5 sezon The Vampire Diaries potwierdzony!

MsDamnBlue 12 lutego 2013 75
5 sezon The Vampire Diaries potwierdzony!

Radosna wiadomość dla wszystkich fanów TVD! CW Network potwierdził realizację 5 sezonu The Vampire Diaries. Mark Pedowitz- prezes stacji CW ogłosił, że kolejnych sezonów doczekają się także Arrow oraz Supernatural. Wszystkie 3 seriale powrócą jesienią 2013 roku.

Powiedzieliśmy zeszłego roku, że jednym z naszych celów jest podniesienie wskaźników oglądalności, teraz z naszym nowym hitem Arrow oraz ulubieńcem fanów Supernatural w środowe wieczory, a także stałym sukcesem The Vampire Diaries w czwartki byliśmy w stanie tego dokonać.  Te trzy produkcje nie tylko mają dobre wyniki, ale są także sukcesem cyfrowo i społecznie. Jestem zachwycony, że te seriale powrócą  do naszych harmonogramów w przyszłym sezonie – oznajmił Mark Pedowitz.

Wkraczając w swój piąty sezon The Vampire Diaries pozostaje najlepiej notowaną produkcją stacji CW w grupie docelowej zawierającej dorosłych w wieku 18-34 oraz kobiety w wieku 18-34 lat.

Czy Wy także jesteście podekscytowani nowym sezonem TVD?

75 komentarzy »

  1. anka 29 kwietnia 2013, 17:30 -

    fajnie, byle zeby nie byly nudne:P

  2. elenaaa 21 kwietnia 2013, 19:18 -

    Będzie siedem sezonów , a nawet może być i więcej bo nie pamiętam gdzie ale znalazłam wypowiedź na żywo Paula Weasleya i mówił że mają podpisany kontrakt na 7 sezonów <3

  3. JestemKatherine 5 kwietnia 2013, 20:27 -

    Chcę się starzeć z Pamiętnikami! <3

    hahhaha, dla mnie naprawdę mogli być nieśmiertelni, serial sam się nie nagra :D <3

  4. natty 4 kwietnia 2013, 18:09 -

    kurde dopiero JESIENIA ? … jak ja nie sie doczekac 19 odc nie umiem … no ale bedzie !

  5. unholys0ul 4 kwietnia 2013, 11:26 -

    Dopiero teraz znalazłam tą informację, ale się cieszę *-*. Ale mam nadzieję że nie będzie to tylko ciągnęło się o miłości, tęczach i jednorożcach, tylko będzie trochę grozy, mroku jak w 1 i 2 sezonie. :D

  6. Deni5505 2 kwietnia 2013, 18:38 -

    Hej mam pewne pytanie :D gdy tylko ten serial pojawił się w tv odrazu zaczełam oglądać no ale po tem nie miałam czasu :( oglądałam tylko niektóre odcinki z 1 i 2 sezonu. Ostatnio zaczełam oglądać od samego początku jestem już w 2 sezonie 14 odcinku zaczełam oglądać w niedzielę :D . Obejrzałam również odcinek 18 czy tam 19 sezonu 4 i jestem przerażona i to bardzo nie mogę uwieżyć w to co zobaczyłam.Nie mogę uwieżyć że Elena będzie taka zła i okrutna to takie okropne uczucie ja chcę tą elenę która była w 1 i 2 sezonie a nie tą co jest tu. To takie SMUTNE :( . Chciała bym mieć tylko potwierdzenie że w 6 sezonie ona się zmieni :D wtedy była bym spokojniejsza.Jeżeli coś wiecie błagam powiedzcie :D I nie wspomniałam ale jestem tu nowa właśnie się zrejestrowałam :D

  7. Deni5505 2 kwietnia 2013, 18:32 -

    sorki to była pomyłka to co napisałam przed chwilą :D

  8. Deni5505 2 kwietnia 2013, 18:31 -

    Mam pewne pytanie dosyć dłweif

  9. hermiona19 19 lutego 2013, 20:46 -

    tak, jak najbardziej uwielbiam ten serial. ;)

  10. VampireHeart 14 lutego 2013, 17:37 -

    YEAH! MOJE DWA ULUBIONE SERIALE! TO SZCZĘŚCIE JEST NIE DO OPISANIA :D

  11. WikusiiQ 14 lutego 2013, 17:04 -

    Superr ! Dobrze że to potwierdzili !! :)

  12. ElenaLovesEverybody 14 lutego 2013, 16:50 -

    Czytałam gdzieś, że planowane jest 6 sezonów, więc nie jestem zaskoczona, ale i tak się MEGA ucieszyłam, że to potwierdzili :P No i mam wielką nadzieję, że „The Originals” będzie niewypałem i sprowadzą Pierwotnych z powrotem do Mystic Falls i ogólnie TVD.

  13. dejmonka 14 lutego 2013, 15:23 -

    Boże tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D krzyczałam jak debil ze szczęścia xD hahaha YESSSSS <3

  14. LoveKatherine 13 lutego 2013, 17:00 -

    Kocham TVD! Oby trwało w nieskończoność, bo inaczej zaczęła bym się zwyczajnie nudzić! Ale jestem ciekawa ile tak pociągną z tą wieczną niezdecydowaną Elenką-Nie-Wiem-Kogo-Kocham :D

  15. Wikusiek 13 lutego 2013, 13:17 -

    Ale zamieszanie! Kilka miesięcy temu przecież Julie Plec wspomniała że planują 7 sezonów…..

  16. xbonniex 13 lutego 2013, 12:07 -

    Taaaaaaaaak! :D tylko zeby to nie było tak ze Elena będzie raz ze Stefanem a za pare odcinków z Damonem xd

  17. bekkah
    bekkah 13 lutego 2013, 12:07 -

    fajnie, ale niech najpierw zajmą się sezonem 4, żeby go dobrze rozegrać, a dopiero potem niech zajmują się 5.

  18. gabrielapogo 13 lutego 2013, 11:58 -

    MAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE SEZON 10000000000000000000000000000000000……!!!!!! UWIELBIAM TVD!!!!!!

  19. Tatia
    Tatia 13 lutego 2013, 10:52 -

    Oby trwało tyle ile ,,Moda na sukces” ;)

    • Evella 14 lutego 2013, 00:30 -

      Odcinek 357628 Elena odkrywa, że Damon jest ciotecznym bratem szwagra kumpla wujka kolegi psa.

      • Agniusek 14 lutego 2013, 15:28 -

        Phahaha xD typowe dla „Mody na sukces” XD

      • unholys0ul 4 kwietnia 2013, 11:28 -

        Rozwaliłaś mnie. :D

    • unholys0ul 4 kwietnia 2013, 11:28 -

      Hahahahaha, dokładnie.

  20. Zaira
    Zaira 13 lutego 2013, 09:49 -

    To naprawdę dobra informacja dla mnie. Wiem, że im dłuższe seriale tym bardziej kręcą, ale teraz po prostu się cieszę :)

  21. Vampire2812 13 lutego 2013, 07:43 -

    Super. Uwielbiam ten serial i mam nadzieję, że jeszcze nie jednym nas zaskoczy :)