Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Opowiadania > Friends with Benefits (Delena) 18+ - Tłumaczenie
o - (0 sekund temu)
Rosentree
HybrydaPosty: 30
Dołączył(a):
Litry krwi: 805

Obiecałam, że wstawię wczoraj, ale niestety mi się nie udało... Na dawnym forum również znajdowało się tłumaczenie jednego z tekstów tej autorki, ale było ono jakby "grzeczniejszą" wersją tego, co ja dzisiaj wstawiam... Mam nadzieję, że się spodoba :)

Dedykacja dla pomysłodawczyni - malinka854


ORYGINALNY TYTUŁ: Friends with benefits
AUTOR: bibi 13ca
ZGODA NA TŁUMACZENIE: Jest
LINK DO ORYGINAŁU: https://www.fanfiction.net/s/7154212/1/friends-with-benefits
KATEGORIA WIEKOWA: 18+
BETA: Własna


KAWY, BŁAGAM!Popatrzyłam na zegar leżący na stoliku nocnym: była szósta trzydzieści osiem. Przewróciłam się na drugi bok; Stefan wciąż smacznie spał, a ja byłam całkowicie przytomna. Minęło czterdzieści pięć minut odkąd się obudziłam i nie nie mogłam zostać w łóżku ani chwili dłużej.
Zrzuciłam z siebie pościel i wstałam. Poruszałam się powoli, uważając, żeby nie obudzić Stefana. Kiedy położyłam dłoń na klamce, zdałam sobie sprawę, że jestem tylko w bieliźnie. Wyciągnęłam rękę i złapałam koszulę swojego chłopaka. Wkładając ją na siebie, wyszłam z pokoju i zamknęłam drzwi. Zeszłam na dół w poszukiwaniach mojej porannej porcji kawy.
Kiedy weszłam do kuchni i zatrzymałam się na środku, uświadomiłam sobie, że nie mam pojęcia gdzie jest kawa. Zwykle Stefan ją dla mnie robił albo kupował w drodze do szkoły.
Otworzyłam pierwszą szufladę po lewej.
- Juhu, znalazłam łyżki - wymamrotałam do siebie.
Teraz jakbym znalazła kawę i cukier, żebym mogła je wymieszać tą łyżką.
Byłam przy czwartej szufladzie, kiedy ON mi przeszkodził.
- Jeśli szukasz Stefana, on ciągle śpi w swoim pokoju - powiedział. Uśmiechnęłam się. Nie mogłam tego powstrzymać. Może czasami był w stosunku do mnie dupkiem, ale zawsze sprawiał, że się śmiałam. Dawał mi więcej niż uśmiech, będąc szczerą...Sprawiał, że czułam gorąco w środku, ale nie mogłam tego przyznać.
- Wiem o tym. Twój brat definitywnie nie jest rannym ptaszkiem.
- Opowiedz mi o tym... Nie mam pojęcia, jak on to robi. Mam na myśli, śpi tak dużo... To nie jest tak, że on tego potrzebuje, więc nie łapię.
- Więc wy nie potrzebujecie tak naprawdę snu?
- Potrzebujemy, ale dwie lub trzy godziny są więcej niż wystarczające.
- Może on potrzebuje spać więcej przez jego dietę - odpowiedziałam, próbując bronić swojego chłopaka.
- Nieee, to po prostu on. Strasznie mnie to irytowało, kiedy byliśmy dziećmi. Musiałem być grzeczny i cichy godzinami, czekając aż on się obudzi.
Popatrzyłam na niego i mogłam prawie, PRAWIE zobaczyć nostalgię w jego oczach. Ale trwało to tylko ułamek sekundy, więc nie byłam pewna, czy się nie przewidziałam.
Podszedł kilka kroków, zatrzymując się tylko kilka centymetrów ode mnie. Myślałam, że mnie dotknie i nie mogłam powstrzymać mojego serca od szybszego bicia. Ale nic się nie wydarzyło. Odepchnęłam od siebie uczucie rozczarowania i rozejrzałam się, próbując uniknąć jego spojrzenia, wiedząc, że słyszał moje serce bijące jak po biegu.
- Teraz jak już ustaliliśmy, że Stefan jest Śpiącą Królewną w naszej historii, czego szukałaś, kiedy wszedłem? - spytał. Był tak blisko. ZBYT blisko.
- Szukałam? Ciągle szukam... Och, czekaj - tak, przerwałam, żeby popatrzyć na Damona. Jak mogłabym się nie gapić? Oj, każdy by postąpił tak samo, facet jest nieziemski.
