny system wartości. Rodzina dla obojga jest najważniejsza. I ta chemia Daniel x Nina <3 no ten list z 3x15... przecież w sumie pośrednio z niego wychodziło, że Elijah mówi, że połozył sprawę i nie śmie nigdy wyrazić jaśniej swych uczuc, bo poświęcił Elkę dla rodziny, nasyłając na nią wściekłą Bexy... i całe 2x19, te ich spacerki i opowieści.. aww. Nie wspomnę o tym, że nawet jak Elka nie miała uczuć, to kiss z elijahem ją zachwycił. xD xD xD

Z kolei z Daviną to jest totalny crackship, ale Danielle i Daniel wspólnie wyglądają prześlicznie. No i ta scenka, jak Davina kłuje się w palec i daje mu kroplę swojej krwi... <3 Poza tym Davina jest potężną wiedźmą, a myślę, że Eli ma skłonność do takich. xD

No na pewno nie widzę go z Moon moon, która jest równie młoda, co Elka (czy tam roku starsza), ale głupia, prymitywna, nie rozumie czym jest rodzina i poświęcenie, poza tym jest zwyczajnie złym człowiekiem i hipokrytką.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Allie
Rada NieumarłychPosty: 72
Dołączył(a):
Litry krwi: 905

Co? Z Daviną? To istnieje taki shipping (czy jak to się tam nazywa)? :O Czego ja się tu dowiaduję. Ja jestem póki co anty temu związkowi. Nie widać i nie czuć chemii. Już chyba wolałabym patrzeć na Hayley w ramionach El niż na Davine. Pomimo sympatii jaką darze tą postać mówię stanowczo NIE. Nawet wizualnie do siebie nie pasują :)
Tak sobie właśnie uświadomiłam, że nie widzę El z żadną panną zarówno z TVD jak i z TO. o_O
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Ostatnio w 02 zaczynają prowadzić narracje jak z pamiętników Elajszy ;) podobnie byli z TVD jak Elena siedzisla nad pamiętnikiem.
Co do parkingu z Davina to jestem na nie. Ona bardziej juz do Kola pasuje. Nawet tego nieudanego w wersji z nowym aktorem.


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Effy
PierwotnyPosty: 88
Dołączył(a):
Litry krwi: 815

Białe piórko
Z odcinka na odcinek lubię go coraz mniej...zrobili z niego największego hipokrytę w serialu. Mam nadzieję, że nastąpi jakiś przełom w jego postaci i wróci dawny Elijah.
Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8016 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: calineczka16

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.