Nina Dobrev dla MTV

Redakcja 9 lutego 2011 Komentowanie nie jest możliwe

Co jest Twoim ulubionym miłosnym utworem?
Jedna z piosenek, które naprawdę do mnie przemawia w okolicach walentynek to „I don’t want to miss a thing„. Wiesz, Steven Tyler, Aerosmith? Niesamowita, niesamowita piosenka. Ten koleś ma głos.

Co znaczą dla Ciebie walentynki?
Uważam, że walentynki są jedną z tych rzeczy, które.. Gdybym miała chłopaka to bym je kochała i sądziła, że to najlepsza rzecz na świecie. Jestem singlem i chciałabym, żeby ten dzień nigdy nie istniał. Tak szczerze to między świętami Bożego Nardodzenia a dniem matki i ojca (lub też jednym z tych innych świąt) istnieje długa przerwa, więc potrzebowali czegoś innego. Musieli mieć coś innego by robić pieniądze oraz podtrzymywać ekonomię, więc stworzyli walentynki.

Jak Twoje bohaterki – Elena i Katherine – spędziłyby walentynki?
Uważam, że Elena i Matt powinni iść na randkę. Wyjechać na Florydę czy coś takiego. Zjeść razem burgera i się wyluzować, żyjąc przy tym normalnie. Uważam, że Katherine marzy o jednodniowej przerwie z przebywania w grobowcu. Wiesz co, nawet zgodziłaby się na króliczą dietę Stefana. Sądzę, że w walentynki jedynym marzeniem Katherine jest by Stefan lub Damon pozwolili jej zjeść króliczka. Albo wiewiórkę. Nawet szczury byłyby ok.

 

Komentarze są wyłączone.