- Och, chciałam kawy, ale nie mam pojęcia, gdzie ona jest... - Mogę zamiast niej wziąć ciebie, pomyślałam. Nie wiem, co we mnie wstąpiło. To była pewnie wczesna godzina, albo brak kofeiny w moim organizmie... Albo fakt, że jego włosy były całe rozczochrane i ciemne, a on wyglądał, jakby dopiero co wyszedł spod prysznica. Tak też pachniał. Obraz ciała Damona pod prysznicem całego nagiego i mokrego pojawił się w moim umyśle: małe kropelki wody spływały po całym jego twardym i idealnym torsie...
- Dobrze, czajnik jest w szóstej szafce po twojej lewej, a kawa w górnej nad kredensem - powiedział, wyciągając mnie z mojego snu na jawie.
Otworzyłam szóstą szafkę: czajnik tam był, tak jak powiedział. Wyciągnęłam się, żeby go dosięgnąć.
- Czy kiedykolwiek ci mówiłem, że czerwony to mój nowy ulubiony kolor? - spytał rozbawionym głosem.
Byłam pewna, że jeśli się odwrócę do niego, będzie miał ten sławny szelmowski uśmieszek na twarzy. Podskoczyłam, kiedy zorientowałam się, że moja bielizna była czerwona. Zapomniałam, że miałam na sobie tylko koszulę Stefana i nie była ona na pewno dość długa, żeby przykryć moje ciało. Różne myśli zaczęły się kłębić w mojej głowie. Myśli, które sprawiły, że się zarumieniłam i musiałam dać sobie mentalny policzek, żeby je zatrzymać.
Po napełnieniu dzbanka wodą, postawiłam go na kuchence. Otworzyłam szafkę nad nią, żeby wyjąć kawę, ale była za wysoko, żebym mogła jej dosięgnąć. Stanęłam na palcach, ale nadal byłam daleko od celu.
Odwróciłam się i popatrzyłam na Damona z oczami szczeniaczka.
- Mógłbyś mi podać kawę? - zapytałam.
Wstał i podszedł do mnie, patrząc na słoik kawy i podnosząc brew.
- Dlaczego myślisz, że mogę to dosięgnąć? - spytał - Nie robię kawy, Stefan tak. Nie pytaj mnie jak on to dosięga.
Stanął za mną i położył swoje dłonie po obu stronach mojej talii. Odwróciłam się i odskoczyłam, kiedy je poczułam.
- Co ty robisz? - czułam jego ręce przez cienki materiał koszuli. Jego dotyk sprawił, że serce zaczęło mi bić szybciej od bębna. Palił moją skórę. Naznaczał mnie.
- Boże, uspokój się Eleno, albo dostaniesz zawału - powiedział, prawdopodobnie przewracając oczami - Nie zamierzam cię zgwałcić. Chcę cię podsadzić, żebyś mogła dosięgnąć kawy, jeśli ciągle jej chcesz...
- Chcę - wyszeptałam. "Nie zamierzam cię zgwałcić" - słowa przebrzmiały w mojej głowie. Och, ale proszę, zrób... zrób mi coś, wszystkie bezwstydne rzeczy, błagałam w myślach. Nie pamiętałam bycia tak nakręconą w całym moim życiu. To się zdarzało tylko z Damonem. Dziwne, prawda?
Wiedziałam, że nigdy by mnie nie skrzywdził. Uratował mnie za dużo razy, żebym mogła myśleć inaczej. Ufałam mu całą sobą. Moje serce bijące jak szalone i uciekający głos nie miały nic wspólnego ze strachem. Były związane tylko z mrowiącym uczuciem między moimi nogami. Jeszcze raz spojrzałam w górę na słoik z kawą. Chciałam, nie, POTRZEBOWAŁAM mojej kawy.
- Dobra - powiedziałam i odwróciłam się do niego plecami. Podniosłam ręce, gotowa złapać słoik najszybciej jak potrafię.
- Nie dotknę cię dopóki nie przestaniesz się trząść.
Trzęsłam się? Spojrzenie na moje ręce to potwierdziło. Oblizałam nerwowo usta i wzięłam głęboki oddech. To tylko Damon, prawda? Moje serce zaczęło bić jeszcze szybciej... Jak mogłam myśleć, że uda mi się je oszukać! Nie pamiętałam bycia taką nerwową, wliczając w to mój pierwszy raz. Kolejny raz zaczęłam się zastanawiać, jak wyglądałby seks z Damonem. Pewnie byłby dziki i pełen pasji, tak samo jak ON. Elena, już po tobie!, powiedziałam sobie. Kilka spokojnych oddechów później poczułam, jak moje serce PRAWIE się uspokaja.
