Forum Vampire Diaries & The Originals

o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Białe piórko
Oglądał ktoś? ;]

o - (0 sekund temu)
hannah
Czarownica

Białe piórko
oglądałam, ale właśnie zbieram się do obejrzenia po raz kolejny. części już nawet nie pamiętam :D. aaale, zakończenie było dla mnie kiepskie.

ciężko mi powiedzieć kogo lubię, a kogo nie. no, może za wyjątkiem Ade, której nie lubię od początku do końca.

o - (0 sekund temu)
Adria
Pierwotny

Białe piórko
ja oglądałam stare BH90210, miało swój urok ;) Nowego widziałam jakiś jeden odcinek, przypadkiem. Ale widziałam na tumblrze, że Trevino w tym grał, moje pytanie brzmi - długo? czy kilka odcinków? jakie to odcinki? ;p

R.I.P. TYLER LOCKWOOD

o - (0 sekund temu)
hannah
Czarownica

Białe piórko
a faktycznie, grał. na samym początku, w 1 sezonie. ale to raczej była mała rólka.

o - (0 sekund temu)
Adria
Pierwotny

Białe piórko
ee, to nie warto oglądać. ;p Dzięki za info! ;)

R.I.P. TYLER LOCKWOOD

o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Białe piórko
Tak tylko mała rola :)
Ja też oglądałam. Pierwsze sezony w tv, a 4 i 5 skończyłam w necie. Ogólnie powiem, że serial przyjemny, jednak w piątym sezonie to już sie zaczynało każdy z każdym :D ale obejrzałam i mi się podobało. ;)
Ja lubiłam Liama, Navida. Z dziewczyn chyba Silver najbardziej chodź wszystkie mnie czasami denerwowały :D
Ade lubiłam na samym początku i końcu, i w związku z Navidem ;)

o - (0 sekund temu)
hannah
Czarownica

Białe piórko
@Ianowa natchnęłaś mnie i oglądam 90210 jeszcze raz :D. niestety wszędzie lektor, więc zostaje mi oglądać po angielsku.

Navid to zdecydowanie najlepsza postać męska. chociaż lubię też Dixa, niestety jakoś w 5 sezonie trochę mnie wkurzał z tą swoją karierą muzyczną. ale tak, Navid i Dixon naj :)

kiedyś lubiłam Silver, ale później jej trochę odwaliło. za to Avy była świetna, szkoda że odeszła.

wcześniej najbardziej lubiłam Annie, ale teraz, w tym 1 sezonie wydaje mi się trochę sztuczna. później jest zdecydowanie lepiej.

najlepszy paring wg Ciebie? :)

o - (0 sekund temu)
_Ianowa_
Rada Nieumarłych

Białe piórko
Zgadzam sie. Navid jest genialny, chyba właśnie to była wg. mnie najlepsza postać.
O Ivy, Avy ( nie pamiętam jak się pisze xd ) ona była chyba najfajniejszą bohaterką w serialu. Niestety nie tą główną i na Niej serial się na skupiał w takim stopniu jak na innych dziewczynach.
Navid i Adrianna oraz Liam i Annie, zdecydowanie. ;) chodź obie panie mnie denerwowały momentami, to wg mnie najlepsze paringi :) a twoje? :D
Tak mi się przypomniało, lubiłam Naomi z tym kolesiem co mieszkał z Dixonem chwilę w piątym sezonie, od którego kupiła mieszkanie, fajnie mi razem wyglądali.

Mnie też naszło na ponowne obejrzenie. :D serio nigdzie nie ma napisów? ;c

Wiesz co Annie z 1 sezonu to ja wgl. tak średnio pamiętam :D dawno Go oglądałam ;)ale jak napisałam, chyba obejrzę Sobie 90210 jeszcze raz, kiedyś miałam ogromną fazę na to :D

Dodaj odpowiedź:

Aktualnie Online
Aktualnie serwis przegląda 0 zalogowanych użytkowników, wśród nich są:
Brak zalogowanych.

Statystyki
Liczba użytkowników: 7536 ♥ Liczba tematów: 913 ● Liczba odpowiedzi: 22946 ● Nowy użytkownik: Fgfhvfh

Mój profil
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasła?

Znajdź nas na Facebooku

Demotywatory
Demotywatory

Polecamy
angielski dla dziecinauka dla dzieci
samochody elektryczne
smieszne koty

Reklama

Powrót do góryKontaktCopyright © 2014-2020 VampireDiaries.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona używa ciasteczek (cookies) i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie i zarządzanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.