Oficjalne zdjęcia oraz opis "Legacies"

Nynaeve    4 czerwiec 2018    23
Portal SpoilerTV opublikował oficjalne zdjęcia oraz opis nowego serialu ze świata TVD i The Originals zatytułowanego "Legacies"


Przez ostatnią dekadę kultowi bohaterowie i złoczyńcy "Pamiętników wampirów" i "The Originals" zachwycili widzów na całym świecie. Pozostawili po sobie trwałe dziedzictwo w postaci miłości i rodziny, które będzie kontynuowane w "Legacies", emocjonującym, nowym dramacie, który opowiada historię następnej generacji istot nadprzyrodzonych w Szkole Salvatorów dla Młodych i Uzdolnionych. Córka Klausa Mikaelsona, 17-letnia Hope Mikaelson, bliźniaczki Alarica Saltzmana, Lizzy i Josie Saltzman, i inni młodzi, w tym polityczny potomek o imieniu M. G. oraz tajemniczy Landon Kirby, dorastający do pełnoletności w najbardziej niekonwencjonalny sposób, pielęgnujący to, co w nich najlepsze... pomimo swoich najgorszych impulsów. Czy te młode czarownice, wampiry i wilkołaki staną się bohaterami, którymi chcą być - czy złoczyńcami, którymi się urodzili?"

Walcząc by, chronić swój sekret, swoje miasto Mystic Falls i ostatecznie cały świat, będą musieli polegać na pradawnym folklorze i opowieściach, aby nauczyć się walczyć ze swoimi daleko sięgającymi wrogami.


W "Legacies" występują: Danielle Rose Russell, Jenny Boyd, Kaylee Bryant, Quincy Fouse i Aria Shaghasemi, oraz Matt Davis.

"LEGACIES" to produkcja Warner Bros.
Producentami są Julie Plec (“The Vampire Diaries”), Brett Matthews (“The Vampire Diaries”), Leslie Morgenstein (“The Vampire Diaries,” “Pretty Little Liars”) i Gina Girolamo (“The Originals”).

Serial wystartuje jesienią tego roku.

Czy będziecie oglądać ten serial?









Legacies, The Originals, The Vampire Diaries, Pamiętniki wampirów, Hope Mikaelson, Alaric SaltzmanKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (23)
villandra - 15 czerwiec 2018 o 1:37:28 - (130 dni temu)

Ech jak to pięknie śpiewał zespół Perfect - "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym". Julie Plec i jej ekipa tego nie wiedzą i zaprawdę powiadam Wam, marnie skończą. A przynajmniej ich spin off spin off'a.

@DziobakChaosu zgadzam się z Tobą. TAK ŚWIETNIE ZAPOWIADAJĄCEW SIE I FUNKCJONUJĄCE PRZEZ PEWIEN CZASU UNIVERSUM TAK NISKO UPADŁO I MARNIE SKOŃCZYŁO (TVD) LUB DOGORYWA JESZCZE (TO). Aż żal za serce ściska. Zwłaszcza, że byłam fanka PLackoversum od samego początku. Tyle lat... Zdążyłam się zestarzeć :) a serial zdążył umrzeć śmiercią tragiczną... Smutne...

DziobakChaosu - 12 czerwiec 2018 o 22:28:11 - (132 dni temu)

Ta produkcja była tak dobra, a kończy tak marnie.

DziobakChaosu - 12 czerwiec 2018 o 22:27:52 - (132 dni temu)

Jak można było tak skrzywdzić to Universum. Trzeba wiedzieć kiedy skończyć, ja nawet nie będę tego oglądać, bo to jest po prostu szczyt tego co można było zrobić

Adria - 11 czerwiec 2018 o 20:19:39 - (133 dni temu)

To już na bank przeżyje TO, a nawet jak nie, to go przywrócądo życia w s1 Legacies. ;/

Claire - 10 czerwiec 2018 o 23:29:44 - (134 dni temu)

Nakręcił tylko Pilot i niedawno opublikowali właśnie zdjęcia zza kulis, ale stacja go nie zamówiła.

Nynaeve - 10 czerwiec 2018 o 23:05:10 - (134 dni temu)

Nie został zamówiony? Przecież on już go kręci od jakiegoś czasu. Nawet zdjęcia zza kulis były.

Claire - 10 czerwiec 2018 o 22:52:34 - (134 dni temu)

Serial Josepha "Gone Baby Gone" nie został zamówiony, więc kto wie, ale jednak mam nadzieję, że jeszcze ma resztki godności i będzie się trzymał od tego tworu Plec z daleka. Serial Persii został zamówiony, więc na razie będzie mogła go utrzymywać.

Adria - 10 czerwiec 2018 o 22:39:07 - (134 dni temu)

Joseph to już dawno stracił godność, więc może weźmie klaroline'owy romans jako źródło dochodu. ;/

Nynaeve - 10 czerwiec 2018 o 15:53:12 - (134 dni temu)

Niby Joseph Morgan mówił, że go nie będzie w tym serialu, ale to się okaże.

flyhigh123 - 10 czerwiec 2018 o 13:29:13 - (134 dni temu)

Bo ja wiem, Klausa w tym chyba nie uswiadczymy, Caro zostanie Ric albo jego niewolnik.

Adria - 10 czerwiec 2018 o 13:08:47 - (134 dni temu)

Plec musi mieć naprawdę mocne haki na dyrekcję CW, że dają jej mielić tego samego kotleta. Aczkolwiek sądzę, że serial zdobędzie większą popularność niż TO, bo będzie typową teen dramą plus będzie mieć klaroline wychowujące nołpa i małpiate, więc klarotardy będą to oglądać pasjami, jako spełnienie mokrych snów i fanficów...