- Teraz cię dotknę Eleno - powiedział niskim, głębokim głosem. Skinęłam. Poczułam jego dłonie na swojej talii. Trzymał je tam przez chwilę, jakby chciał, żebym się do nich przyzwyczaiła - Nie bój się, nie upuszczę cię - uśmiechnęłam się, czując jego usta robiące to samo w moich włosach. Opuścił swoją głowę, aż jego wargi dotknęły mojego ucha - Gotowa? - zapytał. Nigdy bym nie pomyślała, że słowo "gotowa" może brzmieć tak zmysłowo.
- Tak - odparłam i poczułam jak moje stopy odrywają się od ziemi.
Złapałam słoik dwoma rękami i przycisnęłam go do piersi.
- Mam - powiedziałam, a on opuścił mnie powoli. Odwróciłam się, żeby mu podziękować, ale uderzyła mnie intensywność jego niebieskich oczu. Były doskonałe, tak bardzo błękitne. Wyglądały, jakby kryły w sobie wszystkie tajemnice wszechświata. Byliśmy tak blisko. Jedyną rzeczą, która nas dzieliła, był trzymany przez mnie słoik. Jego ręce wciąż były na mojej talii, oczy wciągały mnie do środka... "Dziękuję" wyleciało mi z głowy.
Zdjął ze mnie jedną rękę i wyciągnął słoik z moich splecionych dłoni. Położył go na stole za sobą. Wszystkim, co mogłam robić, było patrzenie na niego. Był tak cholernie piękny. Ujął moją twarz, jego kciuk pieścił szczękę.
- Zamierzam cię pocałować - wyszeptał.
- Dobrze... - powiedziałam pozbawiona oddechu. Chwila! Czy ja właśnie dałam mu pozwolenie, żeby mnie pocałował?
Nie miałam czasu się nad tym zastanawiać, kiedy poczułam jego usta na swoich. Były miękkie, ale silne i perfekcyjnie pasowały do moich. Jego palce zaplątały się w moje włosy, powoli masując skórę głowy. Jęknęłam przy jego ustach, a on wykorzystał okazję, wsuwając swój gładki, mokry język do środka. Zaczął poznawać, droczyć się, smakować. Wygięłam plecy w łuk, przyciskając moje biodra bliżej.
- Elena... - wymamrotał, a ja pomyślałam, że moje imię nigdy nie brzmiało tak pięknie, jak w tamtej chwili, opuszczając jego usta.
Jego ręce wślizgnęły się pod moje ubranie, pieszcząc ciało. Były zimne, ale w jakiś sposób paliły moją skórę. Nie mogąc się powstrzymać, zaczęłam rozpinać mu koszulę. Chciałam go dotknąć. Rozpięłam ją całą, a on zrobił to samo z moją. Właściwie należała do Stefana, ale w tamtej chwili ledwie mogłam przypomnieć sobie jego imię. Wiedziałam tylko, że desperacko potrzebuję dotyku Damona.
Owinął swoją rękę wokół mnie i przyciągnął do swojego ciała, jakby próbował zamienić nas w jedno. Objęłam jego szyję i tym razem ja byłam tą, która miała kontrolę nad jego ustami. Ugryzłam jego dolną wargę, a on jęknął. Brzmiał tak cholernie seksownie, że zakręciło mi się w głowie.
- Cholera, Damon - jęki - ...nie możemy tego zrobić - jęki - ... w kuchni... - powiedziałam.
Wyszeptał do mojego ucha coś, czego jako dama nie powinnam powtarzać i włożył we mnie swój palec. Moje paznokcie porysowały jego barki. Szukałam sposobu, żeby nie runąć w jego ramiona.
- Cholera, jesteś taka mokra...
- To dobrze czy źle? - spytałam.
- Och, to BARDZO dobrze - zamruczał. Usłyszałam dźwięk zamka jego spodni i dreszcz przebiegł przez moje ciało. Mogłam myśleć tylko o tym, że Damon Salvatore będzie miał ze mną to, czego pragnął... W kuchni...
- Damon my... - moje słowa się zgubiły, kiedy poczułam we mnie jego wielki, pulsujący członek - Ochh... Boże...
- Proponuję, żebyś była ciszej... On teraz śpi, a nie leży martwy... - Damon zasugerował, a moje ciało zesztywniało. Co ja robiłam? Uprawiałam seks z bratem mojego chłopaka w kuchni, kiedy on spał na górze! Powinnam była przestać... Ale to było takie wspaniałe...
- Musisz się zrelaksować, bo mogę cię przez przypadek skrzywdzić! - powiedział, jego głos był słodki i uspokajający.
Złapał moją nogę i owinął ją sobie w pasie, opierając mnie o blat. Położył swój kciuk na moją łechtaczkę i zaczął ją delikatnie pieścić, wchodząc we mnie powoli. Pozwoliłam swojemu ciału rozpuścić się pod jego zręcznymi dłońmi. Jego swawolny język droczył się z moim uchem - Jest mi w tobie tak dobrze... - wyszeptał biorąc płatek w usta. Possał go delikatnie, wypuścił i narysował mokry szlak przez całą drogę do moich warg - Jesteś piękna... - powiedział w moje usta - ... I seksowna - kontynuował pomiędzy gorącymi, mokrymi pocałunkami - Mógłbym się z tobą pieprzyć przez całą wieczność... - warknął, a dreszcz przebiegł moje ciało.
Stefan nigdy tak nie mówi. Zawsze jest taki słodki i uprzejmy.
Jego ruchy stały się szybkie i brutalne. Za każdym razem kiedy we mnie uderzał, wysyłał mnie na śliską krawędź. Złapał krzesło od stołu i oparł je o ścianę.
- Wejdź na nie! - rozkazał. Posłałam mu nierozumiejące spojrzenie - Na kolanach... W stronę ściany - wyjaśnił, a ja zrobiłam, o co prosił - Rozszerz nogi! - położył dłonie na moich biodrach i wszedł we mnie jednym, głębokim uderzeniem - Kurwa... Elena... - wymamrotał kiedy wydałam z siebie okrzyk rozkoszy.
- Ja... Ty... - kompletnie zapomniałam jak się mówi. Trzymałam się oparcia krzesła, jakby od tego zależało moje życie, a on pieprzył mnie nieprzytomnie.
Oswobodzenie przyszło kilka chwil później i mogłabym przysiąc, że ziemia się zatrzęsła. Moje ciało zaczęło drżeć bez kontroli, a ja powtarzałam jego imię bez końca, jak refren. Poczułam swoje mięśnie zaciskające się wokół jego penisa i usłyszałam warkot wydobywający się z gardła wampira.
- Kurwa... Jesteś taka ciasna kochanie... - powiedział zwiększając tempo. Moje jęki zmieniły się w jedno długie "ooooochhhh...", a opuszki jego palców wędrowały w górę i w dół mojego rdzenia kręgowego, wprawiając mnie w lekkie drżenie. Kilka chwil później doszedł i poczułam jego ciepłe nasienie rozlewające się w moim łonie. Z jakiegoś powodu to uczucie sprawiło, ze doszłam... znowu.
Kilka minut później bez skutku próbowałam zapiąć koszulę Stefana, ale moje ręce trzęsły się tak bardzo, że nie dawałam sobie z tym rady. Stanął przede mną i złapał moje ręce w swoje. Jego rozporek był wciąż rozpięty tak samo jak koszula. Przeklęłam pod nosem, czując, że znowu robię się wilgotna.
- Pozwól mi - powiedział.
- Dobrze - wyszeptałam.
Puścił moje ręce, pozwalając im opaść i zaczął dokładnie zapinać każdy guzik. Opuszki jego palców ocierały się o moją płonącą skórę. Przygryzłam wargę, żeby powstrzymać jęk.
- Wiem, że jesteś nakręcona - wymruczał blisko mojego ucha. Poczułam, że się rumienię.
- Damon...to... - zaczęłam, ale mnie zatrzymał.
- Tak, tak, wiem. Nie chcesz skrzywdzić mojego brata. Ja też tego nie chcę. Wiem to, ale nie możemy udawać, że nie ma nic między nami, bo to nas doprowadzi do szaleństwa. To się musi z nas po prostu wypalić. Zanim to się stanie, nazwijmy to po prostu "przyjaźnią z korzyściami" - zasugerował, zapinając ostatni guzik.KOMENTARZE: http://vampirediaries.pl/forum/komentarze-do-opowiadan/4-friends-with-benefits-delena-tlumaczenie-komentarze
JEŚLI CZYTASZ, TO ZOSTAW PO SOBIE JAKIŚ ŚLAD... TOBIE TO ZAJMIE DWIE MINUTY, A MNIE POPRAWI HUMOR I DA CHĘĆ DO DALSZEGO WSTAWIANIA :)
o - (0 sekund temu)
Karolinaxd
WampirPosty: 2736
Dołączył(a):
Litry krwi: 7170

Białe piórko
Świetne to jest! :Do - (0 sekund temu)
malinka854
Nocny ŁowcaPosty: 20
Dołączył(a):
Litry krwi: 930

Kiedy coś nowego?? :)
o - (0 sekund temu)
Wampirzyca10
ŚwieżakPosty: 2
Dołączył(a):
Litry krwi: 210

Świetnie piszesz...czekam na kolejne


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 8015 ♥ Liczba tematów: 914 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: mashafomychova

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2022 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.