Stacja CW kupiła dramat wyprodukowany przez Iana Somerhaldera i Nikki Reed

Nynaeve    10 listopad 2017    16
Portal Deadline.com poinformował, że stacja CW zakupiła nowy dramat wyprodukowany przez Iana Somerhaldera i Nikki Reed.


Stacja CW postanowiła kupić "Prohibited", godzinny dramat od założonej przez Iana Somerhaldera i Nikki Reed wytwórni filmowej Rare Birds Productions pod patronatem Warner Bros. TV.

Autorką scenariusza jest Jesse Lasky (Revenge), a "Prohibited" opowiada o byłej złodziejce Amelii Jones, która postanawia zacząć wszystko od nowa w zdominowanym przez mężczyzn Bourbon Country. Jednakże jej nowe życie staje na głowie, gdy zjawiają się jej dwie siostry, żądając pomocy Amelii w zorganizowaniu najniebezpieczniejszego napadu w ich życiu: obrabowaniu Money Room w Kentucky Derby. Amelia jest rozdarta pomiędzy tęsknotą za dreszczem emocji ze swojej niebezpiecznej przeszłości, a jej nowymi ambicjami, by zostać Bourbon Queen.

Świeżo upieczeni rodzice Somerhalder i Reed są odpowiedzialni za produkcję w swojej wytwórni Rare Birds w ramach kontraktu z Warner Bros.


Ian Somerhalder, Nikki Reed, Prohibited, Rare Birds Productions, CWKategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (16)
black_bird80 - 17 listopad 2017 o 9:47:38 - (5 dni temu)

ból dupska to możesz mieć ty. Ni mierz innych swoją miarą.

Enzolover - 17 listopad 2017 o 9:27:06 - (5 dni temu)

Może być różnie natomiast nie widzę powodu dopieprzać się do małego dziecka, bo ma się ból dupska co do jego rodziców.

black_bird80 - 17 listopad 2017 o 8:20:40 - (5 dni temu)

Enzolover, wiesz, to może pójść w dwie strony. Albo mała stanie się bardziej święta i zakochana w sobie niż rodzice, albo zbuntuje się, odwinie numer w stylu Miley Cyrus i może potem znormalnieje. Albo nie xD

Enzolover - 16 listopad 2017 o 22:43:18 - (5 dni temu)

Oni jeszcze mają szansę dobrze wychować dziecko, a niektórzy niestety już na tym polu polegli i są wzywani na policję, bo dzieciak bije innych przed szkołą ;p

sevendays - 16 listopad 2017 o 19:48:38 - (6 dni temu)

@black_bird80 chyba sobie wydrukuję Twoje słowa i powieszę nad biurkiem w pracy, jako myśl przewodnią na każdy dzień :D xD Caroline Forbes 2.0 !!! ^^

@Adria ja nic tej #$%*&^%#@ nie podrzucałam, ona na bank mi to ukradła!!!!

@Dabien Ian tego nie wymyślił, tylko popełnił plagiat, zupełnie tak samo jak małżeństwo xD

@Hope to nie ja wpłacam na ISF tylko moja mama!!! xD

A teraz kilka słów uznania dla tej wspaniałej pary: Zajmijcie się lepiej wychowaniem Bogdana.

I niech mi ktoś spróbuje powiedzieć, że Nina gra w dennych filmach, to mu podrzucę Dramat SR xD

black_bird80 - 16 listopad 2017 o 9:37:45 - (6 dni temu)

Oni są jedną z tych par, w towarzystwie których nie mogłabym przebywać więcej niż kilku minut, inaczej by mnie szlag trafił. Są tak ślepo i fałszywie zapatrzeni w siebie, jednocześnie udając, że zbawią świat, że aż mi się niedobrze robi.

hopeless_penguin - 14 listopad 2017 o 21:21:22 - (7 dni temu)

Najpierw wplaca na fundacje Iana, teraz podrzuca pomysły na dramat. Zaraz sie okaże, że ich utrzymuje XD

Adria - 14 listopad 2017 o 20:24:27 - (8 dni temu)

Bourbonn Salvatore jest jeden xD Sevendays, przyznaj się, podrzuciłaś swoje parodie Nikki? ;p

Dabien - 14 listopad 2017 o 15:51:24 - (8 dni temu)

Nazwe Bourbon napewno wymyślił Ian.

black_bird80 - 14 listopad 2017 o 14:41:37 - (8 dni temu)

" (...) a jej nowymi ambicjami, by zostać Bourbon Queen."
Czy to będzie Caroline Forbes 2.0?

Buffy - 13 listopad 2017 o 21:45:47 - (8 dni temu)

Przepraszam ale to brzmi tandetnie, żeby nie było nic do nich nie mam - oby im się dobrze wiodło, sukcesów życzę ale ten dramat, kurczę no jakoś czarno to widzę.

Delena7 - 12 listopad 2017 o 21:27:44 - (9 dni temu)

Nie lubię ich razem

harry92 - 12 listopad 2017 o 20:17:29 - (10 dni temu)

Oni są nudną parą, więc nie mają dramatów. Chyba, że Ian za 20 lat powie, że go Julie gwałciła (ale to jak mu się fejm i kasa skończy) ;DDD

klausmikaelsonsfan - 12 listopad 2017 o 18:57:15 - (10 dni temu)

Przeczytałam "stacja cw kupiła dramat Nikki i Iana" i już miałam się zagotować :D

PaolaiAndrea - 12 listopad 2017 o 9:14:40 - (10 dni temu)

Opis bardzo ciekawy =D

Dabien - 11 listopad 2017 o 17:26:33 - (11 dni temu)

W Hollywood jest taki przesąd, że małżeństwa nie powinny razem przy filmie pracować, bo się rozpadają.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: