Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Klaus i Caroline - Jak ich relacje wpłynęły na obie postacie?
27 sierpień 2015 o 22:25:43 - (2654 dni temu)
WikLOVEwampires
ŚwieżakPosty: 100
Dołączył(a): 7 paź 2014
Litry krwi: 980

Po pierwsze muszę zaznaczyć, że nigdy nie byłam jakąś wielką fanką Klaroline, ale ostatnio miałam trochę wolnego czasu i postanowiłam głębiej wejść w ich relacje... I doszłam do wniosku, że scenarzyści zrobili Caroline pewien prezent, bo już w pierwszych odcinkach widzieliśmy, że Caroline czuła się niekochana i odizolowana, nieco rozgoryczona, zagubiona, samotna. Żaden z facetów,''których ona chciała nie chciał jej'', a tu nagle! Tysiącletni wampir z wilkołaczą stroną oszalał na punkcie naszej Caro. Dostrzegł w niej światło i siłę, jakiej nikt inny nie zobaczył wcześniej. Mogła się dzięki temu poczuć tą jedyną, pożądaną, adorowaną, jego zainteresowanie z pewnością gdzieś w środku ją budowało, a nawet jestem w stanie zrozumieć tę więź i podobieństwo między nimi ,o którym mówił Klaus. Oboje pragnęli siły i władzy, tylko trochę inaczej ją pojmowali, oboje byli znienawidzonymi dziećmi w oczach swoich rodziców... Nie mniej jednak jest też druga strona medalu, czyli jak to całe ''zakochanie'' wpłynęło na Niklausa... Stał się na pewno chwilami łagodniejszy, zaczęło mu zależeć na kimś innym niż tylko na rodzinie, ale czy to dobrze wpłynęło na jego postać?
Zapraszam do dyskusji :D
11 luty 2017 o 23:59:05 - (2120 dni temu)
Diablicaaaa161
ŚwieżakPosty: 48
Dołączył(a): 9 sie 2016
Litry krwi: 210

@Cassandra - realizacja TO, tak zgodzę się, że jest bardziej dojrzalsza, bo też i wątki są też tam dojrzalsze - władza, sprawy rodzinne. Natomiast w TVD no to główny wątek to Elena, Damon i Stefan (przynajmniej tak było kiedyś). Klayley charakterami by w sumie pasowali, ja właśnie taką laskę jak Hejli widzę przy Klausie jeśli już, ale jestem przeciwna temu shipowi, Hayley i Klaus jako przyjaciele jedynie dają radę. Haylijah jest obrzydliwe i niesmaczne, ale już chyba delikatnie lepsze niż Klamille. Oczywiście, odrzucając moje subiektywne poglądy to Klamille miało podłoża na relacje, ale... o czym ja pi*rdolę? Jak Klaus mógł dać się tak omamić? Ja też Klaroline w TO nie widzę, ale lubiłam to nawet w TVD. Jego łagodność przy Caro jeszcze była fajna, ciekawa, a w TO przy Camille była już przesadzona i okropna. Najlepiej żeby Klaus nie miał nikogo i może to się spełnić bo: Po tych wszystkich spoilerach i newsach o 4 sezonie to wątpliwe szanse na Klayley, Klamille już nie powróci <3 (chyba, ze przez te idotyczne halucynacje), Klaroline jedynie niepewne.


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8047 ♥ Liczba tematów: 916 ● Liczba odpowiedzi: 22950 ● Nowy użytkownik: Paulq300

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.