Dyskusja na temat 2.01- "The Return"

Annie1602    4 listopad 2017    11
Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania 1 odcinka 2 sezonu TVD.


Aby przygotować się do oglądania 1 odcinka 2 sezonu pt. " The Return'' polecamy zapoznać się z poniższymi materiałami:

*Zdjęcia promujące







*Zwiastun



*Opis odcinka

KATHERINE POWRÓCIŁA Z ZEMSTĄ - Tej samej nocy co w zeszłym finale sezonu, Elena przyjeżdza do domu by odkryć koszmar jakim jest los wujka Johna oraz Jeremy’ego. W szpitalu, Szeryf Forbes jest pocieszana przez Matta, Bonnie i Damona podczas oczekiwania na wieści odnośnie tego czy Caroline przeżyje wypadek samochodowy. Po mylącej rozmowie z Eleną na temat wydarzeń z ostatniej nocy, Damon jest pierwszy, który zdaje sobie sprawę, że Katherine powróciła. Przybycie Katherine wysyła Stefana i Damona na ścieżkę by dowiedzieć się czego ona chce, dlaczego wróciła i jak dużym zagrożeniem jest dla ludzi, których kochają. Tymczasem nadal podnosząc się po śmierci ojca, Tyler jest zaskoczony kiedy jego uroczny i tajemniczy wuj, Mason Lockwood, przybywa do rodziny.



Reżyseria: J. Miller Tobin
Scenariusz: Kevin Williamson & Julie Plec
Pierwsza emisja: 9.09.2010r.
Oglądalność: 3.36 mln


*Lista utworów z 2.01

1.Gemma Hayes – „Out of Our Hands”
2.Piano Tribute Players – „How To Save A Life”
3.Piano Tribute Players – „Breakeven (Falling to Pieces)”
4.Hurts – „Wonderful Life”
5.Mads Langer – „The River Has Run Wild”
6.OneRepublic featuring Sara Bareilles – „Come Home”

Kategoria:VampireDiaries > Inne


Napisz komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.


Komentarze (11)
maladict - 10 listopad 2017 o 23:07:08 - (11 dni temu)

W takim np. sezonie 7, naprawdę podobał mi się tylko 7x10, który był praktycznie pozbawiony wiodących wątków sezonu, będąc jedną wielką halucynacją Damona. I zajebista końcówka, kiedy miałam nadzieję, że starszy Salvatore zajebał w końcu całe towarzystwo i nie będzie Steroshita, hitlerjugend Matta i wiedźmy z pretensjami. Ale nadzieja jak wiadomo matką głupich, chlip :(

Adria - 10 listopad 2017 o 20:52:07 - (12 dni temu)

No bo taka jest prawda, że odcinek, który podoba mi się np. w 5. sezonie, to nędza w porównaniu z przeciętnym odcinkiem z s2 lub s3... ;/

maladict - 10 listopad 2017 o 18:23:41 - (12 dni temu)

@Adria - układały listę jakieś sieroty, które chciały upchnąć na niej odcinki ze wszystkich sezonów, tak mi się przynajmniej wydaje, stąd kwiatki w rodzaju 8x15 czy 6x15. Można by wypisać jak leci, po kolei odcinki z sezonów 1-3 i to by były naprawdę dobre odcinki,przy których te późniejsze stanąć sobie nie mogą...

