Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Rebekah Mikaelson
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Pierwotna wampirzyca, silna, buntownicza, kocha braci. Aktualnie poza NO. Ma wrócić.
Co o niej myślicie?
Czy powinna być w NO? czy powinna pomagać braciom? a może matce?
Z kim będzie? Marcel czy ktoś inny, a może poświeci się dla opieki nad Hope?


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Effy
PierwotnyPosty: 88
Dołączył(a):
Litry krwi: 815

Białe piórko
Niech sobie będzie odkupienie Klausa, ale to nie znaczy, że reszta pierwotnych ma na tym cierpieć. Z Elijaha zrobili wielkiego pantoflarza i hipokrytę. Postać Rebeki staneła w miejscu i nie ma żadnego wątku, a reszta pierwotnych gryzie ziemię. Finn rzeczywiście miał kawałek historii, lecz zrobili z niego tego złego i nawet nie pokazali jego motywów. Już nie wspominając, że nie wyjaśnili dlaczego tak podpadł rodzeństwu, że trzymali go wieki w trumnie. Chyba, że dla niektórych powód: "bo był nudny" jest wystarczający.
Można było mu zrobić na prawdę ciekawą historię. Lecz scenarzyści postanowili wprowadzić magiczne dziecko, to koło niego kręci się cała fabuła i nie ma czasu na opowiedzenie historii rodziny i choćby nawet retrospekcje.(których było co kot napłakał) a taki serial, aż sam się o nie prosi.
Pierwotni, to według mnie najlepszy pomysł Julie, lecz na spin offie postacie więcej straciły niż zyskały w moich oczach. Ciekawa jestem jak potoczyłoby się to wszystko gdyby serial poprowadził ktoś "świeży".


o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
Elijah zawsze był hipokrytą i dawał wiele obietnic, których potem nie dotrzymywał. Co do Rebeki to Claire Holt bardzo długo nie mogła się zdecydować czy chce zagrać w tym serialu, więc jej wątek był pisany "na kolanie" ze świadomością, że i tak odejdzie w połowie sezonu z serialu. Mnie osobiście wkurza to pieprzenie Rebeki o tym, że "dziewczyny powinny trzymać się razem" - powiedziała laska, która nawet żadnej przyjaciółki nie miała, a jedną z nich zabiła by ukryć swoje brudne knucia przed bratem.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
@Effy - że Pierwotni stracili, to pewne. Ale CW zyskało jakąś tam kasę, JoMo wreszcie nie gra ogonów, tylko główną rolę, wiec wszyscy udają, że jest w porządku.


kwestia jest nawet nie tego, że ktoś inny powinien kręcić TO, tylko że TO nie powinno się ukazywać teraz jako współczesna historia. Wgl pomysł współczesnego ciągnięcia ich wątków jest beznadziejny, bo "to inny serial, wiec nie trzeba sie trzymać mitologii TVD". mhm, tylko że potem wychodzą takie kwiatki, jak totalna niezgodność retrospekcji z tym co znamy z TVD i niegdyś ukochane postacie przeżywające pranie mózgu pod wpływem magicznego testu ciązowego (khem.. Eli.. khem)

Jak wszyscy wiedzą, nienawidzę klaroline jak zarazy, ale sensowność porzucenia tego paringu była zerowa. wciskanie Cami i udawanie, że to to samo, bo i ta i ta ma blond włosy, swiadczy o braku szacunku do fandomu (nie to by akurat to mnie bolalo w TO). Elijah zerwał z Kath tylko dla spin offa.

Dlatego jeśli uparli sie robić TO teraz, to powinno ono opowiadać "starą" historię, a nie nowości. A najlepiej powinni zakończyć TVD po s6, trzymać w nim do końca Mikaelsonów, a potem zarobic na retrospekcyjnym spin offie. czy nawet ewentualnie dać to cholerne NOLA, wcisnąć do tego np. Caroline i parę innych postaci i wio.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
Eli zerwał z Kath, bo wiedział, że nie zostało w niej nic z Kateriny, którą kochał tylko samolubna suka, która prawdopodobnie ostatnio podeszła go tylko dlatego by wybłagał u Klausa by tamten się od niej odpieprzył. Kiedyś podobało mi się to połączenie, w retrospekcjach, ale potem to już było oczywiste, że ona podeszła Eliasza dla zysku, co zresztą robiła z każdym facetem. Ja przestałam czuć do niej jakąkolwiek sympatię po tym jak dała Jera Silasowi, mogła mu dać tego dupowatego łowcę Vaughna, ale zrobiła to specjalnie. W sumie to zrobiła Elenie to samo co kiedyś Klaus zrobił jej i dlatego przestałam ją lubić. Z tego samego powodu Elijah położył na niej krzyżyk.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Nie lubię zbytnio Katherine, bo mi podpadła katoleną. I wolę elejah od kalijah. ALE obiektywnie:
- Kath zależało na Elijahu, to pewne. Koniec końców oddała mu kjura, choć nie była pewna, czy to kupi jej wolność
- Kath nawet podczas swej wielkiej love do Stefana w 5x11 podjarała się tym, że Damon udaje elijaha

Elijah nie był taki tępy, by liczyć na to, że ona jest dobra i tylko udaje złą. wiedział, co bierze. Ale moim zdaniem potrzebował kogoś do seksu, a jak mu się znudziła, to zrobił aferę o Jera, silasa, kjura i choelra wie o co i ją porzucił (zabierając kjura, bo czemu nie wykorzystać okazji).

Sparowali ich w s4 tylko po to, by zabrać jej kjura, a zrobili z Elijaha faceta, który wykorzystuje dawną ukochaną, bo musieli go jakos wcisnąć do spinooffowego wątku miłosnego (fuj, dalej chce mi sie rzygać na myśl o tym, że podbijał do ciężarnej dziwki). ;/

gdyby nie TO, nie trzeba by było robić takiego nieudanego Kalijah. albo prowadzić je lepiej. Trójkąt Stef/Kath/Eli, bosko. <3

najlepiej sparować Elijaha z eleną <3


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
Nynaeve
Nocny ŁowcaPosty: 457
Dołączył(a):
Litry krwi: 22040

Białe piórko
Moim zdaniem podnieciła się Elijahem, którego zrobił Damon, bo on ratował jej dupę przed Damonem dręczącym ją. Wiedziała, że Eliaszek nie pozwoli jej skrzywdzić. No i mimo wszystko był jedną z nielicznych osób, które miały do niej jakiś sentyment. Poza tym był pierwowzorem Szteffiego, którego kochała tak mocno, że przez 150 lat nie próbowała z nim nawiązać kontaktu.
Ja właśnie myślę i on sam to powiedział Elenie, że uważa, że jest w niej jeszcze ta dobra Katerina.
Co do lekarstwa to zagrała va bank. Nawet po jej minie było widać, że pograła z nim wtedy.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
no fakt, to ją mogło podniecić, przyznaję. Ale swoją drogą myślę, że Elijah był jej miłością. nie w 1492, bo jak dla mnei wtedy robiło jej sie mokro na widok Klausa, ale później doceniła E. I w s4 złapała szansę.

A on tak gadał, żeby się usprawiedliwić przed Eleną, a moim zdaniem już przyjechał do tej wiochy, by z nią zerwać. Tak to wyglądało.
Jakiej minie? Mnie wtedy Kath totalnie kupiła, zachowała się dobrze. Wgl miała szansę na fajne, niewymuszone redepszyn od 4x18 i pocz. s5 to pokazywał, ale potem wpadli na pomysł z Katoeleną ;/ gdyby nie to, 5x11 i śmierć w ramionach Stefana byłoby najlepszym możliwym redempszyn dla niej. Bo nadal miała swój charakterek, ale zrobiła się lepszą osobą.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.