Forum Vampire Diaries & The Originals

Lokalizacja: Forum > Ogólnie o serialu > Książki o The Originals
o - (0 sekund temu)
Mikaelson_fun
PierwotnyPosty: 18
Dołączył(a):
Litry krwi: 835

Białe piórko
Z bohaterami tak starymi jak Pierwotna Rodzina, serial stacji CW ma wiele historii do opowiedzenia. Więc, żeby pomóc widzom ogarnąć 1000-letnią historię, producentka wykonawcza Julie Plec stworzyła nowe historie i spisała je w książkowej trylogii.

The Originals: The Rise - Przybywając do Nowego Orleanu w 1722r. Pierwotne Rodzeństwo liczyło na to, że uciekną od swojej niebezpiecznej przeszłości. Ale kiedy Klaus zakochał się w niewłaściwej kobiecie, Elijah szukał domu dla nich wszystkich, a Rebekah szukała sojuszników w ludzkich obozach wojskowych, zostają oni uwikłani w ciąg wydarzeń, który wniesie w ich nowe życie pewne łamiące skutki.

The Originals: The Loss - Klaus, Elijah i Rebekah nareszcie odzyskali kontrolę nad Nowym Orleanem od wiedźm i wilkołaków, którzy kiedyś tam mieszkali - ale, by dostać jedną rzecz, której pragnie najbardziej, Klaus musi zaufać wiedźmie, która ma moc rzucenia starożytnej klątwy na jego rodzinę.

The Originals: The Redurrection - Rodzeństwo Mikaelsonów jest zdeterminowane, by zyskać Nowy Orlean na zawsze. Ale, kiedy Elijah jest zauroczony piękną wiedźmą, a Rebekah szuka klucza do nieśmiertelności jej rodziny, rządy leżą w rękach Klausa... a jego pragnienie zemsty i mocy może przyćmić troskę o dobro rodziny.

Książka pierwsza The Rise ma zostać wydania w lutym 2015r., druga The Loss w kwietniu 2015r., a trzecia The Resurrection w czerwcu 2015r.


Mikaelson
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
Jak będą niezbyt drogie to może kupie. ;) Może ta nowa postać która ma się pojawić w kolejnym odcinku to ta niewlasciwa kobieta z przeszlosci Klausa.


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
Wychodzi na to, że Klaus jest bardziej kochliwy niż pancernik na torze w kręgielni. ;/ Kolejna kobieta?

Opulikowano bodaj fragment tej pierwszej książki, nie wiem, gdzie była redakcja, ale wg artystycznej wizji Rebekah ma "brązowe" oczy. K*wa. O taki szczegól nie zadbać? ;/

Nie kupię tego, mam dość gwałtów na kanonie w TO, książki mi już zupełnie nieptorzebne do dodatkowych nerwów.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
kivi
PierwotnyPosty: 148
Dołączył(a):
Litry krwi: 1145

Adria, a gdzie niby to czytałaś? Oczy Rebeki to faktycznie przegięcie, natomiast miłostki Klausa są dla mnie do przyjęcia.
Ponoć przeciętny człowiek w życiu zakochuje się 3 razy...a oni maja ponad 10000 lat...co daje ile lasek ? :D
o - (0 sekund temu)
syl
HybrydaPosty: 283
Dołączył(a):
Litry krwi: 2595

Białe piórko
3 razy zakochuje na 100 lat hmm no może i tak, ale ile oni tam jeszcze zdążyli zaliczyc jak Klaus tą czarownicę ruda, to pewnie się nie doliczy nawet Pelc :) heheheh


KILL HER AND THE BABY, WHY SHOULD I CARE?!
o - (0 sekund temu)
Adria
PierwotnyPosty: 1322
Dołączył(a):
Litry krwi: 1450

Białe piórko
@kivi - na tumblrze jakaś laska pisała o tym, że czyta fragmenty i się bulwersowała oczami Rebeki i paroma innymi kwestiami. Nie wiem, skąd miała te fragmenty.

Dla mnie zakochany co chwila Klaus to idiotyzm. Podobno ma wyłączone uczucia - to jak niby może kochać? 1000 letni seryjny morderczy psychopata nie może co chwila się zakochiwać, to nie pasuje do czarnego charakteru z S2 - a logiczne jest, że Klaus powinien być w książkach najbliższy swemu jestestwu z S2, kiedy to jeszcze nie znał Magicznej Siły Waginy... znaczy Miłości... Caroline, która odmieniła jego zlodowaciałe serce, kiedy brat nie pierdzielił mu jeszcze co chwila o REDEMPSZYN i pomiocie Hejli.


R.I.P. TYLER LOCKWOOD
o - (0 sekund temu)
highway_to_hell
ŚwieżakPosty: 47
Dołączył(a):
Litry krwi: 885

Plec jest autorką tych harlequinów? To ja podziękuję, nie ciekawią mnie jej chore fantazje. Już same opisy nie brzmią zbyt zachęcająco.
o - (0 sekund temu)
Delena@love
ŚwieżakPosty: 87
Dołączył(a):
Litry krwi: 980

Może kupę jak skończę Dary Anioła. Mam nadzieje że będą ciekawe


Dodaj odpowiedź:


Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.


Statystyki
Liczba użytkowników: 7600 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22948 ● Nowy użytkownik: anka527

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło:
Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

ReklamaPowrót do góryKontaktCopyright © 2014-2020 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.