Adria - 10 listopad 2017 o 11:21:06 - (12 dni temu)

@maladict - wrzucenie na tę listę np. 5x11, 6x22, (co do tych z s7 i 8 sie nie wypowiadam, ale "june wedding" mnie odrzuca),plus 6x15 (chyba z pogrzebem) - wtf, kto to układał, jakiś pojeb? ;/

nie rozumiem, jak z s3 można wrzucić tylko genianly 3x03 (tu pełna zgoda) i słaby 3x22, skoro początek s3 to szczytowa forma TVD..

maladict - 10 listopad 2017 o 1:25:33 - (12 dni temu)

"The Return" został umieszczony wśród 16 ulubionych epizodów TVD przez "Tell-Tale TV".
Lista wygląda następująco (w kolejności chronologicznej":
1. Lost girl 1x06
2. Bloodlines 1x11
3. Founders Day 1x22
4. The Return 2x01
5. Masquerade 2x07
6. The Sun Also Rises 2x21
7. The End of the Affair 3x03
8. The Reckoning
9. The Departed 3x22
10. Stand By Me 4x15
11. 500 Years of Solitude 5x11
12. Let Her Go 6x15
13. I`m Thinking of You All the While 6x22
14. Hell Is Other People 7x10
15. I Went to the Woods 7x17
16. We`re Planning a June Wedding 8x15

W sumie bym się nawet zgodziła, jedynie pozycja 16 mi nie pasuje.

black_bird80 - 9 listopad 2017 o 21:41:38 - (12 dni temu)

Spotkanie Stefcia i Kat na stypie - <3 + melodia w tle - przepiękna.

PaolaiAndrea - 8 listopad 2017 o 10:15:45 - (14 dni temu)

Genialny odcinek! Chyba jeden z moich ulubionych! <3
Uwielbiam tutaj Katherine i Damona prowokującego Stefana cały czas.
Końcówka smutna, ale świetna. Tak się zawsze wściekam na Elenę za to, co powiedziała Damonowi...

Annie1602 - 7 listopad 2017 o 22:13:52 - (14 dni temu)

na tym etapie serialu to wszyscy byli spoko :D lovciam Kath w tym odcinku ;e

Adria - 6 listopad 2017 o 9:55:13 - (16 dni temu)

Mason był spoko, miał tylko kiepski gust do kobiet. ;D

ale chociaż tyle rozumu, by wrzucić moonstone do studni z werbeną.^^

hopeless_penguin - 6 listopad 2017 o 9:35:04 - (16 dni temu)

Ja lubiłam zawsze Masona ;D. Jeśli chodzi o wygląd to nie moj typ, ale jakos tak zawsze wzbudzal we mnie sympatię. XD

maladict - 5 listopad 2017 o 20:32:02 - (17 dni temu)

Zaczynamy sezon 2 !
"The Return" to mocny odcinek, rewelacyjnie rozpoczynający drugi sezon TVD. W mojej opinii jest o wiele lepszy niż finał tegoż sezonu.
Katherine w obcisłym czarnym wdzianku pogrywa sobie z braćmi i wygląda jak marzenie. Nota bene Nina w sezonie drugim, i jako Elena i jako Kath, wyglądała zjawiskowo - wg mnie najpiękniej na przestrzeni całego serialu.
Damon - biedny facet, miał wyjątkowo paskudny dzień. Nabity w butelkę przez Katherine, mimo wszystko daje jej szansę - i co słyszy ? "Nigdy cię nie kochałam. Tylko Stefana". A później, przy próbie wyżebrania wyznania od Eleny, pada słynne "It`s always gonna be Stefan". [really, Elena ?:)Łamiąc kark Jeremiemu, pali za sobą mosty. Swoją drogą wydaje mi się, że Delena rozkręcała się za szybko dla twórców serialu i postanowili ją "przyhamować" tym radykalnym krokiem. Damon będzie musiał przez prawie cały sezon pracować na zaufanie Elki i jej cieplejsze uczucia.
Biedna Elena - w przeciągu 24 h dwa razy omal nie straciła brata.
Podobała mi się sprzeczka pomiędzy Liz i Carol; a Damon w środku :)
Mason Lockwood - świeża krew w serialu; niby ciacho, ale nigdy mi się nie podobał.
Z piosenek najlepsza "Come home". Dzięki TVD odkryłam OneRepublic i Sarę Bareilles. I wielu, wielu innych.

Mój profil
Nazwa użytkownika:


Hasło: