Dyskusja na temat 2.18- ''The Last Dance''

Annie1602    10 czerwiec 2018    10
Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania 18 odcinka 2 sezonu TVD.


Aby przygotować się do oglądania 18 odcinka 2 sezonu pt. ,,The Last Dance'' polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:

*Zdjęcia promujące



*Zwiastun



*Opis odcinka

POTAŃCÓWKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE – Podczas gdy liceum przygotowuje „Potańcówkę z lat 60”, Elena zaczyna dostawać niepokojące wiadomości od Klausa z niespotykanego źródła. Bonnie stara się utwierdzać Jeremy’ego w przekonaniu, że jest jest wystarczająca silna, by pomóc Elenie, ale zmartwiony Jeremy prosi o radę Stefana. Caroline namawia Matta, aby zabrał ją na potańcówkę. Spodziewając się, że Klaus pojawi się na uroczystości, Damon i Alaric biorą udział jako opiekunowie, jednak Klaus gra w skomplikowaną grę, która trzyma ich na krawędzi. W końcu Damon obmyśla plan działania, który wszystkich martwi i zaskakuje.


Reżyseria:John Behring
Scenariusz: Michael Narducci
Pierwsza emisja: 14.04.2011r.
Oglądalność: 2.81 mln


*Lista utworów z 2.18

1.Patrick Stump „Spotlight „Oh Nostalgia)”
2.Kula Shaker „Hush”
3.The Mamas And The Papas „Dedicated To The One I Love”
4.Trent Dabbs „Last Kiss”
5.The Birthday Massacre „I Think We’re Alone Now”
6.The Manhattans „I Wanna Be (Your Everything)”
7.The Dollyrots „Dream Lover”

Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (10)
madziunka169 - 1 październik 2018 o 16:25:12 - (21 dni temu)

tak fryzury Eleny były super uwielbiam jej fryzury i styl na potańcówkach :)

black_bird80 - 2 sierpień 2018 o 16:23:15 - (81 dni temu)

Ten (i pierwszy) sezon był jedynym, w którym Nina wyglądała obłędnie w każdym wydaniu - uwielbiam jej makijaż i lekko ścięte z przodu włosy z drugiego sezonu.
Ach te czasy kiedy TVD miało jeszcze jakąś atmosferę i dobrą, zaskakującą fabułę. Za pierwszym razem dałam się nabrać i myślałam, że Bonnie naprawdę umarła. Btw, jej taniec z Damonem był w pewnym sensie seksowny. W ogóle tańczący Damon był super - przypomniał mi 1x12, kiedy to Elena śmiała się że nie można go nigdzie ze sobą zabrać xD

madziunka169 - 29 czerwiec 2018 o 9:41:32 - (116 dni temu)

witam ten odcinek do tej pory chyba jest jeden z moich ulubionych podoba mi się ubiór eleny i te komentarze klausa że nie ma w co się ubrać i to jak katherine przed nim drży prosi żeby ją zabił a on na to zbytek łaski :D epic :D ten tekst a pózniej każe jej się dzgać nożem w nogę należało jej się :) dziwne że nikt nie przypuszczał że to nie alaric tylko klaus wcielony w alarica przyglądał tak się elenie matt jak zwykle straszny boidudek trzesie portkami :/ nie podoba mi się jego zachowanie razem z caroline mamą chcą udawać że o niczym nie wiedzą ale podoba mi się przebranie matta na bal razem z przebraniem caroline słodko razem wyglądają :D elena przestraszona idzie na bal dom zostaje przepisany na elenę i ten jej słodki uśmieszek gdy zaprasza do domu stefana i deymona supcio :D przychodzi alaric bo wczesniej był zaproszony nie wiedzą że to klaus bonnie pokazuje swoją moc na deymonie pózniej klaus mówi swojemu czarownikowi że bonnie stanowi przeszkodę on mówi że moc ją zabije więc musi ją sprowokować bonnie ukrywa przed wszystkimi że umrze za elenę gdy idą na bal alaric ich prowokuje i zmusza ich do wyjscia z balu gdzies w inne pomieszczenie w szkole pózniej się śmieje że nie lubił lat 60 :D myślą że jest zahipnotyzowany ale pózniej ktoś zgadł że to klaus nie wiem czy nie elena albo bonnie ;) i bonnie używa swojej mocy by go zabić a on na to zabijesz swojego ulubionego pana od historii a bonnie na to tego by chciał alaric a najpierw żebyś cierpiał klaus mówi że elena nie jest na jego liscie tylko bonnie bonnie odgradza każdego i zamyka się sama z alarikiem tam siła ją przerasta i ginie a klaus przeżył dzięki pomocy czarowwnika i się ulotnił jeremy nic nie wie o śmierci boonie a elena wpada w furię deymon na to by stefan zabrał stąd elenę bo on musi posprzatac a elena mówi jak to przeciez to boonie pózniejelena nadal nie może się pozbierać w domu u salvatorów a deymon pakuje ciało do bagażnika i mówi jeremiemu że musimy porozmawiać póżniej przychodzi deymon do domu i mówi że booniemusiała umrzeć a elena go uderza policzkuje go w twarz ooojjj nieładnie elena a deymon na to boonie musiała umrzeć a klaus musiał w to uwierzyć mówi że boonie rzuciła urok i że żyje :D juuupiii co za ulga bardzo kocham tą postać a stefan na to czy nie mógł od razu powiedzieć a on na to nie bo musiało wygladac wiarygodnie i żeby stefan nadal grał tego dobrego pózniej jeremy łączy się przez internet ( też mam podobny prawie identyczny ruter ) i boonie widzi się z eleną mówi że tak jej przykro bo nie zdazyła jej powiedziec a elena mówi że deymon jej wszystko powiedział wszyscy się cieszą :D a biedny klaus myśli że unicestwił czarownicę odkrywa że alaric jest łowćą wampirów i to tłumaczy te stroje odkrył to wcześniej w środku odcinka :D aaa podobało mi się jeszcze ten tekst deymona że jesli jeszcze raz go uderzy pozwoli boonie umrzeć i że zawsze wybierze ją myślę że deymon podkochuje się w elenie :) elena mówi do deymona że nabrali klausa i co dalej mówi ż musi być inny sposób na powstrzymanie go :) i na końcu epicka scenka elene wyciąga sztylet z piersi elijah i czeka az się obudzi :D

villandra - 15 czerwiec 2018 o 1:45:29 - (130 dni temu)

Ależ Damon zabójczo w tym odcinku wyglądał. Uwielbiałam tego gościa. Wszystko w nim wtedy lubiłam. I tę zadziorność oraz brak kompromisów i tę niejednoznaczność oraz ciągłe balansowanie na granicy między dobrem a złem.
I jeśli chemia między bohaterami byłaby wartością wymierną to powinna powstać jednostka zwana Deleną.
Delena = ilość chemii romantycznej, seksualnej i emocjonalnej między dwoma bohaterami odmiennej płci.
Normalnie aż czuć było począwszy od końcowych odcinków drugiego sezonu, że między Elką a Damonem wrze...

Remember_Klabekah - 14 czerwiec 2018 o 15:54:26 - (130 dni temu)

Czas, gdy Caroline zaliczała progres za progresem, Damon miał charakter i był najlepiej poprowadzonym czarno-białym (a przy tym nieziemsko seksownym i zabawnym) bohaterem, Katherine była suką, ale jednak z sercem, Stefan dał się lubić, Stelena miała sens, Sefan wymiatał, Elena była wrażliwą, słodką i czułą dziewczyną (zanim jej wyprali mózg i zrobili z niej wersję Katherine tyle że w kapciach i swetrze w romby), Nina Dobrev była naturalna i udowadniała, że potrafi grać na emocjach a przyjaźń w tym serialu jeszcze nie została zgładzona... Czyli generalnie esencja sezonów 1-3. Kolejne zaliczały już tendencję spadkową tworzą coraz to nowe absurdy i często przecząc logice (oraz wydarzeniom z poprzednich odcinków). Pozdrawiam ;)

flyhigh123 - 11 czerwiec 2018 o 22:31:15 - (133 dni temu)

Uwielbiam ten odcinek, swietna fabula, muzyka, wszyscy wygladaja bardzo korzystnie :D duzo watkow sie dzialo rownoczesnie, nie dalo sie nudzic. I to zakonczenie <333 Wszystkie shipy o dziwo tez na plus. Mysle, ze jakbym miala zrobic liste kilku moich ulubionych odcinkow, to ten by na pewno sie tam znalazl :)

maladict - 11 czerwiec 2018 o 22:06:06 - (133 dni temu)

A i jeszcze rewelacyjny soundtrack, szczególnie "Dream Lover" i "I Think We`re Alone Now".

maladict - 11 czerwiec 2018 o 22:03:30 - (133 dni temu)

Jeden z moich ulubionych odcinków.
Potańcówka super; świetnie przygotowana; w sezonie drugim imprezy taneczne, tudzież inne, nie wywoływały jeszcze znużenia u widza.
Tańczący Damon = miód na moje serce :) Z Eleną, z Bonnie, z bliźniaczkami... Coś pięknego. No i te spodnie...
Caro i Matt jako Jackie i JFK - duży plus.
Przemyślana i zaskakująca intryga Damona i Bonnie przeciwko Klausowi - to było coś ! Prawie dałam się nabrać :D zaś Klaus nabrał się na pewno.
Delena i "I always choose you" !!!!!!!
Miny Stefana - rozwalające.

Nynaeve - 10 czerwiec 2018 o 23:06:35 - (134 dni temu)

Bo był w ciele Alarica i przeszły na niego zboczone zakusy Matta Davisa do Niny ;p