Nynaeve - 9 czerwiec 2018 o 16:39:11 - (135 dni temu)

Oj tam Plec ma mnóstwo pomysłów na ten serial np. jeden z bohaterów ma być biseksualny. Ciekawe czy któraś z córek Caro okaże się lesbijką?

villandra - 8 czerwiec 2018 o 2:06:14 - (137 dni temu)

Jeśli ta cała Russel ma tak grać Hope jak to robi w TO, to nie wróżę serialowi świetlanej przyszłości i kilku sezonów.
Tak wiem, broniłam jej do niedawna (o ja głupia i naiwna) - ale dwa ostatnie odcinki udowodniły, ze jest słabiutka i potrzeba długich lat w szkole filmowej, żeby coś z niej było jako aktorki. Takie jest moje zdanie na ten moment. Może je zmienię. W końcu już raz to zrobiłam i to na przestrzeni zaledwie dwóch odcinków.
Co do reszty, to jakoś niespecjalnie potrafie sobie wyobrazić co jeszcze (oprócz samej Hope) mogłoby zagrażać MF. Serio. Przecież w ośmiu sezonach TVD było już wszystko: nawet diabeł i syreny. Nie wspominając o hybrydach, podróżnikach, odmieńcach, Sailasie i innych dziwadłach. Co jeszcze Placek wymyśli. Oprócz teen dramy ma się rozumieć. Ale przecież w serialu o nadprzyrodzonych istotach musi być coś więcej niż tylko teen drama. Inaczej nie byłoby potrzeby tworzenia kolejnych wielokątów miłosnych wśród wiedźm, wilkołaków i wampirów. Ludzie by wystarczyli.

Nynaeve - 7 czerwiec 2018 o 23:31:00 - (137 dni temu)

Bo dopóki był Narducci to nie było dla niej miejsca, a jak tylko Plec posadziła dupę na jego miejscu to od razu się miejsce znalazło. Jeszcze, żeby te jej sceny cokolwiek wnosiły do fabuły, ale to jest takie pieprzenie o niczym. "Żałujesz czasu spędzonego ze mną?" "Niektóre dziewczyny lubią niegrzecznych chłopców". No i wreszcie przyznała, że na kilka mil wyczuwa bad boya i nie spocznie dopóki się nie dorwie do jego rozporka. Teraz wiemy, że Caro bzykała się jak szalona, bo to był dla niej rytuał przejścia, bo była za bardzo trzymana pod kloszem przez matkę ;p
Plec mogłaby sobie darować te wytłumaczenia, bo to jest żałosne.

Claire - 7 czerwiec 2018 o 22:46:38 - (137 dni temu)

Po finale TVD Candice też mówiła, że dla Caroline nie ma miejsca w TO, a zobaczcie co się teraz dzieje ;) Nie powinnam wierzyć w żadne jej słowo.

flyhigh123 - 7 czerwiec 2018 o 22:36:25 - (137 dni temu)

Dobrze, że nie cnotą

Nynaeve - 7 czerwiec 2018 o 22:14:30 - (137 dni temu)

Albo będzie się pojawiała gościnnie. Skoro jest dyrektorką w tej szkole to trzeba jakoś wyjaśnić jej nieobecność.
Chyba, że Klaus będzie nadal chciał się zachwycać jej "niewinnością" jak to Caro powiedziała ;p

Claire - 7 czerwiec 2018 o 22:04:26 - (137 dni temu)

Candice chyba w wywiadzie dla magazynu NKD powiedziała, że w The Originals zobaczymy Caroline po raz ostatni i żegna się z tą postacią, ale kto wie. Gdy zabraknie jej pieniędzy to Plec ją pewnie przekona. Ewentualnie zrobi spin off spin offu spin offu specjalnie dla niej.

flyhigh123 - 7 czerwiec 2018 o 21:21:42 - (137 dni temu)

I Mystic Falls, gdzie wszyscy są ślepi i głusi.

Czemu nie ma Candice w obsadzie? I jak będzie sie nazywal ship Hope x Alaric? Holaric? Horic? Zboczeric?

hopeless_penguin - 7 czerwiec 2018 o 18:33:45 - (137 dni temu)

Żeby ona chociaż kompletnie olała universum VD i zrobiła serial w tym stylu, ale z nowymi postaciami, miastem itd. Czego ta kobieta się tak VD uczepiła?

flyhigh123 - 7 czerwiec 2018 o 17:59:40 - (137 dni temu)

Miało byc kierowanie zapowiedzi do fandomu TVD, sorrunia.

flyhigh123 - 7 czerwiec 2018 o 17:59:03 - (137 dni temu)

Czego ja dożyłam? To kara za grzech hejterstwa tej strony :(

Gdyby robił to ktoś inny niż Plec... Ona jest ewidentnie wypalona i kręci się ciągle wokół tych samych tematów i motywów, za każdym razem tak samo je psujac. A kierowanie tego w reklamach i zapowiedziach to strzał w stopę, bo osoby, ktore byly nastolatkami/młodymi dorosłymi na początku TVD to teraz maja lekko po 25-30 lat.

Nynaeve - 6 czerwiec 2018 o 23:03:28 - (138 dni temu)

Taka Buffy dla ubogich w świecie TVD, a Alaric będzie robił za Giliesa.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: