Kat Graham na Nickelodeon Kids Choice Awards 2018

Dabien    25 marzec 2018    10
Gwiazda serialu "Pamiętniki Wampirów" Kat Graham wzięła udział w 31 gali Kids Choice Awards organizowaną przez stację Nickelodeon, która miała miejsce 24 marca 2018 roku w Kalifornii. Kat razem z aktorami Ben Schwartz, Omar Miller, Josh Brener i Brandon Mychal Smith wręczyła nagrodę dla Ulubionego Instagramowego Zwierzaka oraz promowała nowy serial animowany "Rise of The Teenage Mutant Ninja Turtles", w którym zadebiutowała w roli dubbingowej jako April O'Neil.










Źródło zdjęć: JustJared.com

Kat Graham KCAKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (10)
goldbeti - 28 marzec 2018 o 19:13:26 - (23 dni temu)

Tez lubię duże kurtki, ale uważam ze skoro dół jest „szeroki” to góra powinna być smukła i na odwrót :p dlatego skoro spódnica jest taka wielka, to na kurtka powinna być skromniejsza

Dabien - 28 marzec 2018 o 18:46:52 - (23 dni temu)

Ja tam się nie znam na modzie, ale coś mi gdzieś dzwoni, że skórzanych kurtek nie powinno się nosić w swoim rozmiarze, tylko większe i chyba ta sama zasada tyczy się dżinsowych kurtek.

hopeless_penguin - 28 marzec 2018 o 15:51:58 - (23 dni temu)

Ja uwielbiam takie wielkie jeansowe kurtki <3 ^^

goldbeti - 28 marzec 2018 o 10:48:04 - (24 dni temu)

Fajnie wygląda w tej spódnicy nawet przy jej wzroście, tylko mi się nie poodba to, że koszulka ma nadruk, który i tak zasłania ta kiecka ;p I ta kurtka jest jakaś za duża w porównaniu do spódnicy. Ale u nich już od dawna panuje moda, której ja najwyraźniej nie rozumiem XD

hopeless_penguin - 27 marzec 2018 o 20:15:34 - (24 dni temu)

Pewnie tak ;)

Dabien - 27 marzec 2018 o 18:55:27 - (24 dni temu)

Spódnica to raczej wina wzrostu Kat, że gdyby Hobbici ją sotkali to wzieli by ją za swoją. Na wyższej dziewczynie wyglądałaby zupełnie inaczej. Bardzo mi się jej makijaż podoba i ma ładne brwi, a nie odrysowane od szklanki.

hopeless_penguin - 27 marzec 2018 o 18:26:29 - (24 dni temu)

Nom, zdecydowanie się odmłodziła ;) Jedyne co bym zmieniła to albo inne buty, albo trochę krótsza spódnica, ale i tak jest pięknie.

Dabien - 27 marzec 2018 o 13:31:41 - (25 dni temu)

@Hope mi też podoba się jej outfit i prezentuje się genialnie na tle innych w stosunkowo prostej kombinacji. I chyba jako jedyna tym strojem odjęła sobie kilka lat przy 15-latkach, które spokojnie mogłyby uchodzić na starsze od niej.

hopeless_penguin - 27 marzec 2018 o 12:57:41 - (25 dni temu)

Ślicznie wygląda <3

harry92 - 27 marzec 2018 o 8:34:09 - (25 dni temu)

To nickelodeon jeszcze istnieje? Się trzymają skubani.
Właśnie sprawdziłem wyniki i nikogo nie znam kto wygrał, ale gratulacje... chyba

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: