Claire Holt się zaręczyła!

Claire    3 grudzień 2017    15
W niedzielę 3 grudnia Claire Holt na swoim Instagramie poinformowała o tym, że się zaręczyła!
Aktorka dodała zdjęcie z podpisem „Moje serce jest tak pełne”, na którym można zobaczyć ją, jej narzeczonego Andrew Joblona oraz ogromny pierścionek.
Z całego serca gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego!


Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (15)
hopeless_penguin - 8 grudzień 2017 o 17:09:13 - (10 dni temu)

No to już wiesz, nie widzę sensu w kontynuacji tej rozmowy ;p.

Claire - 8 grudzień 2017 o 16:44:08 - (10 dni temu)

Nie wiedziałam, że akurat zwraca się do was, spokojnie XD

hopeless_penguin - 8 grudzień 2017 o 16:20:35 - (10 dni temu)

Burzy między mną i Dab, a Harrym? XD

Claire - 8 grudzień 2017 o 16:01:08 - (10 dni temu)

Ja widziałam kolejną próbę wywołania gównoburzy, sorry.
A adwokatem Dab i Hope nawet nie próbowałam być, sorry, za to, że napisałam to, co sądzę.

harry92 - 8 grudzień 2017 o 15:00:29 - (10 dni temu)

";p" na końcu sprawia, że to był żart, ale chyba dziewczyny potrafią odpisać same i nie potrzebują adwokata? :)
Staram się używać jak najwięcej emotek aby nie wyszło, że jestem złośliwy czy coś :) ;p ;D

hopeless_penguin - 8 grudzień 2017 o 14:54:43 - (10 dni temu)

Ja za to widzę żart w komentarzu harrego ;p.

Claire - 8 grudzień 2017 o 13:39:15 - (10 dni temu)

W ich komentarzach też nie widzę jadu, ale ok ;)

harry92 - 8 grudzień 2017 o 7:54:53 - (10 dni temu)

Bardziej chodziło mi o Hope i Dab ale ok

Claire - 7 grudzień 2017 o 19:32:59 - (10 dni temu)

A gdzie ty niby widzisz tutaj jad? Wszyscy jej gratulują i cieszą się jej szczęściem.

harry92 - 7 grudzień 2017 o 19:01:30 - (10 dni temu)

Dziewczyny... mniej jadu błagam idą święta i wszyscy powinni być szczęśliwi ;p
Jeżeli nie było iskry z mężem to współczuje jej, bo tylko marnowała z nim swój czas.

Dabien - 7 grudzień 2017 o 18:51:49 - (10 dni temu)

Ja przez chwilę myslałam, że on ją dusi.
Szczęścia dla Claire, obu tym razem to był trafny wybór

Claire - 7 grudzień 2017 o 18:47:05 - (10 dni temu)

No, muszę przyznać, że niezła jest... A ja jej broniłam, gdy rozwiodła się z mężem XD ale co tam, ważne, że teraz jest szczęśliwa i oby tym razem jej się powiodło.

sevendays - 7 grudzień 2017 o 18:17:44 - (10 dni temu)

Brawooooo!!! Oby tym razem na always & forever xD

Nynaeve - 7 grudzień 2017 o 12:04:57 - (11 dni temu)

A to ten co z nim męża zdradzała? Chyba tak, bo miesiąc po pozwach już na instagramie publikowali fotki jako para ;p
Mniejsza z tym. Dużo szczęścia życzę i oby tym razem to był ten właściwy.

hopeless_penguin - 7 grudzień 2017 o 11:38:49 - (11 dni temu)

ale creepy ją trzyma XDD

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: