Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Postacie > Marcel Gerard
o - (0 sekund temu)
Kama
PierwotnyPosty: 635
Dołączył(a):
Litry krwi: 5980

Białe piórko

Marcellus "Marcel" był niewolnikiem jako dziecko. Protegowany Klausa, który wychował go jak syna. Przemieniony przez Klausa. Władczy, nie znoszący sprzeciwu przywódca wampirów Dzielnicy Francuskiej w Nowym Orleanie. Stworzył zasady, dzięki którym podporządkował sobie całe wampirze społeczeństwo, które uznało go za króla. Utrzymywał pokój i porządek w mieście, ale również dbał o swoich i ochraniał ich. Po powrocie Rodziny Pierwotnych, znalazł się w stanie wojny z Klausem, w wyniku której musiał oddać przywództwo. Przyjaciel czarownicy Daviny, były chłopak Rebeki i Sophie. Obecnie jest z Camille. Marcel nie odpuszcza i próbuje odbudować społeczność wampirów i chce zostać ponownie przywódcą w NO. Czy to się jemu uda.

Wasze zdanie i ocena postaci:)o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
dlaczego?


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Yuri
PierwotnyPosty: 63
Dołączył(a):
Litry krwi: 880

Mam sentyment do niego może między innymi, że na drugie mam Marcel. Na początku trochę przesadzał z tymi całymi egzekucjami ale później wyszedł z niego prawdziwy król NO który oddał by wszystko by chronić swoich ludzi oraz Davine.
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Potencjał Marcela został zmarnowany. Ani z Rebela nie było epickiej miłości, ani z Marcela epickiego króla NOLA. Sam fakt, że olał ostrzeżenia Tylera dotyczące Nołp świadczą o brakach w jego inteligencji. Taki był z niego król, jak ze mnie primabalerina. Wielka szkoda, że nie był interesującym czarnym charakterem, takim, z którym Mikaelsonowie musieliby się namęczyć...

Btw, aktor jest zajebisty - jedyny czarnoskóry mężczyzna, którego uważam za przystojnego i seksownego.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
angela1206
ŚwieżakPosty: 1
Dołączył(a):
Litry krwi: 410

Dla mnie Marcel to świetna postać. Na początku wydawał się taki pełen mocy i władzy, a dopiero teraz okazało się jakie małe z niego ziarenko. Lubię jego tok myślenia, podoba mi się jego spojrzenie. Stara się być twardy, nie pokazuje swoich słabości i mimo że widać, że tyle rzeczy go boli i go rani, potrafi się kontrolować i panować nad sobą.
Denerwuje mnie, że teraz w ogóle z nim nie liczą, choć jest bardzo inteligentny, lojalny, i niesie za sobą pewne doświadczenia i na pewno jest dużo bardziej wartościową postacią i charakterem niż Hayly, rozwydrzona i żałosna wampirzyca, która myśli, że do wszystkiego ma prawo.
I od nich to prawo dostaje. Super, że Klaus ją utemperował.
o - (0 sekund temu)
Diablicaaaa161
ŚwieżakPosty: 48
Dołączył(a):
Litry krwi: 210

Marcel? Dla mnie spoko postać. Czy spi*przona? Dla mnie tak pół na pół.
Marcel wdrążył w życie różne zasady i stał się prawdziwym królem NOLA. Porównajcie go sobie z Klausem - w 1 sezonie gdy Klaus odebrał władzę czarnoskóremu to może nie tyle co nastał chaos, ale bezład. Kalus miał wyj*bane, siedział w sypialni, malował, zaliczał rudą laseczkę, ślinił się do kwadratoszczękiej (czyt.Cami) i troszkę wykłócał z Elijahem, który chciał go przywrócić do pionu i wpoić, że nie sztuką jest odebrać komuś władzę, ale jeszcze zapanować nad królestwem.
Marcel ma łeb na karku, szanuje swoich i troszczy się o Davinę. Fakt, moze ją po części wykorzystywał, a właściwie jej combo moc ze żniw, ale robił to dla jej dobra. Parring z Cami jest dla mnie jakiś dziwaczny, nie na miejscu, moze dlatego że ja tej idiotki z nikim nie paruję. Z Rebekah wyglądali fajnie razem, ale to chyba też takie niesmaczne jest, bo ona go wychowywała właściwie i to tak jakby był ze swoją ciotką...
Czy okazał się dupkiem gdy wybrał królestwo zamiast jej? Sądzę, ze nie. Uważam, ze to było ciekawe posunięcie. On zrobił to dla Daviny i jego wszytskich ziomków i moze pomyślał sobie, ze jak strąci Niklausa z tronu to wtedy odbierze trofeum w postaci Rebeki? Kto wie? :P


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 1 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Izunia1


Statystyki
Liczba użytkowników: 8017 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: Izunia1

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.